Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lekkomitakjakoś

poszetka i butonierka?

Polecane posty

Gość lekkomitakjakoś

koszula zapinana na spinki pod szyją musznik i teraz pytanie czy przy kieszonce przypiac sama butonierke z zywych kwiatów czy najpierw wsadzic do kieszonki poszetkęi pod nią zaczepić butonierkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Butonierka to taka dziurka w klapie marynarki, do której się wkłada kwiata, więc nie wiem jak Ty chcesz dziurkę pod czymkolwiek przypinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekkomitakjakoś
butonierka czyli taki kwiatuszek z agrafką który wpina sie do garnituru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
A ja powtórzę: BUTONIERKA to taka DZIURKA w KLAPIE MARYNARKI, do której wkłada się kwiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Poszetkę wkłada się do KIESZONKI a kwiatka do BUTONIERKI. Nic sie agrafkami nie przypina, ani szpilkami, igłami czy czymkolwiek. Choć oczywiście można z czegoś zrezygnować, tak jak narzeczony kolejnej jesiennej, ale jak już decyduje się na kwiatka to należy włożyć go do butonierki. Agrafką to można przypiąć naszywkę z nazwą zespołu do materiałowej torby idąc na koncert, a nie cokolwiek do garnituru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batman-niestylista
Renkaa dobrze prawi, a reszta swoje jakby Jej nie przeczytała :) Poszetkę wkłada się do BRUSTASZY (czyli kieszonki). Butonierka to jest dziurka w klapie. DZIURKA. Miejsce kwiatka jest w butonierce, a nie w brustaszy. Nic proszę nie przypinać do garnituru. Kwiatek to nie order. Tak. Można mieć i kwiatka w butonierce i poszetkę w brustaszy. Sugeruję tylko wtedy złożyć ładnie poszetkę, żeby zanadto nie była figlarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwi mnie to wszystko
Litości - można miec w klapie kogo? co? - biernik a nie dopełniacz. Może warto również zadbać o elegancję wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jannek44
Jeśli szukacie bardzo dobrych informacji na temat poszetki czy butonierki to koniecznie zajrzyjcie na ten niesamowity blog https://modini.pl/49-poszetki gdzie znajdziecie idealnie opisane obydwa przykłady, dodatkowo możecie tam znaleźć niesamowitą ofertę eleganckich ubrań w sklepie Modini !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynka487
Najlepiej razem z poszetką, tak będzie bardziej elegancko. Ja swojemu mężowi niedawno zamawiałam poszetkę w tym sklepie https://kubenz.pl/akcesoria/poszetki.html i mogę polecić, mają ładne wzory i dobrej jakości produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mija767
Mi też znacznie bardziej podoba się poszetka niż kwiatek w butonierce. Mój mąż podczas ślubu miał taką z https://www.dignito.pl/pol_m_Poszetki-183.html i super to wyglądało. Elegancko, a zarazem stylowo bo wybór mają spory, jeśli chodzi o wzornictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×