Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czakalaka

Pszczyna Ćwiklice-Dworek pod jemiołą......

Polecane posty

Gość czakalaka

Czy jest tu ktoś,kto tam miał wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam tam wesele
ja-świetne miejsce,dość dobra obsługa,smaczne jedzenie hmm goście byli zadowoleni a my-spokojni ze dobrze wybraliśmy.:) wszystko w porządku,czysto jedynie nieco zimno w sali ale dało się przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................loiujhygt
słyszałam same dobre opinie, wiec mam nadzieje, że się nie zawiodę:) slub 29.08:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czakalaka
Mam byc świadkową tam w przyszłym roku,stąd moja ciekawośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29.08.2009 po
mogę się już wypowiedzieć w temacie szerzej jak ktoś by był ciekawy:)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładna sala ale często robią dwa wesela jednocześnie co mnie akurat odstręczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankatyszanka
cudnie tam jest :) ja co prawda nie bylam tam na weselu, tylko na studniowce, ale wszystko bylo w jaknajlepszym pozadku :) sala piekna, duza, obsluga mila, jedzienie dobre :) jakbym mogla tez bym tam zrobila weselicho :) tylko troche daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotomalopolska
www.bednarczyk.org.pl Fotograf Ślubny - Ćwiklice Pszczyna zapisy na rok 2010 oraz 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotomalopolska
Polcam osobiście Hotel Imperium w pszczynie. Jedzenie wyśmienite oraz miła i profesjonalna obsługa. polecam oraz polecam siebie FOTOGRAFIA www.bednarczyk.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astelix
Witam, Czy organizował ktoś ostatnio wesele w Dworku pod jemiołą? Proszę o opinie nt jedzenia, obsługi, jak wygląda sprawa organizacji 2 wesel w jednym dniu (wiem ze jest to nieuniknione) czy muzyka z jednej sali przeszkadza na innej? Proszę o ogólne wrażenia :) Dekoracja jest we wlasnym zakresie - czy ktos ma namiary na fajnego dekoratora, który juz dekorował ta sale? (CENA + ZDJECIA Z SALI W CWIKLICACH) Bede wdzieczna za wszelkie opinie, Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrezygnowałam właśnie dlatego ze są 2 wesela w jednym dniu, Dla mnie to jest totalna dyskwalifikacja sali. Nie ma opcji że goście się nie zmieszają. No i chcę by jedyną gwiazdą wieczoru a nie by porównywana z tą drugą PM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astelix
Do Miarka Hej:) Oczywiscie kazdy ma swoje zdanie i priorytety:) Ja chciałabym poznac oponie osoby ktora robila tam wesele i jak to w praktyce wychodzi.. Z tego co mowia kelnerzy to nie bylo nigdy problemow z racji 2 wesel w tym samym dniu.. po obejrzeniu sali tez doszlam do takiego wniosku bo sa 2 osobne wejscia. Jedyne co jest wspolne to ogrod, wiadomo nad tym juz sie nie zapanuje ale tez watpie zeby ludzie z gornej sali (tej mniejszej) przechodzili az pod taras ktory jest zaraz przy tej duzej.. Przynajmniej takie sa moje odczucia, bylabym wdzieczna jakby ktos z Was moglby podzielic sie wrazeniami z wesela:) ps. a tak w ogole w wiekszosci lokali, w ktorych bylam i mi sie spodobaly (styl a la dworek w cwiklicach) sa organizowane 2 lub nawet 3 wesela..niestety restauratorzy korzystaja ile wlezie :/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astelix- moja przyjaciółka była tam gościem na weselu. A moja szwagierka miała tam studniówkę. Ogólnie organizacja i jedzenie ok. Nikt nie narzekał. Ale jak pisałam wcześniej nie chciałabym tam wesela z tych przyczyn. Ja mam wesele niewiele dalej i mamy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czakalaka
Co to znaczy dwa wesela jednocześnie? Ja tam będę w czerwcu.Mamy przyjęcie na 180 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja jest 180 osób to robią jedno. Ale jak jest mniejsze to jedni się bawią na parterze a drudzy na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miuska
Ja miałałm w sierpniu 2010 tam wesele na górnej sali - było fantastycznie:) jedzenie MEGA dobre, obsługa super, właściciel w porządku, a co do obaw że są tam dwa wesela jednocześnie - żaden problem chyba że na Twoim weselu byłaby kompletna cisza, to wtedy byłoby coś słychac;) ogród piękny - świetne miejsce na zdjęcia z gośćmi. Ogólnie polecam wszystkim:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miuska
