Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaulaHa

SALA WESELNA DOM WESELNY

Polecane posty

Witam Drogie Panie :) w 2017 r chcę wziąć ślub ale mam problem z wyborem sali kraków i okolice czy macie jakąś sprawdzoną/godną polecenia ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam wesele w hotelu Efekt Express na Opolskiej, przepieknie ustrojony, duza sala, bardzo mi sie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
A może ślub i wesele w plenerze? Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno tylko okolice krakowa? bo znam swietne miejsce w okolicach warszawy, jakies 40km. Hotel sie nazywa Jaworowy Dwór, bardzo elegancki i wg mnie swietnie sie nadaje na wesele, a latem mozna zrobic przyjecie w ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaHa
napewno okolice krakowa :) Warszawa trochę za daleko ale dziękuje za pomysł :) chciałabym strikte dom weslny nie restauracje ani nie hotel byłam na takim weselu i mam złe wspomnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
A zastanawiałyście się nad ślubem w dużym namiocie? Mi od zawsze się marzy taki ślub na łonie natury. Co to tym sądzicie? Myślę, że przydatne byłyby w tym przypadku http://euroked.pl/ i inne rzeczy usprawniające bezpieczeństwo. Sprawdźcie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony mogę polecić to miejsce - http://www.parkhotellyson.pl/, ponieważ sama miałan tam wesele i wszystko było na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony zdecydowanie polecam http://dworchoiny.pl/ Maja doskonale warunki, piekny wystroj i przystępne ceny. A jeśli zarezerwujesz termin do konca marca dostaniesz fonatnne z czekolady lub ponczu gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jak duże to wesele ma być. Polecam Tobie same centrum Krakowa - hotel Royal http://www.hotelewam.pl/ tu masz do nich namiary. Z tego co pamiętam, to jedna z sal ma ok. 100 m2 . Aczkolwiek goście na pewno byliby zadowoleni z takiej lokalizacji, gdyż można im zapewnić szereg atrakcji dodatkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodzi Państwo, jeśli szukacie czegoś wyjątkowego w okolicach Poznania to zapraszamy serdecznie do nas :) www.dakowskidwor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinkainka
Ja z całym przekonaniem mogę polecić hotel koral w miejscowości Przybieczany - w okolicach Krakowa. Z polecenia mojej znajomej, zdecydowaliśmy się na to miejsce i nie ukrywam, że spełniła nasze oczekiwania - dobre ceny, pyszne jedzenie i dużo miejsca do tańca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotta55
Ojej czeka Cię sporo planowania, ale fajnie bo masz jeszcze czas :) Pytanie czy ta sala ma być na miejscu, czy bierzesz też pod uwagę dojazd? Moim zdaniem całkiem ładnie jest w http://www.hotelfajkier.pl/wesela to okolice Jury Krakowsko Częstochowskiej. Zerknij na stronę, może akurat przypadnie Ci do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno byłam na weselu w www.hotelsuprasl.com. I tak mi się spodobało to miejsce , ze gdy będę brac slub to z pewnością tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my robimy ślub w plenerze pod "gwiazdami ". Wynajeliśmy namiot halowy z tej firmy http://www.namiotyhalowe.pl/ mamy kawałek swojego placu wiec coś takiego nam w zupełności wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Kraków to tylko Best Western Premier. Byłam tam ostatnio na weselu przyjaciółki i było bajkowo. Pyszne jedzenie duża sala i komfortowy hotel gdzie zostaliśmy po całonocnych wojażach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo hoteli ma teraz sale weselne, ja robiłam swoje wesele w Bialej Podlaskiej w Hotelu Delfin, wyszło świetnie, sala wyglądała bajecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Kraków i okolice, to tylko www.domweselnyorchidea.pl ;-) Klimat niesamowity, obsługa miła, a jedzenie pyszne :) Ja bawiłam się na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita8943
A może góry? W Beskidach, w Szczyrku jest sala weselna Biała Róża. Widok zapiera dech w piersiach, wystrój jest niesamowity a jedzenie genialne. Byłam tam na weselu i jestem tak oczarowana że planuję zrobić tam swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat miał ostatnio w super miejscu Zajazd Biesiada www.biesiada.com.pl w Głogoczowie to jest bardzo blisko Krakowa. Wszystko było na równym poziomie mam tu na myśli salę, jedzenie i obsługę. Postawili na tradycyjny małopolski styl a wiadomo że co tradycyjne to najlepsze i ludzie wspaniale się bawili ;-). No i wszystko w ładnej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lanka88
Dworek Wymysłów (pomiędzy Krakowem a Kielcami). Byłam tam na kilku weselach i była naprawdę super. Genialne jedzenie, piękne wnętrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka sali nad morzem to tylko hotel Aurora..Jest tam pięknie! potrawy genialne, hotel położony przy samej plaży, wnętrze zapiera dech w piersiach :) miałam tam wesele i ja, jak i goście byliśmy zachwyceni i oczarowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Hotel mercure racławice dosłońce koło Krakowa. Super miejsce na wesele, piekna sala i duza, ładne widoki i najwazniejsze - jedzenie jest pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×