Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polka1973

Paznokcie, makijaż - OLSZTYN - prosze o pomoc

Polecane posty

szukam kogoś kto ładnie zrobi mi makijaż ślubny i ładne paznokcie. Możecie kogos polecić z Olsztyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daszka1978
Ja polecam p. Dorotę Mańkowską z Okólnej w Olsztynie, mnie malowała trzy lat temu na wybory miss warmii i mazur a w tym roku na ślub -ślicznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paznokcie69olsztyn
Mam na imię Lucyna. Mieszkam w Olsztynie. Od dwóch lat zajmuję się stylizacją paznokci. Wykonuję między innymi takie zabiegi jak: manicure, pedicure, tipsy żelowe, masaże parafinowe rąk. Pracuję w domu, oraz na życzenie dojeżdżam do domu klientki. Paznokcie, które wykonuję pochodzą z materiałów renomowanych firm, przez co ich wykonanie jest najwyższej jakości. Paznokcie wykonywane przeze mnie są estetyczne, modne oraz charakteryzują się bardzo duża wytrzymałością. Tipsy wykonuję metodą żelową na stałe, oraz brokatowe, czy kolorowe. Zdobię je kolorowymi żelami, brokatem, itd Paznokcie żelowe nie tylko upiększają dłonie, ale również mogą być terapią dla paznokci. Polecam je szczególnie Paniom obgryzającym paznokcie. Zabezpieczają one naturalne paznokcie przez co płytka ma szansę urosnąć i stać się zdrowsza. Zabieg zakładania tipsów wykonuję tak, by nie narazić płytki paznokci na zniszczenia. Kształt, długość, rodzaj zdobienia, kolor itp. wykonuje zgodnie z życzeniem klientki. Tipsy, wzbogacone frenchem wyglądają naturalnie. Po zdjęciu ich paznokcie pozostają zdrowe i nie zniszczone. Metoda żelowa- przedłużenie płytki za pomocą tipsa lub na szablonie i nałożeniu żelu, który twardnieje w świetle UV. Metodą tą utwardzamy też naturalną płytkę paznokcia na paznokieć nakładany jest żel, który łączy się z płytką w świetle UV. Czas zabiegu 90 minut. Wzmocnienie paznokci- Oferuję profesjonalny zabieg wzmacniania płytki paznokcia żelem lub akrylem, bez konieczności przedłużania paznokcia. Zabieg dla kobiet, które prowadzą intensywny tryb życia lub tych, które obgryzają paznokcie lub naturalne są zbyt słabe, a także dla każdego, kto chce mieć piękne i zadbane dłonie. Parafinowy masaż dłoni -Masaż dłoni wykonywany specjalną świecą. Doskonale odpręża, nawilża i odbudowuje zniszczone dłonie. CENNIK: *utwardzanie naturalnej płytki i nadanie kształtu paznokciom naturalnym -40 zł *przedłużenie metodą żelową (na tips) -60 zł *manicure- 40 zł *pedicure -60 zł * french na stopy -60 zł *uzupełnianie -30 zł *masaż parafinowy dłoni -20 zł KONTAKT!!! 791571923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×