Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sala Zacisze Pasłęk OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Witam,co sądzicie o tej sali na wesele? Pytanie kieruję do osób, które miały okazję organizować tu swoje przyjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
godna polecenia ;) naprawdę gdybym miała teraz decydować o sali, to z pewnością bym ją wybrała moja siostra miała pół roku temu tam wesele, dlatego polecam, bo tak rodzinnej atmosfery, tak przestronnej i odpowiednio klimatyzowanej sali dawno nie spotkałam ta sala ma swój urok obsługa wie jak się zachować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepiękne miejsce, byłam tutaj jako gość weselny kuzynka naprawdę dobrze wybrała Sala Zacisze była przestronna, klimatyzowana, obsługa dbała o to by goście mieli wszystko co potrzebne na stołach jedzenie wyborne dekoracje mega ;) widać było, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sala Zacisze ma coś w sobie kameralnego, domowego obejrzeliśmy parę innych lokali i wszystkie były takie wychuchane,takie nic w sobie, zbyt sztywne, mało rodzinne sala Zacisze nas urzekła, oboje myślę, że wybierzemy ten lokal na wesele, szczególnie że cena jest atrakcyjna i okolica spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaliśmy czegoś klasycznego, niedrogiego, w spokojnej okolicy, czegoś co będzie minimalistyczne i padło na Zacisze Zacisze ma w sobie coś rodzinnego i ciepłego, co sprawia, że chce się tu spędzić wesele nasi goście też to poczuli w każdym razie, to był wyjątkowy wieczór i wyjątkowa noc smaczne jedzenie, spore porcje swojsko, a zarazem elegancko i naprawdę tanio jak na takie warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, lokale są różne,ale zwykle szokują cenami sala Zacisze zaskoczyła nas ale to bardzo pozytywnie przyjemna atmosfera, rodzinnie,domowo i można było przygotować sale pod swoje oczekiwania dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, a możesz podesłać dokładny link, bo nie mogę znaleźć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo, dzięki wielkie teraz już wszystko wiem i z pewnością wybierzemy sie w nastepnym tygodniu by ją obejrzec mam nadzieję, ze będziemy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądaliśmy salę jest przepiękna ;) dziękujemy za polecenia i za tyle opinii warto było wam zaufać rozmawialiśmy też już trochę na temat ogranizacji , dekoracji i zespołu menadżerka sali jest przesympatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, zauważyłam, że opinie w internecie mają duże znaczenie i naprawdę potrafią podpowiedzieć, czy coś jest dobre czy złe my właśnie tym kierowaliśmy się na pierwszym miejscu - opiniami reszta to były już nasze osobne, indywidualne odczucia Sala Zacisze spełniła nasze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładne miejsce jesteśmy już po odwiedzinach, wspaniale urządzony lokal, z gustem i klasą uważam, że naprawdę wiedzą jak zaskoczyć klienta i sprawić, by wybrał właśnie to miejsce, a nie żadne inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×