Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość korniszonek

MOJA NARZECZONA JEST JAKĄŚ NIMFOMANKĄ

Polecane posty

Gość korniszonek

Ma 27 lat , więc młody kurczak , ja mam 36 i dużo pracuję - a ona by chciała dzień w dzień siękochać. Przychodzę po pracy , chcę się odprężyć przed telewizorem - to już na mnie leży i się ociera jak kocica w rui. Nigdy nie byłem jakimś niedoruchanym buhajem , ale teraz dochodzi do tego jeszcze to , że szybciej niż kiedyś się męczę , potrzebuję odpoczynku - a jej temperament by starczył na pięciu chłopa. Co ja mam z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj adres bede odwiedzal
ja przed Twoim powrotem :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej no mloda jest dziewczyna:) i nie dziw sie jej,ze pragnie seksu z Toba:) A faceci w Twoim wieku sa baardzo pociagajacy:D PS az tak sexi jestes:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodz sie z tym
ze lata swietnosci masz juz za soba. Ona bedzie Cie tak meczyc przynajmniej do 35 lat. Ale wszytskie teorie maja swoje wyjatki. Dziwne, ze Cie chce (jesli w ogole to co piszesz jest prawda, a nie Twoim marzeniem), bo stary z Ciebie Piernik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie..czyli moj facet tez jak sie ozeni odechce mus ie wszystkiego.........tAk podobno sie po slubie dzieje....Widze jednak ze nie tylko.... Rozumie twoja dziewczyne .tez tak mam ;-)... Narazie moj chlopak jest zadowolony i \"wydala\"..Zobaczymy jak pozniej bedzie .....;-) Powinnes sie chyba cieszyc????!!!!!???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×