Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jojodwa

Radom i okolice-gdzie fajnie bawiliście się na weselu??

Polecane posty

Gość jojodwa

Jakie sale możecie polecić i jakie sprawdzone zespoły albo dj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tyko ja.
no więc ja polecam zespół POKER - super bawią, grają typowe piosenki weselne. Nachodziłam się po weselech i wiem,że zespół to podstawa jak dla mnie (dla nas) rewelacja. A sala? zależy z jakich okolic jesteś - Rodom bliżej Pionek czy Przysuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojodwa
ja jestem z radomia:) ale poszukuje fajnej sali również w okolicy, a masz namiary na zespół, telefon ? mają srone www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tyko ja.
wiesz musiałabym poszukać telefonu, może strony www zastanawiam się gdzie mam namiary może u rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojodwa
jak znajdziesz to prosze podaj mi namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tyko ja.
nie ma problemu, jutro poszukam u siebie, a jak nie to u rodziców. a kiedy masz ślub??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojodwa
za rok i 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojodwa
A Ty już po czy przed ślubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tyko ja.
to jeszcze masz chwilę ale lepiej wcześniej - wiadomo. orkiestra jest ważna i wodzirej w niej. jak zespól kicha to i goście żle się bawią. Poza tym zadbaj o obsługę, kelnerki, jeśli chodzi o jedzenie to najbadziej sprawdza się standard czyli nasze polskie flaki/ rosół kurczak kluski-bestogonof bigos(jeśłi zimno) barszcz czerwony-krokiet kotlet-ziemniaki-surówka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhj
właśnie- niby jeszcze jest czas ale w niektórych domach weselnych już są zarezerwowane terminy z dwuletnim wyprzedzeniem, także kto pierwszy tan lepszy:) a znasz jeszcze jakieś inne super miejsca na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wokol Radomia jest sporo domow
wxeselnych, zalezy na ile osob chcesz robic wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie swietnie bawialm w domu weslenym w Bartodziejach,i ostatnio w Kowali fajne sale ,duze,jak chesz moge zdjecia wyslac na e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie pamietam gdzie to bylo
ale gdzies kolo Odrzywolu bardzo ladna sala, pokoje na gorze dla gosci, mzona sie wyspac po balach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojodwa
A wiecie coś o sali Aster w Wierzbicy- szukam namiarów na nią najlepiej adres i telefon , albo o Siedlisku w Kotarwicach??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojodwa
A zespoły- które są godne polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sala
Ja miałam wesele na Jastrzębskiego 3 w Radomiu (przy końcowym 15). Sala bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miala w domu weselnym w Podzagajniku obok restauacji Brzozowy raj jest nowiutki dom weselny bardzo ladny ..tylko to dla osob ktore chca osobno kucharki spradzone swoje zatrudniac tak jak my... zespoly znam dwa fajne Jedruś i od Pana Waldka Monicy.,..ten od Waldka bedzie gral yu nas umia zabawic gosci z reszta jak ten jedrus tak saom...:) ii niejest to reklama zespolu jakby ktos czasami mnie o to posadzał bo talentu to ja nie mam wokalnego zeby spiewac w ktoryms z reszta i jeden i drugi niema wokalistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam wesele
w karczmi w Grojcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja miałam wesele w domu weselnym Aster w Wierzbicy przy ul. Górnej 48 Jest to naprawdę świetny lokal i położony niedaleko Radomia, z os. Południe to jakieś 14 km, wszyscy goście byli zachwyceni. Lokal jest nowy, bo oddany dopiero 2 lata temu, bardzo dobrze jest wyposażona kuchnia, duża sala do tańczenia z parkietem i równie duża sala jadalna. Wszystko urządzone ze smakiem i gustem, nie przesadzone. Na zewnątrz jest ogromny, zadbany i ogrodzony teren, jakieś oczko wodne itp. Poza tym przemili ludzie są właścicielami, nie wtrącają się i nie mają jakiś dziwnych wymagań, co niejednokrotnie się słyszy o właścicielach domów weselnych. Naprawdę polecam ten lokal. :) :) :) Gdyby ktoś chciał więcej informacji, proszę pisac na mail. Chętnie odpowiem. Pozdrawiam wszystkich przyszłych Nowożeńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga3131
Hej, my mamy sale na Kierzkowskiej 106, tylko ze tam wchodzi min.120 osób. Ale sala super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliiiiiiiii
podnosze topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było fajowo
o kurde nie ma tej strony trzeba skopiowac całosc i wkleic http://www.we-dwoje.pl/odstapie ;termin;wesela;na;26042008r-;dom;weselny;w;nowym;miescie ,ogloszenie,4836.html?foto_id=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość english ad
a ja byłam w wierzbicy u kolegi extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×