Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CZERWONA FASOLA

PIERWSZA PIOSENKA

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Bardzo was proszę o wypowiedzi , czy ta piosenka nadaje się na "pierwszy taniec" ???? Mam trochę wątpliwości , bo nie jest to piosenka o wielkiej miłości , jak to w większości przypadków jest jeśli chodzi o pierwszą piosenkę , jednak bardzo mnie wzrusza i wiąże się ze wspomnieniami z NASZEJ przeszłości - jesteśmy ze sobą od 10 lat i poznaliśmy się jako dzieciaki , pierwsza nasza ''randka''odbyła się w kinie na filmie Shrek , wtedy to właśnie usłyszałam ten kawałek i od tamtej pory nie mogę o nim zapomnieć. I do tego jeszcze to wykonanie przez Alexandrę :) normalnie beczę za każdym razem :) Proszę oceńcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florentynka2233
Tajemny akord kiedyś brzmiał Pan cieszył się gdy Dawid grał Ale muzyki dziś tak nikt nie czuje Kwarta i kwinta tak to szło Raz wyżej w dur, raz niżej w mol Nieszczęsny król ułożył Alleluja Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja Na wiarę nic nie chciałeś brać Lecz sprawił to księżyca blask Że piękność jej na zawsze Cię pobiła Kuchenne krzesło tronem twym Ostrzygła cię, już nie masz sił I z gardła Ci wydarła Alleluja Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja Dlaczego mi zarzucasz wciąż Że nadaremno wzywam Go Ja przecież nawet nie znam Go z imienia Jest w każdym słowie światła błysk Nieważne czy usłyszy dziś Najświętsze, czy wieczyste Alleluja Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alleluja Tak się starałem ale cóż Dotykam tylko zamiast czuć Lecz mówię prawdę nie chcę was oszukać I chociaż wszystko poszło źle Przed panem pieśni stawie się śpiewając tylko moje Alleluja To jest mniej wiecej tłumaczenie tej piosenki z jakiejś stronki, sama zdecyduj czy pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , znam je , zapoznałam się z nim i dlatego właśnie się waham...tak jak napisałam nie jest to piosenka o pięknej , wielkiej miłości dwojga ludzi , tekst nie jest o miłości,wierności,bla ...bla...bla...jednak wiąże się z naszymi wspaniałymi wspomnieniami z lat młodości i początków naszej znajomości . Jak uważacie , czy pierwsza piosenka powinna być musowo o miłości . Zresztą , jak przeczytałam tłumaczenie tekstu , to stwierdziłam , że ta piosenka jest tak naprawdę o ...niczym :) , albo to tłumaczenie jest jakieś nie bardzo , albo ja już nie wiem - piosenka o niczym ??? są takie ??? :) Pliss , niech ktoś się jeszcze wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
tak. ta piosenka powinna być na początku do pierwszego tańca lub na zakończenie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachichi
to jest bardzo piękna piosenka, ale w dosłownym tlumaczeniu jest raczej o smutku, o stracie, tam jest taki mniej więcej tekst: "wszystko czego się nauczyłem o miłości to to jak kogoś zastrzelić", więc raczej nie bardzo, ale to Wasz ślub i Wasza sprawa, moja koleżanka miała na slubie amazing grace a to piosenka pogrzebowa , nikomu nie przeszkadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachichi
a jak shrek to może piosenka ze ślubu shreka i fiony, nie znam tytułu, ale coś takiego w refrenie "and I saw her face..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamachichi - piosenka o której piszesz jest kapkę za skoczna :D a ta jest spokojna,melancholijna... CCC... - z kąd ta nazwa ??? nie pytam złośliwie :) mamy coś wspólnego ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
jaka nazwa? CCC jak CyCuChy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
moja siostra bedzie miala slub cywilny i beda plyty CD z wybranymi przebojami do tanczenia. miedzy nimi bedzie powtarzac sie piosenka Big Cyca - rudy się zeni a my zmienimy na Adam sie zeni. tylko nie mamy pomyslu na piosenke skoczna dla dziewczyny. może ktos podsunie jakis pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
gogalinska - super strona. znalazlam duzo ciekawostek. dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie CyCuChy :D otóż to :) kilka osób nazywa tak mnie i kilka moich koleżanek z pracy , ale nie ważne , może to tylko zbieg okoliczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
:-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerobiona piosenka "Rudy się żeni" jest juz strasznie oklepana, nie widziałam wesele, które by się bez niej nie obeszło, a dla mnie jest okropna... na moim weeslu na pewno jej nie bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda którą weźmiesz będzie dobra - ale nie bierz Pauli - od dziś bo to już stare i nie modne ja na swój pierwszy myślę o Piasku - śniadanie do łóżka Iris - goo goo dolls już powinnam wiedzieć przy czym będe tańczyła ale do końca nie jestem jeszcze pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka lat śpiewałam na
weselach to najbardziej popularne i najczęsciej wybierane przez młodych utwory: Karolak/kancelarya-zabiorę Cię wodecki-kochaj mnie shakin stevens-give me your heart tonight paulla -od dziś krajewski-wielka miłość jantar-przetańczyć z tobą całą noc niektóre trochę oklepane ale najczęsciej wybierane a ostatnio śpiewaliśmy sashe strunin-zaczaruj mnie ostatni raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka lat śpiewałam na
a raz młodzi zarzyczyli sobie marka tandra-moja dumka, posłuchajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×