Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maya85

Restauracja Przystań Zremb Tychy

Polecane posty

Gość maya85

Witam, rozważam organizację wesela w retauracji Przystań Zremb w Tychach na ok 60 osób. Sala bardzo mi się podoba, jednak zastanawiam się nad wielkością parkietu i czy nie będzie zbyt mało miejsca do tańczenia. Wiadomo, że wszyscy goście jednocześnie nie tańczą.. jednak nie daje mi to spokoju. Czy ktoś mógły się wypowiedzieć na temat w/w sali oraz serwowanych w niej posiłków. Będę bardzo wdzięczna za opinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie Górny Śląsk kojarzą z kopalniami, więc Promenada i jezioro się naprawdę wyróżnia klimatem. Podróżowałam sporo po świecie i lepiej zaprojektowanej przestrzeni publicznej nie widziałam. No i naturalne lody Gramy na mnie ostatnio zrobiły duże wrażenie. Niektórych smaków nigdy nawet w innych markach nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wschodnie nadbrzeże Jeziora Paprocańskiego i Promenada to zdecydowana czołówka moich ulubionych miejsc w Tychach. Jestem zakochany w tym miejscu. Fajny pomysł z lodami i kawiarnią na miejscu dla turystów. Myślę, że Promenada to perełka teraz Górnego Śląska. Warto, żebyśmy wszyscy podobne miejsca wspierali. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×