Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wice minister

Pierścionek zaręczynowy

Polecane posty

Witam , mam pytanie czy na zaręczyny można kupić używany pierścionek zaręczynowy bo mam okazję kupić w niskiej cenie? czy może są jakieś zabobony na to że ma być nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bxbxb
ja nie slyszlaam o zadnych zwiazanych z pierscionkiem ale tak czy siak nie przejelabym sie, kupuj smialo jesli jest dobra okazja i pierscionek wyglada nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli.,.
jesli uwazasz ze twoja dziewczyna nie jest na tyle wazna zeby kupowac jej nowy pierscionek zareczynowy to kup ten z lombardu stary i uzywany przez jakas alkoholiczke ktora nie miala na wino i zastawila swoj pierscionek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierścionki właśnie są jak nowe, a cena u jubilera takiego samego to koszt 1400zł ja mam za 600, ale właśnie nie wiem czy można kupić używany na zaręczyny, w końcu to pierścionek na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli.,.
cos slyszalam o takim zabobonie... nie jestm pewna ale chyba nie powinno sie miec pierscionka po kims kto "nie doczekał" zareczyn w sensie że ktos z narzeczonych zmarl, ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgvsgvbderhfdgbd
odłóż jeszcze te 600 zł i kup przyszłej żonie nowy dobrze Ci radzę, taki zakup robisz raz w zyciu, niech będzie nowy, piękny, wymarzony, jestem kobietą, żoną kilka lat po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli.,.
czytaj (zeby nie napisac sluchaj ;) ) jesli jest to znajomy to powinienes wiedziecz czy to co ma do sprzedania nie jest z kradziezy czy jakies tam cacko ladnie podrobione :) bo takie sytuacje tez sie zdarzaja ;) z diamencikiem ten pierscionek bedzie?? bo jak chcesz wiedziec to napisze ci jaki kamien w milosci przynosi szczescie (chodzi tu o zabobony ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie z kradzieży, kupił je w angli jeszcze taniej, byłem z nim u jubilera i oglądali je i są ok. Cena niska. Tak diament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deserkaaa
A to kamienie przynoszą szczęście? ja dostałam pierścionek z cyrkonią i jestem zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli.,.
ja tez mam z cyrkonia i rownierz nie narzekam ;) napisalam w nawiasie ze mam na mysli zabobony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deserkaaa
jesli.,. - a wiesz ile twój kosztował? za mój zapłacił 329zł ale mi się podoba i ważne że od niego jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli.,.
sorry za ten blad :D :D :D jestem pod wplywem wybaczcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli.,.
wiem ile za moj zapalcil bo bylam razem z nim tyle ze moja cytkonia miala byc krysztalem gorskim a okazala sie cytkonia :D blad byszedl jak sie jedno z mniejszych oczek odkleilo, poszlam do jubilera w polsce ( bo pierscionek kupilismy w stanach) a ten mowi ze to zaden krysztal tylko zwykla cyrkonia :( ale i tak sie ciesze :) a podobno szczescie w milosci przynosi pierscionek zareczyniowy z rubinem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikalllllllll
Ja nie wiem czy sa zabobony, ale moj maz gdy byl mlody gowniarz i biedny to kupil swojej pierwszej zonie pierscionek z lombardu, ale niestety malzenistwo ledwie rok przetrwalo. Mysle, ze bardziej z powodu, ze byli niedojrzalymi gowniarzami niz z powodu pierscionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli.,.
mozna wiec kupic z diamencikiem ale zeby dookola byly male rubiny to bedzie git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli.,.
zabobony zabobonami ale.. jestem zdania ze nic nie trace wierzac w nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli.,.
tzn nie wierze w zabobony ale... no pluje przez lewe ramie jak mi kot przebiegnie droge czy zobacze ksiedza czy zakonnice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli.,.
to bardziej taki odruch niz wiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deserkaaa
a z tym rubinem to nie wiedziałam, hehe powiem bratu o tym bo wiem że ma zamiar kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agentka csi
pierscionek zareczynowy kupuje sie raz w zyciu - no przynajmniej takie jest zalozenie, a Ty chcesz kupic uzywany? No soryy, ale to nie swiadczy na Twoja korzysc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej zdzierać kasę
jak dobrej jakości to kupuj no ale same materialistki tu siedzą to im się nie przemówi przecież Wiele osób zaręcza się pierścionkami ponad 50 letnimi po babkach itd przechodzą z pokolenia na pokolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałabym nic przeciwko gdybym dostała nawet używany, ważne że od ukochanej osoby, a w zabony to się w średniowieczu wierzyło, mamy XXIw. Ale zastanów się co powiedziałby na to Twoja narzeczona. To tylko pierścionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jaa
Ja dostalam stary, zabytkowy pierscionek, ma ponad 100 lat. Jest uzywany to powinnam powiedziec mezowi, ze nie chce bo uzywany, co za glupoty. Jestem nim ciagle zachwycona, chociaz minelo juz kilka lat od slubu. Pierscionek jest niepowtarzalny, teraz juz takich nie robia. Jesli masz okazje i ci sie podoba to kup jej, pierscionek i tak nie jest najwazniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietainteresu22
Przepraszam, że się wtrącam w ten wątek, ale chyba każdy korzystający z Internetu chciałby przy okazji dorobić parę groszy. Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=294519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×