Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DilajlaP

Sala weselna Szczecin

Polecane posty

Gość tamarataa
Ja koleżance , założycielce tematu również polecam skorzystać z usług Lila Park. Jest to szczególnie warte uwagi miejsce w okolicy Szczecina. Organizują przepiękne wesela, takie których się nie zapomina. Moje było już jakiś czas temu, ale wciąż wracam do niego myślami. Polecam serdecznie. http://www.lilapark.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
A może ślub i wesele w plenerze? Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajęliśmy pokoje dla gości i restaurację hotelową na bal weselny u www.willa-zbyszko.pl w Nowogardzie. To naprawdę idealne miejsce na takie okazje. Wszyscy goście byli zauroczeni przemiłą obsługą i wystrojem wnętrza, a także wyśmienitym jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy mieliście okazję być w sali Krzewi Róg w Chmielnie - bardzo ale to bardzo ładna i klimatyczna. Do tego właściciele są bardzo sympatyczni, da się dogadać, mają sporo pomysłów i widać ze się znają na tym co robią. Obsługa też jest świetna, widać że doświadczone osoby i dobrze sobie radzą. No i jedzonko na 5+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pomorzu byłam w paru salach ale najbardziej w pamięci mi zapadł Krzewi Róg w Chmielnie - http://www.krzewirog.pl/ Braliście tą salę pod uwagę może? bo na prawdę to śliczne miejsce i fajną obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×