aha, i dodam że nasi goście się nie wymieszali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa:)
kurcze byłam na sali zerknąć z moim narzeczonym bo chcielbyśmy mieć tam wesele sala cudna naprawde:) zakochałam sie w niej zaraz jak weszliśmy:) wiec to jest bardzo duży plus tego miejsca:):)...ale jeszcze sie nie zdecydowaliśmy na 100 procent:)bo boje sie o jedzenie czy wystarczy czy dobre i wogóle czy mógłby ktoś coś wiecej powiedzieć na ten temat?...i powiem że ceny też mają dosyć wysokie (tak mi sie wydaje) chociaż sama niewiem bo wszystko drożeje więc niema sie co dziwić..kelner powiedział że bez ciast i wódki 170 zł a 2dniowe 300zł co o tym sądzicie??...może mi sie wydaje:)...heh prosze o waszą pomoc i opinie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrykanera
witam, ja będę miała tam wesele w sierpniu (górna sala) i chętnie po wszystkim podzielę się wrażeniami. Co do ceny to faktycznie w porównaniu do innych lokali drogo, ale...co tam, wszystko wygląda zachęcająco :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oodf
zajebiaszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa:)
Witam ponownie!:) Mam wielką prośbe do Ciebie afrykanera:) jeśli będziesz już mieć po swoim weselu to proszę cie podziel sie swoimi opiniami na forum:) na temat jedzenia czy dobre czy dużo czy kelnerzy wporządku czy w miare szybko podane i czy faktycznie dwa wesela nie przeszkadzały sobie wzajemnie hałasem:)..bede czekać na twoją opinie:) pozdrawiam p.s licze na ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrykanera
Napiszę na pewno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa:)
Afrykanera czekam na te twoje opinie o dworku:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrykanera
Tak, ja miałam calkiem niedawno... Jesli ktos boi się dwoch wesel w jednym dniu to nie ma powodu - goście sie nie pomieszali, panie młode się nie spotkały a muzyka się nie mieszała.... Jedzenie: REWELACJA - smaczne i naprawdę bardzo, bardzo dużo... Obsługa przesympatyczna Jedyny zarzut i minus to klimatyzacja, która teoretycznie jest ale tak naprawdę nikt z nas nie odczuwał jej działania - jest zbyt słaba na tę salę i te liczbę gości... Gdyby ktos miał jakieś pytania - chętnie odpowiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ci za opinie, ja mam wesele na gornej sali w nast roku. Poniewaz zamawialam sale na szybkiego troche sie balam ze bede zalowac.Jak sprawdzam ceny na innych salach to w dworku maja bardzo drogo. Jeszcze sala nie ustrojona:( w jakich kolorach mialas sale?sama robilas dekoracje? biale pokrowce na krzeslach byly? zamawialas moze stol wiejski albo owoce?jak to wyglada?BARDZO CI BEDE WDZIECZNA ZA ODPOWIEDZ!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa:)
Ah dziękuje Afrykanera za opinie :) ty już po weselu:)mam nadzieje że wszystko sie udało tak jak chciałaś i Twoje wesele było bajeczne:) Szczeęścia na nowej drodze życia:):):) a mam jeszcze troszke pytań ...miałaś jedno czy dwu dniowe? Czy mogłabyś podać kwote od osoby ile płaciłaś?..i kiedy rezerwowałaś już sobie termin? czekam na odp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrykanera
A więc tak...ogromnie cieszę sie, że mam to już za sobą, to po pierwsze ;-) - jak dla mnie całe to wesele to za dużo szumu, stresu i problemów ;-) My płaciliśmy 185zł od osoby, wesele było 1 dniowe.. Do strojenia miałam dekoratorkę, która spisała się na medal - bez żadnego przepychu i przesady pięknie ustroiła nam salę fioletowo - kremowymi kwiatami - wszystko wyglądało bardzo naturalnie - jak dla mnie - strzał w dziesiątkę :-) Nie zamawialiśmy ani stołu wiejskiego, ani fontanny czekoladowej - wszystko pięknie wygląda owszem i nawet na dzień przed weselem szkoda było mi tej fontanny, ale wierzcie mi - samych owoców zostały nam kilogramy i nie wiedzieliśmy co z tym zrobić, więc gdyby była jeszcze fontanna to już całkiem nie do przejedzenia... poza tym można dostarczyc im również kupione przez siebie egzotyczne owoce, a oni nieodpłatnie pieknie je wyrzeźbią, co też robi spore wrażenie... Naprawdę i szczerze polecam ten lokal, ja nie żałuję wyboru :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahanti86
dziekuje za odpisanie!!!a mozesz polecic ta dekoratorke?ma jakas strone internetowa?zazdroszcze ze jestes juz po:)wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×