Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość megii1984

SALA WESELNA WE WROCŁAWIU CZY KTOŚ MOŻE POLECIĆ?

Polecane posty

Gość megii1984

WITAM SEDECZNIE!!! CZY MOŻECIE POLECIĆ SALĘ , RESTAURACJĘ, HOTEL, ZAJAZD WE WROCŁAWIU NA WESELE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii1984
na 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii1984
A DLACZEGO NARZEKAŁA? BYLIŚMY TAM DZISIAJ NA WSTĘPNYM ROZEZNANIU I PANI ZACHWALAŁA ALE WIADOMO JAK JEST KAZDY ZACHWALA SWOJE, A KARCZME RZYM BARDZO DOBRZE ZNAMY;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzekała na jakość i ilość jedzenia, obsługę i ogólnie organizację sprawdziłam sobie menu w Casa Nuova i się wystraszyłam cen, o matko ja dwa lata temu płaciłam znacznie mniej, ale to było w Rzymie, nie wiem jak teraz tam by to wyszło cenowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz gdzie na pl.kromera jest TECHMA? tam też jest jakaś sala, byłam tam na weselu i dostałam szaszłyka z muchą!! byłam też w hotelu JASEK i jakoś też mi to średnio pasowało, tzn. wystrój nie lubię sal takich typowo weselnych ze sztucznymi kwiatami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii1984
MYŚLAŁAM TEZ O STAREJ GARBARNI OPINIE MAJĄ DOBRE ALE TEZ NAJTANIEJ NIE JEST, WROCAW OSZALAŁ POD WZGLĘDEM CEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii1984
BARDZO PODOBAJA MI SIĘ TAKIE STYLOWE DWORKI ALE WIADOMO CENY OKROPNIE WIELKIE I DALEKO OD WROCŁAWIA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w starej garbarni organizowane są głównie duże wesela i czasami jest ich kilka na raz, teraz wiem że otworzyli nową bardzo dużą salę, jak ja szukałam sali to powiedziano mi tam że owszem zorganizują wesele na mniej niż 100 osób ale np za 40 (miałam 60 gości) muszę zapłacić chyba to było 50zł od os. za tak zwane martwe dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii1984
A ORLE GNIAZDO, STARA GARBARNIA BĄDŹ HOTEL BIELANY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii1984
W STAREJ GARBARNI OTWORZYLI SALE OD 40-DO 60 CHYBA OSÓB AMERICAN DREAM MAM OBEJRZEC W PRZYSZŁYM TYGODNIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii1984
PIĘKNE, STYLOWE MIEJSCE, CZYLI PŁACIŁO SIĘ OSOBNO ZA GOŚCI + DODATKOWO 3 TYS ZA WYNAJEM SALI?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orle gniazdo nic mi nie mówi, o starej garbarni jeżeli chodzi o jedzenie, obsługę itd. słyszałam dobre opinie (moja koleżanka tam robiła wesele w 2009roku) podobne słyszałam o hotelu bielany wiem też, że jak ja szukałam to w Villi Caprice, ale trzeba było kupić u nich alkohol, można też mieć swój ale wtedy liczą korkowe zobacz jeszcze w zamku w leśnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii1984
DZIĘKI WIELKIE ZA POMOC;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie wiem, stara garbarnia jest na pewno bardzo popularna i ogólnie opinie są pozytywne tak, w pawłowicach osobno płaciło się za salę plus np. 175zł od osoby za jedzonko itd. można tez zrobić wesele w restauracji na dole, ale tam są chyba 4 osobne malutkie salki, więc tam to raczej obiad można zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii1984
PIĘKNE MIEJSCE ALE WOLAŁABYM COŚ WE WROCŁAWIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawłowice to wrocław :) od centrum jest taka sama odległość jak z centrum do starej garbarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii1984
PRAWDA, BARDZO PODOBA MI SIĘ TO MIEJSCE STYLOWE I ELEGANCKIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii1984
SŁYSZAŁAM ZE CHWALA SOBIE IMPREZY W TYM HOTELU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii1984
Czy ktoś ma może jakieś jeszcze propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii1984
CZY KTOŚ POSIADA INFORMACJE NA TEMAT ORGANIZACJI WESELA W EXITO, HOTEL BIELANY, QUBUS HOTEL,CASA NOUVA? BARDZO PROSZE O OPINIE?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenartjol81
byliśmy w Sobótce (pod Wrocławiem) knajpa http://www.szczerepole.pl/ jedzenie odjazd, widoki na oświetlony Wrocław uuuu to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukacie wymarzonej sali we Wrocławiu? Polecam największą bazę lokali weselnych w Polsce http://www.gdziewesele.pl/Wroclaw/ Za pomocą profesjonalnej przeglądarki na pewno znajdziesz interesujący lokal, poza tym obejrzysz zdjęcia i zapoznasz się z opiniami klientów tych lokali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzenie jak kot napłakał, obsługa strasznie wolna i pyskata, sala ładna ale to wszystko co jest tak ok. nie polecam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar130
Witam, ja Wam moge z cala pewnością polecić na wesele sale w palacu w okolicach wrocławia (30km od). Piekna sala, mozliowsc zorganizowania wesela w plenerze, przemiła obsługa i cena jak na palac przyzwoita. Goraco polecam www.palac-brzezno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×