Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adam762

Pierścionek zaręczynowy

Polecane posty

Gość adam762

Cześć wszystkim, W najbliższym czasie planuje zakup pierścionka, jednak mam wątpliwości co do wyboru salonu jubilerskiego, jako że naczytalem się negatywnych opinii, a ze to kamienie wypadają czy są problemy z reklamacjami. Czy moglybyscie się podzielić odczuciami co do jakości itd nt. Apartu, Kruka (w nim jest jeden, który chciałbym kupić) oraz innych? Z góry bardzo Wam dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie zależy ci jakoś strasznie żeby to była sieciówka to spróbuj w aclari.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jullllaaaa
Jeżeli chodzi o wybór sprawdzonego salonu jubilerskiego, to od siebie mogę ci śmiało polecić wyroby marki aclari, które charakteryzują się bardzo wysoką jakością i dbałością nawet o najmniejsze szczegóły. Sama większość mojej biżuterii, którą posiadam, kupowałam właśnie od aclari, gdyż z uwagi na niepowtarzalny i unikatowy wygląd oraz wysoką jakość i trwałość ich wyrobów stałam się ich lojalną klientką. Ostatnio przykładowo wraz z przyszłym mężem mojej siostry wybraliśmy z asortymentu aclari stylowy i elegancki pierścionek zaręczynowy z diamentem, który możesz obejrzeć na stronie https://aclari.pl/produkt/pierscionek-zareczynowy-z-brylantem-kartezja-model-p0209zb.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam Kruka :) mają też fajne podejście do klienta ;). Ostatnio zerwałam sobie (w jednym czasie) dwie cieniutki złote bransoletki. Chciałam oddać do naprawy, ale pani z salonu poleciła mi złożyć reklamację. Jedna została rozpatrzona pozytywnie, a druga negatywnie, ale z zastrzeżeniem, że "dla stałej klientki" (mam platynową kartę) zrobią wyjątek i naprawią bezpłatnie mimo tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×