Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rżnięcie po północy

Ruchanko w noc poślubną

Polecane posty

Gość rżnięcie po północy

bierzemy ślub o 16 i potem wesele w lokalu nie ma pokoi do wynajęcia czy wypada pożegnać się na np 2 godzinki z gościmi około 12 - 1 w nocy i jechać się podymać do domu a potem wrócić?? jak wy rozwiązujecie problem nocy poślubnej ?? kiedy to robiliście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzzzzzzzzzzzz
PO WESELU ZA TRZY DNI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny co sie mieni
mnie mąz załadował knage na weselu. miałam suknie taką z kołem ze ktoś musiał ze mną chodzić siku i trzymać mi na głowe to koło bo nie dalo rady się wysiusiać inaczej ściemniłam ze chce mi się siku i poprosiłam zamiast mamy - męza zarzucił mi to koło na głowe i załadował po same jajka miala jeszcze z kawalerskiego taka kulkę co się wkłada niewolnicom do buzi - taka maska jakby i mi to włozył w buzie zebym nie kwiliła i zeby goście się nie wytsraszyli no a potem to tylko mieli głupieminy bo od tego koła na głowie troche mi sie fryz pomierzwił ale warto było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaha good good
buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noc poślubna wcale nie musi być ta co jest wesele.... ehhhh może być dzień później co za różnica może być nawet nad ranem w burej stodole między dwoma krowami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumaczcie miii
no ale jak tu sie pier.dolić po calej nocy chlania , tańczenia i zabawy komu by się chciało wypinac dupsko, popuszczać szpary albo ruszać zadem w piździsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąz mi wsadził w buzie
mnie mąż zrzucił cos niby przypadkiem pod stół i kazał to podnieść - pod stołem przesuwał tą rzecz niby przypadkiem dalej i dalej ode mnie tak ze cala weszłam pod stół - potem strzelił mi w głowe z palców (takie wiecie pstryczek w czoło) i pokazał palcem wskazującym ze wyjął pen.isa - zrozumialam o co chodzi i zaczęłam ssać nie wiedziałam ze tak szybko pójdzie ale wtedy pierwszy raz połknęłam no bo co miałam zrobić - potem byla zamiana ról po godzince ja zrzuciłam cos pod stół. Będą w toalecie wczesniej zdjęłam majtki. odsuwałam znow rzecz za którą moj mąż nurkował pod stołem po czym pstryknęłam go w ucho i podniosłam kiecuszkę i wskazałam na ci.peczke:) no więc possał i polizał, powkładał paluszki a ja szczytowałam :) jedyną wpadką był syn sąsiadów - mały berbeć który akurat sie napatoczył po stół ale mąż powiedział zeby uciekał bo tu trwa badanie lekarskie :) potem pytał rodziców czemu musiałam miec badanie lekarskie na ślubie :D:D:D:D:a rodzicie nic nie wiedzieli o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mis ei ten temacik
śmieszek na salce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm halo halo
boshe jakie majaki maja ci ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mis ei ten temacik
ja rżę ze śmiechu buhahahaahha pstryczek w głowe i pokazanie palcem wskazującym że wyjął penisa jest the best :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm halo halo
to nic bo ona pstryknęła go w ucho:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mężatka 23
u mnie na weselu pokoje były zatem urywaliśmy się po północy kilka razy na ostry sex :) a już po weselu 3 dni się kochałam z moim mężusiem - przygotowaliśmy sobie gadżety , przebrania i non stop sex w każdej możliwej pozycji :) wtedy pierwszy raz też miałam go w pupie, było boskooo ale ledwno potem chodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonsona
będziesz tak zestresowany i zmęczony że Ci się odechce wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13f
Tak, wypada, ale tylko w dupsko, po bożemu. Nawet należy, bo jak nie dasz, to pan młody zazwyczaj na weselu lubi sobie pofolgować ze świadkową lub nawet wychędożyć świadka, na własne oczy będąc na szlugu za stodołą widziałam. Więc rozwiązuj problem w tę pędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my nie mileismy wcale
potem po śłubie były kłotnie i tak w sumie chyba po tygodniu sie puknęłiśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktoś lubi
obsiorbywać spoconego kutasa i cipę po całonocnej imprezie to ich sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila2727
my mieliśmy seks dopiero we wtorek po ślubie, u moich rodziców mieliśmy całe pięterko dla siebie, ale w zasadzie przez tydzień codziennie coś imprezowaliśmy i codziennie działo się coś innego. Szczerze mówiąc tez sobie nie wyobrażałam tej samej nocy co ślub i wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogus dupa
Ano było tak ,wpierdzielil zech jej roz, żeby wiedziola, ze ma chopa potem drugi roz, żeby wiedziola kto tu rzadzi, a po polnocy posedl se jo za stodole kapucyna wytrzepoc ,żeby nie myslola ze mi na jej d***e zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruchanie świadkowej to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×