Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orina

ostania panienska nocka...

Polecane posty

Gość orina

jak ja bedziecie spedzac,lub jak ja spedziliscie? ja brałam slub 25.12 wypiłam w te noc sama całe wino,poczytałam pamietniki strae...cos sie konczy-cos sie zaczyna... jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj boula
to musi byc okropna noc - ta ostatnia noc wolności a potem tylko gary, pranie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orina
no nie:)bylismy ze soba 11 latek-wkoncu stwierdzilismy ze 'czas na slub"-ale rzeczywiscie...wiele sie zmieniło-ja sama czuje sie bardziej kobieta niz dziewczynką (mam 26lat),mam dom wktórym odwiedzją mnie tesciowie:),mam rachunki,czasem bywa smutno i ciezko-ale tego chciałam. ja w slubny poranek miałam najzwyczajniejszego na swiecie KACA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orina
powiem wam w tajemnicy że dzisiaj w nocy mamusia zasadziła mi na czółko ślicznego zawiniętego klocuszkaaa którego pożarłam zaraz po przebudzeniu w wielkim skupieniu nie ma to jak śniadanko do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładny temat, mnie czeka ta nocka za pół roku i mówiąc szczerze czasami bardzo sie stresuję tym co będzie po ślubie. Na ile stracę swoją wolność i niezależność i jak bardzo się zmieni moje życie? p. s osobę tak bardzo zafascynowaną wszelakiej maści odchodami proszę by udała się do toalety zrobiła te swoja fascynująca kupę i wpatrywała się w nia do bólu w niemym zachwycie i żeby przestała zawracać wszystkim głowę bo to jest juz baaardzoooo wku...iące!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedac na obozie harcerskim poczulam nieodparta ochote zaglebienia mej reki w odbycie zastepowego i skosztowania jego cieplego, parujacego ,niesamowicie pociagajacego stolca ktorego nawet sam Roman by sie nie powstydzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×