Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Pierwszy taniec - urozmaicony?

Polecane posty

Dziewczyny, przygotowujecie coś szczególnego na pierwszy taniec? jakiś układ z filmu? mały pokaz taneczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie była w stanie, za bardzo się denerwowałam, i jakbym jeszcze jakiś ukłąd miała odstawić, to na bank nogi by nam się poplątały;) Z drugiej strony - po co robić cyrk z wesela, zwłaszcza jak na codzień się nie tańczy zawodowo czy coś, to będzie od razu widać, jak taka para liczy kroki;) BTW - może np twist z Pulp Fiction...?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
no taniec na glowie hehheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bedziemy tanczyc uklad z goraczki sobotniej nocy do \"more than a woman\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jasne :o weźcie odwalcie na środku parkietu taniec finałowy z dirty dancing... :o jakbym była wśród gości to bym wyła ze śmiechu :o Boże :o to ma być wesele a nie cyrk w którym dwie odpicowane małpy będą skakać na arenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sass
a dlaczego nie? Nie musi to być super taniec jak np w tańcu z gwiazdami, ale np jakiś ładny walc albo cha-cha. A jak ktoś nie ma umie tańczyć, to ma całą piosenkę np tańczyć 2na 1 to nudne dla gości. Jako gośc wolę oglądać jakiś taniec z bajerami. Tym bardziej, jak para młoda chce tak tańczyć! Sama namówiłam znajomą parę na taki taniec i sie zapisali na kurs takiego tańca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crumble66 ja właśnie o czymś takim myślałam jest świetne i to nie chodzi o to żeby zatańczyć równo pięknie jak zawodowi tancerze tylko wazne żeby było inaczej. Zeby goście zauwazyli ze na tym weselu jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×