Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nowoczesny Prezent ślubny

Polecane posty

Gość gość

Co się teraz daje na ślub? Ostatni raz byłam z 5 lat temu i totalnie nie wiem co kupić, żeby nie było faux paux. Mam koło 1500 z mezem i rodzina. Prezent dla siotry, wiec nie jaka siódma woda po kisielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj albo prezent z listy prezentow albo gotowke. Siostra nie potrzebuje 9-go wazonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agalaga999
może podpytaj się siostry, co chciałaby dostać :) Pamiętaj, że standardowo pościele, blendery itd. i tak pewnie ktoś im da :) Więc szukaj czegoś oryginalnego i przydatnego. JA postawiłabym na sprzęt. Może ekspres do kawy labo jak nie lub sprzątać to robot sprzątający? :D Ja mam robota sprzątającego z Mamibota i dałam za niego ok 1700 zł więc byłoby akurat w budżecie. A powiem Ci, że robot przydaje się, bo rzeczywiście wyręcza w sprzątaniu i dobrze sprząta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robot sprzątający to super pomysł. Bardzo praktyczny i na pewno się nie powieli. Jeżeli jednak ze względu na bliskie pokrewieństwo zależy Ci na czymś bardziej pamiątkowym to może zestaw obiadowy i kawowy. Fajnym uzupełnieniem prezentu są też ręcznie wykonane kartki, jeśli nie potrafisz sama zrobić to zobacz np na malafabryczka.pl. Jeżeli nie zdecydujesz się na prezent to zamiast kartki kup exploding box, wnętrze zaskoczy młodych, a takie urocze pudełeczko wygląda bardzo elegancko podczas składania życzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na twoim miejscu dałabym gotowkę bo to z pewnością się im bardziej przyda niż robot kuchenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martajot
ja też jestem za robotem kuchennym - dostałam z mężem w prezencie ślubnym Magimix'a i nie potrafię już funkcjonować bez tego sprzętu ;) a tak poważnie, to naprawdę dobry i funkcjonalny pomysł na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezenty moi drodzy powinno kupować się z listy prezentowej, albo po uzgodnieniu z młodą parą, żeby podali co chcą, jaki model, jakiej firmy i nawet jakiego koloru. Takie kupowanie w ciemno to najgorsze co można zrobić, ni to często ludziom potrzebne, ni to kolorystycznie dopasowane albo totalnie inny design czy styl, albo powielone. Pozostaje jeszcze gotówka :). Albo bon do realizacji w kilku sklepach, lub na jakieś usugi typu masaże, spa itp. Dziś ludzie nawet tak prozaiczne rzeczy jak ręczniki chcą mieć dopasowane do kolorystyki i stylu łazienki, a nie z przypadku, to nie prl że brało się co rzucili do sklepów, stąd każdy miał w domu pralkę franię, potem automat predom, wersalki były czerwone, segmenty brązowe, dywany wwi większościczerwone lub brązowe tureckie. Dziś jest wybór a więc możliwość urządzenia domu w takie sprzęty i akcesoria że nic nie jest dziełem przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaulka
a może taki lepszy blender kielichowy? Ja dostałam w tym roku na urodziny ronic zyle i teraz używam go do wielu potraw. Lepiej stawiać na praktyczne prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubilka
Mój brat z żoną dostali robot kuchenny kohersen my cook. jakie to cudo. i chociaż początkowo mówili, że wolą gotówkę, to jak rozmawiałam z nimi niedawno okazuje się że używają go codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twinkaa
własnie szykuję listę prezentów i myślę o jakimś robocie wielofunkcyjnym, nawet nie słyszałam o kohersen my cook, chociaż w sumie bardzo się nie rozglądałam za nimi. muszę to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koperta, w środku elegancka karta, możesz poszukać w sklepach z dewocjonaliami i odpowiednie banknoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuminki
Teraz najczęściej daje się kasę ale ja spotkałam się też z takim sprzętem jak jakiś wypasiony odkurzacz z filtrami super mega lub odkurzacz automatyczny, lub robot kuchenny, sama ostatnio kupowałam w prezencie kohersen my cook, są spoko też karty prezentowe podobno. jak wiadomo, że młodym posłuży taki sprzęt to dlaczego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delonghi się psują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka jest Twoja siostra? Ja z mężem są rozrywkowi to może voucher na lot w tunelu aerodynamicznym speedfly w Mirosławicach. Ja taki dałam mojemu bratu :D Swietnie się bawili :D dodatkowo oczywiście dałam gotówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×