Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunflowerka

niebanalna artystyczna fotografia slubna/ SLĄSK !!!!

Polecane posty

dziewczyny dajcie jakies linki do dobrych fotografow ktorzy robią niebanalne zdjecia slubne. Cos w stylu: Marta Potoczek http://www.mpotoczek.com Agnieszka Mandal http://beznazwy.com/ Michał Dulemba http://www.pieknydzien.pl/ Anna Kalina Ciesielska http://www.kalina-studio.com Zalezy mi zeby byl to ktos kto przyjedzie do mnie na slub w woj. slaskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecień 07
w jakim mieście urzęduje m.potoczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobają mi się zdjęcia Michała Dulemby, ale strasznie droga jest jego oferta. pozostałe fotki takie sobie, chociaż u każdego fotografa znalazłam kilka ciekawych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandal bierze tyle samo ( sumie nawet wiecej, bo oferuje za ta cene mniej zdjęć i nie ma jej na przyjeciu weselnym - jest tylko do 1 tanca;/), Kalina przypuszczam ze podobnie, albo wiecej Potoczek nie wiem ile bierze, napisalam do niej maila i czekam na odpowiedz. Jest ona z Warszawy, nie wiem czy robi zdjęcia w innych regionach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobają mi się zdjęcia Michała Dulemby, ale strasznie droga jest jego oferta. pozostałe fotki takie sobie, chociaż u każdego fotografa znalazłam kilka ciekawych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gradzia
Sunflowerka co rozumiesz przez niebanalne zdjęcia ślubne??? Czy to takie zdjęcia, które podobają się rok potem mija na nie moda i nie chce się nam do nich więcej zaglądać??? Podałaś właśnie takie firmy, które kierują się modą i często tak udziwniają zdjęcia, że nie wiadomo, o co w nich chodzi i co gorsza, kto na nich jest. Dobra fotografia trafiająca w ludzi, którzy przyjeżdżają do Poznania Łodzi czy Warszawy i po dwóch latach uważają się za rodowitych mieszczuchów i muszą koniecznie czymś się wyróżnić. Śledzę od stycznia strony i propozycje wielu ciekawszych i lepszych w ofercie fotografów niż Ci przytoczeni w podanych linkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebanalna , czyli taka, że ktokoliwek na nią spojrzy to będzie mogl wydukać z siebie tylko "wow!" Niebanalne fotografie to te, które nie są sztampowe, bez póz typu: pani nóżka w tę stronę, a pan bródka w tamtą. Bez kiczowatych kolumienek i mostków. Fotografia z pomysłem, fantazją, oryginalna, czaderska, szalona. Mi się to podoba i wcale nie pisze , że każdemu musi. Nie widzę powodu dla ktorego wszyscy mieliby mieć jednakowe zdjęcia na tle zamku i jakiegos tam palacyku, to juz wszytsko było i wieje z tego nudaaaaaaaaa! Gradzia a ty to pewnie sama fotografka jesteś i żal ci dupę ściska, że są lepsi od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laraF
Najbardziej podobaja mi sie te zdjecia na www.beznazwy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bylam dzis na targach slubnych w spodku i mogę jeszcze dodac parę fotografow ktorzy mnie zachwycili to Marcin Łysak www.lysak.pl Handler www.handlerfotografia.pl Kowalski www.fotokowalski.pl dabrowiecki.pl (za to co widzialam w albumie, na stronie jakos inaczej to wygląda wszystko) i jeszcze taka mloda dziewczyna Alexa Kuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe no
porazka to to, jak on kadruje :D glowki w sordku, u gory pusto, a na dole obciete buty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katowiczankaa powiem szczerze ze nie widzialam cd, odrzuclismy jego ofertę ze względu na cenę A co tobie się podoba? Wybraliscie juz fotografa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd od łysaka jest straszne... wszystko nagrane zostało w formie prezentacji (zdjęcia przesuwają się na ekranie). ogląda się to źle, bo np. ja muszę się każdej fotce przyjrzeć, a nie dostawać oczopląsu z powodu rozjeżdżających się zdjęć :/ ps. w sprawie fotografa wysyłałam Ci już kiedyś maila, na adres z profilu, ale nie wiem czy doszedł bo żadnej odpowiedzi nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katowiczankaa , ale zwykle fotograf daje prezentacje na dvd i do tego jeszcze jedna plyte CD z samymi zgranymi zdjęciami, w takiej rozdzielczosci , zeby mozna bylo