Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmajkaa

pierwszy taniec bez cwiczenia

Polecane posty

Gość mmajkaa

czy ktoś tanczył pierwszy taniec na tzw. żywioł czyli bez nauk tańca,spontanicznie, bo my tak zrobimy po prostu nie mamy czasu na treningi, nawet nie mamy wybranego utworu,bo nie umiemy sie zdecyodwac, co myslicie o piosence Szczepanika Kochac,?albo zespołu Black "Wonderful Life"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też nie chodziliśmy do szkoły tańca bo i było nam szkoda czasu a po drugie tańczyć jako tako umiemy.Więc tylko dzień przed ślubem zrobiliśmy sobie mały trening :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a juz myslalam ze
jestem nienormalna bo nie chodze przez bite iles tam miesiecy na kurs tanca:) nie mam czasu tanczymy jako tako i sie nie przejmujemy bo to nie tanic z gwiazdami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mielismy slub 2 czerwca czyli jstesmy swiezo po i musze powiedziec ze nie mielismy na nic czasu przed slubem nie mowiac o nauce tanca. Pierwszego tanca - \"Zabiore Cie\" nie cwiczylismy nawet w domu. Zatanczylismy go pierwszy raz w zyciu na swoim weselu i wyszlo pieknie. jesli nie macie tremy i dwu drewnianych nog to nie macie sie czym stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmajkaa---- jaka tam znów nienormalna? :D nie myśl sobie że każda tutaj chodzi i na kursy-kurs liczy się z kasą ,czasem oraz innymi sprawami na które nie każdy moze sobie pozwolić.Moja przyjaciółka chodzila przez 4 mieisące na kurs tańca i wiesz co była w ogromnym stresie jak musiała zatańczyć a tyle osób się na nich patrzyło.Cały czas się mylili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialam, ale nasi znajomi stwierdzili, ze mojemu facetowi to niestety nie wychodzi. dostalismy od nich na prezent na wieczor kawalerski i panienski pare lekcji tanca w tej szkole http://www.larosanegra.wroclaw.pl/ . Kazdemu polecam :) nie zaluje, ze nie poszlismy na zywiol :d mniej stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena3231
Czemu chcecie iść na żywioł? We Wrocławiu prowadzą indywidualne lekcje. My z moim przyszłym mężem, dzięki naszemu instruktorowi, poradziliśmy sobie doskonale. Jeśli chcesz, wejdź i zobacz https://taniec.com.pl/ww/grupy/pary-single/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×