Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PORTRET,KARYKATURA NA ZAMÓWIEN

PORTRETY,KARYKATURY NA ZAMÓWIENIE - PREZENT,ŚLUB,ROCZNICA,CHRZEST,URODZINY TANIO

Polecane posty

Gość PORTRET,KARYKATURA NA ZAMÓWIEN

portrety na zamówienie i inne W 100% RĘCZNE WYKONANIE, profesjonalnymi materiałami najwyższej jakości gwarantującymi trwałość obrazka: papier fakturowy firmy CANSON,ołówki,kredki bądź węgiel. Wszystko to oprawione w kolorową ramkę (dostepne kolory:różowy,czerwony,niebieski,zielony) Projekt i wykonanie obrazka są mojego autorstwa, Jeśli już zdecydowaliby się Państwo, wówczas proszę o przesłanie do mnie meila wraz z imieniem,datą urodzenia dziecka bądź swoje życzenia. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać pod e-mail: orzeszek200@wp.pl bądź GG: 994119 Wykonuję również portrety,karykatury,projekty. Zamowienie można składać poprzez napisanie na meila bądź GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super prezent
Przepraszam, oferta przeniesina na nową domene, teraz pod adresem HTTP://WWW.ZEWECKI.PL/PORTRETY.HTML HTTP://WWW.ZEWECKI.PL/KARYKATURY.HTML

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżoana024868
karykatury robicie fajne, ale z fotografią dajcie sobie spokój, z życzliwości radze, bo słabe to i strasznie na siłę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super prezent
DO Kasiunia. Ceny karykatur są na stronie http://www.zewecki.pl/karykatury.html Mogą być nie tylko twarze a i całe syłwetki na koniu, słoniu, Harleyu, Hammerze, Jachcie, innych pojazdach. Dbamy o dopracowanie szczegółów co daje bardzo fajny efekt końcowy. Karykatury wyglądają profesjonalnie a nie tak jak u niektórych tak jakby uczeń szkoły złe portret rysował. Gwarantujemy podobieństwo, w razie braku podobieństwa do zdjęcia z którego było rysowane zwracamy kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie polecam usług tego Pana. http://www.zewecki.pl/karykatury.html Przez Jego lekceważacy stosunek do klienta nie mieliśmy czego wręczyć naszym Rodzicom w dniu Ślubu. Nigdy nie spotkałam się w taką arogancją. Zamiast przeczytać, że prosimy o wysyłkę w konretne miejsce, przesyłka została wysłana na adres z przelewu bankowego. Nie mówiąc już o tym, że zapłaciliśmy za kuriera, a karykatura przyszła listem poleconym. Nie warto wzbogacać takich osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam www.karykatura.org 100% zadowolenia. Miła osoba a karykatura jest naprawdę super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam karykatury na prezent. Najfajniejszy prezent na imprezie zapewniony. Wystarczy wejść na stronę jest tam ponad 300 przykładowych rysunków www.karykatura.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
NIE POLECAM!!! Najgorsza firma z jaką miałem doczynienia. Brak szacunku do klienta i prace na poziomie przedszkola!! Szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz

Polecam stronę       www.karykatura.org   jestem zachwycony poziomem prac. Zamówiłem w poniedzialek, a w czwartek praca była u mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×