sobie samemu pozniej dorobic odbitki. W kazdym razie dla mnie i tak jego cena jest powalająca, ale jak kogos stac na tak drogie zdjecia to czemu nie. Maila zaraz sprawdzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodzi tylko i wyłącznie oto, że to cd z materiałami reklamowymi łysaka fatalnie się ogląda. a ile on chciał za zdjęcia? bo ja sie nawet niespecjalnie pytałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wszystkie czyli reporataz (przgotowania, ceremonia, wesele) i plener coś kolo 4500zł no przynajmniej reklamoweczki rozdawał i mialam gdzie wrzucic wszystko co dostałam na targach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wake
moim zdaniem ten gość ma rewelacyjene przygotowania http://www.artisfoto.pl fotografia ślubna, niektóre fotki z pleneru są po prostu bajeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może....
znacie jakiegos dobrego fotografa wielkopolski lub kujawsko-pomorskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stronka jest mocno
taka sobie, ale mnie powaliły zdjęcia, które ten facet robił znajomym - w sierpniu bedzie robił zdjęcia nam www.tenfotograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na
mętlik w głowie i co się chwailisz? Bogaci rodzice zasponsorują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak slow
Gradzia,chcialabym zobaczyc jakich Ty fotografow sledzisz???a poza tym nie rozumiem kolezanki,ktora rozpoczela watek...co to znaczy fotografia w podobnym stylu?pewnie chodzi Tobie o podobny styl,ale kilka razy mniejsza cene.Niestety profesjonalny fotograf kosztuje i to nie 1000-2000zl.Jezeli ktos ma talent to sie ceni.wiekszosc wydaje pieniadze na jakies dekoracje,lizmuzyny i innne cyrki,a na fotografie oszczedza,a przeciez to jest pamiatka na cale zycie.Jak juz wczesniej pisalam w poprzednim watku zalecam zapoznanie sie z WPJA(wpisac w google) i zobaczyc jak wygladaja profesjonalne zdjecia slubne.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oomatko... ja niewiem...
a ja powiem tak: każdy fotograf przedstawia 'cos w soich zdjeciach'!:) ALE najzwyczjaniej w swiecie nie kazdego stac na takiego fotografa.. coz z tego ze zdjecia sa piekne. jak ja nie mam zamiaru zydac powiedzmy te 2000-3000 zł!!! przeciez to jest straaaasznie duzo pieniedzy! Ci co organizuja lub organizowalai wesele ze za takie pieniadza to cuda mozna wyczarowac!:) my tez teraz szykaliasmy fofotgrafa... :) i zglupialam jak uslyszalam ceny:) doszlam do wniosku - ze spelniac marzenia jak najbardziej- ALE ROZSADNIE!:) to moja 'weselna dewizja' ;) ... zreszta my sami organizujemy sobie wesele i nie mam zamiaru tracic tyle pieniadzy na taki kaprys:) mamy fotografa za caaaaale 800zł:) bez albumu .. bo taki sami chcemy sobie zrobic:) napaweno nie jest to taki PROFESJONALISTA jak Ci tu wyzej... ale zdjecia robi rownie ladne:) przynajnie wiekszosci osob sie podobały!:) a pieniazki zostana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak slow Gdyby chodziło mi o cenę to bym o tym napisała! A mi chodziło jedynie o tego typu zdjęcia. O WPJA słyszałam, wiem kto z polskich fotografów należny. Ich zdjęcia bardzo mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotografowie z wielkopolski
to np: www. mielcarek.net www.kubacichocki.pl www.fotobern.pl www.narzeczeni.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczescara*
Moim zdaniem dobry fotograf to taki,ktory potrafi wyczarowac cos z niczego,jak to sie mowi.Nie jest sztuka isc do ogorodu,ktory ma mostki,kwiaty i fontanny i tam sie powyginac,usmiechnac i juz fota gotowa ale z byle jakiej nawet obskurnej,podrapanej sciany,postarzalej kamienicy uwydatnic piekno. Te wszystkie fotografie np."beznazwy" sa przepiekne ale dla mnie podkreslam DLA MNIE sztuczne,to wyglada jak namalowany obraz a nie zdjecie,a miedzy obrazem a zdjeciem jest roznica przeciez. Nie znam sie i wyrazam tylko swoje zdanie ale na wielu zdjeciach,szczerze mowiac ludzie w ogole nie sa do siebie podobni. A czy nam chodzi o to,zeby nie byc soba?zeby nie wiadomo jak pieknych ludzi z nas zrobili?przeciez i tak album po obejrzeniu sie zamknie a my pozostaniemy tacy,jacy jestesmy naprawde. Ja wole naturalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×