Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość momika

Rzeszów - dobry fryzjer i kosmetyczka

Polecane posty

Gość momika

witajcie macie moze jakies namiary na dobre kosmetyczki i fryzjerki?? bardzo prosze o namiary pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszkownica
fryzjer to na zamkowej zdaje się - koło balcerowicza , loreal albo może teraz sie to lorette nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzjer- w Awangardzie (Hotel Rzeszów), ale tylko pan Darek :). Zdecydowanie odradzam panie z Parisette (Hotel Prezydencki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
a nie w galerii rzeszów na dole w tym salonie mnie tam czesała Pani i bardzo mi się podobało albo ten sam salon jest w plazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
odswieżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
bardzo prosze na maila sabcia85@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella1974
momika dostałas emaila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puuchateek
Polecam studio fryzur Villa Park na ulicy Pelczara.. najpierw fryzura probna a pozniej finalna :) Polecam goraco..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOMIKA
bella 1974 moj mail to monikagr@poczta.onet.pl dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yfuyuuuuuuuuuuu
a jakie są koszty? I czy za próbną fryzurę też się płaci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momika
Bella 1974 dzieki za numer umowie sie na probna fryzure pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
no jasne że się płaci zaz próbną:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
no jasne że się płaci zaz próbną:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia.n
prosila bym o numer telefonu do Villa Park i o namiary na kogos kto zrobi ladny makijaz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na www.forumslubne.az.pl tam jest naprawde wszystko i znajdziesz wszelkie namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaania
szukam dobrego fryzjera co proponujecie ja slyszalam cos o villi ale do kogo tam czy ktos był??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynka malinka
W sumie najlepszy jest na marszałkowskiej w pawilonie (najdłuższy blok, zaraz nad przystankiem). na http://bona-vita.pl znajdziesz cennik oraz inne cenne informacje z których sama zawsze korzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 8989
ja właśnie dziś byłam w salonie w rzeszowie na marszałkwskiej super mnie babka ścięła i poszłąm do regulacji brwi też jestem bardzo zadowolona to jest salon koło banku takie kolorowe reklamy są w szybach 3 babki na reklamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w ksiegarni w ameryce (w sumie po to tylko tam chodze) i okazalo sie ze otworzyli calkiem niedawno gabinet na drugim pietrze. Takie dwie mlode dziewczyny ale super, bardzo mi sie podobalo kupilam nawet krem ponoc super firma zobaczymy. Juz nie mam natretnych dwoch syfow !!! :D wiec widac dobry :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 79
dziewczyny obdarzone profesjonalizmem,talentem i wrażliwośia do sztuki fryzjerstwa to zespół ze studio afro na ul.cichej. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zado
Ja moge z calego serca polecic Wam pana Marcina z salonu Glamour.jest naprawde rewelacyny, potrafi dobrac fryzure idealnie, ma ogromne doswiadczenie.naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu6600
ja tez polecam salon Glamour ! wszyscy fryzjerzy i kosmetyczki sa super :) jak bylam na oczyszczaniu to nie tylko skonczylo sie na jednej wizycie ale mialam potem jeszcze pelna opieke tj wysuszanie, darsonwal, poza tym maja teraz duza promocje w godzinach od 9 do 13 :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam przed swietami w salonie PASJA na Zawiszy, kolezanka dala mi namiary i powiem wam ze jestem bardzo zadowolona i z fryzjerki jak i z paznokci. zazwyczaj paznokcie utrzymywaly mi sie do 2 tyg a potem lecial jeden po drugim, teraz nawet odrostów nie widze, babka naprawde robi je z pasja a i nie narzeka ani nie robi dziwnych min jak prosilam by poprawiła bo mi sie cos tam nie widzialo, robi paznokcie pod klientke a nie na ilosc. od razu skorzytałam z uslug fryzjerskich. musze przyznac ze przy codziennym myciu glowy farba sie nie splukuje :) co mnie bardzo cieszy, sciecie tez jest bardzo fajne. teraz wszstkich znajomych tamkieruje bo wiem ze nie wyjda zawiedzeni. no ale im reklame zrobiłam, ale naprawde robia świetnie wiec nalezy sie to gdzies zapisac :) od 5 lat mieszkam w rzeszowie i ciagle wychodzilam niezadowolona z salonów bo zadna fryzjerka nie potrafila mnie sciac tak jak chce, az do tej chwili! naprawde nie moge przestac patrzec w lusterko, super sie czuje w nowej fryzurce :)) jesli mam kogos polecic, to polecam ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajola
Ja chciałam zapytać co myślicie o salonie Glamour w rzeszowie?? Słyszałam ze pracuje tam bardzo fajny fryzjer, p. Marcin. A może ktoś wie czy to jest ten sam pan Marcin co jakis rok temu pracował w DM Studio na okrzei?? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mogę polecić świetną dziewczynę od paznokci - Gosię - robi cudowne paznocie (zarówno maluje jak i tipsy). dobre też są tam fryzjerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diaana
hej ja tez polecam pana Marcina z salonu Glamour,ale niestety on już tam nie pracuje, czy wie ktoś gdzie pracuje???!!!!! Pomocy to jedyny fryzjer z którego byłam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam wizażystkę Agnieszkę, robiła mi ślubny makijaż, był rewelacyjny, nie maluję się na co dzień, więc bałam się efektu, ale makijaż był śliczny, wszystkim się podobało, no i co ważne utrzymał się nie naruszony... oto gg do niej:4695701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam w ameryce na gorze, mam naczynka to chyba genetycznie bo moja mama i babcia tez maja a jeszcze teraz zima i ten mroz :(:(:( kupilam krem nazywa sie rs2 i pieknie mi tak jakby wycisza taka gladziutka skorka swietna :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×