Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorociczka

sale weselne 2013,śląsk

Polecane posty

Gość dorociczka

Szukam sali na wesele 2013 latem i wszystkie terminy sa zajęte,może ktoś zna jąkąs sale na śląsku co jeszcze ma terminy w soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość restauracja
www.restauracja-carpediem.pl, mamy jeszcze wolne terminy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję Ci zajrzeć na www.GdzieWesele.pl wybierz w wyszukiwarce województwo i wyskoczą Ci wszystkie obiekty do których w szybki i łatwy sposób będziesz mogła napisać zapytanie o wolny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co napisze moze
do albert ... fajna strona wlasnie przegladam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kszycho
Odstąpię termin wesela (13.07.2013) na sali bankietowej Constantin w Bytomiu (http://www.constantin-bytom.pl/home.html). Zaliczka została zapłacona za 75 osób (jest to minimalna ilość osób dla której można dokonać rezerwacji). W razie zainteresowania lub pytań proszę o kontakt na adres kszychos@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wam karczme bide przed olkuszem 200zl od osoby wszystko w cenie tort alkohol bez ograniczen wodka wino piwo driki 4 cieple posilki udziec pieczony wiejski stol reszta do domu nie do przejedzenia mialam tam wesele goraco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zacisze
Witam Proponuje nową sale w Bytomiu stroszku na Ogródkach ceny od 120 zł do max 150 bogate menu ładnie, czysto i smacznie, przy lesie naprawde fajne miejsce 512-358-794

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli sala weselna na Śląsku to obejrzyj sobie zajazd Rycerski w Czeladzi. Dla mnie to jest ewenement na skalę całego województwa. Sala naprawdę robi ogromne wrażenie, a jej wystrój tylko podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejlaho
ja miałam wesele w Gościńcu śląskim w Katowicach. Zamawiałam w 2011 w lutym i były terminy na ten sam rok na lipiec. Nie wiem jak jest teraz, ale salę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZENA:) ....
Witam .... mam do ODSTĄPIENIA SALE NA WESELE 2 sierpnia 2014 r. w Radlinie w ARKADII.... Zaliczki było dane 500 zł.... także tylko na zaliczce nam zależy....więcej informacji na priV meil : marzenas23@onet.pl SALA.... http://www.arkadiaradlin.pl/?galeria,10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj sie dowiedzieć w Zajedzie Rycerskim się dowiedzieć. A nóż może się uda, a uwierz mi, że warto ;) Wiem z własnego doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latek gosc facet
AAA będzie SEX hmmm :D Jak tam TEŚCIOWA? Opowiedz o niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmujemy sie sprzedażą odwołanych wesel i dzięki temu posiadamy bazę dostępnych terminów fajnych sal weselnych z ciekawymi zniżkami. Zapraszam na naszą stronę internetową http://rezerwacjeslubne.com.pl Lost & Found - serwis rezerwacji ślubnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewny
UWAGA NA FIRME WIELKIE ZARCIE! Mieliśmy z nimi podpisana umowę w marcu 2012 na czerwiec 2013. Kiedy na 3 m-ce przed weselem próbowałam się skontaktować z właścicielką, ona nie odpowiadała na moje maile, kiedy udało mi się do niej dodzwonić to nie mogli akurat rozmawiać i kazała wysłać maila, na którego i tak nie odpowiedziała, ja mieszkam za granica wiec miałam jeszcze trudniej się z nią kontaktować. P. Szczurek jest przebiegła osoba, na 2 miesiące przed weselem okazało się ze nie ma żadnych miejsc w hotelu pod Dębowcem, choć właścicielka wiedziała ze potrzebujemy miejsca noclegowe, zostało to z nią uzgodnione gdyż spodziewaliśmy się sporo gości z drugiego końca kraju i zagranicy, rok wcześniej (pół roku po nas) wynajęła pokoje firmie, która organizowała zjazd w Bielsku. Znaleźliśmy inny hotel. Najgorsze zaczęło się miesiąc przed weselem, kiedy nie było mnie w Polsce, dostałam bardzo niemiłego maila od tej pani, ze niby nie stawiłam się na rzekomo umówionym spotkaniu. Na żadne spotkanie umówione nie byliśmy, p. Szczurek wszystko poprzekręcała, czekała żebym wyjechała z Polski i chciała podstawić nas pod ścianą. Kiedy moja mama się z nią spotkała, zaproponowała jej wesele w sali konferencyjnej! A sale Kameliowy zakątek zamierzała wynająć owej firmie. Proponowała przeróżne gratisy żeby tylko nas skusić na drugą sale. Kiedy się nie zgodziliśmy zaczęła robić wszystko żeby nas stamtąd wyrzucić, do tego stopnia, ze miała czelność powiedzieć, ze umowa nie zawiera nazwy sali a tylko adres! Moi rodzice musieli walczyć z ta kobieta, która nie ma żadnych skrupułów! Dla niej liczyło się tylko żeby zarobić więcej na kimś innym a przy okazji zarobić na nas ale już w innej sali. Nie chciała zaakceptować zapłaty od nas bo rzekomo nie wiedziała jaka sala będzie (przy czym o konkretnej sali rozmawialiśmy podczas podpisania umowy) .... Powiedziała również, ze ona mnie nie widziała, żebym te sale oglądała... jakiś koszmar! Jak mogłam zdecydować się na salę bez jej oglądania! Odwlekała finał sprawy ile mogła. Kiedy przyszło do ustalenia menu w sali Kameliowy Zakątek zaczęła podnosić ceny, ... a jak to nie pomogło odmówiła nam sali balowej na 3 tyg. przed weselem. Nie chcieliśmy mieć z nią nic do czynienia i na szczęście udało nam się znaleźć inna sale. Ile nas to nerwów kosztowało i zdrowia to mało żeby opisać. SZCZERZE ODRADZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETTIK
Czesc mam pytanko, czy ktoś miał lub był na przyjęciu weselnym w hotelu Stara Kamienica w Piekarach Sląskich???? Byłam w hotelu i jest bardzo ładny, tylko nie wiem jak jest tam z ogranizacją takich przyjec. Bardzo prosze kto był i wie dajcie znac ;) Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ DRAGON
Witam serdecznie, polecam Oprawę muzyczną DJ DRAGON z Katowic 10 godz. 1100zł - informacja tel. 518-953-464 Naprawdę godna polecenia,dużo sprzętu w tym oświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śląski Poradnik Ślubny
Wśród sal weselnych i domów przyjęć na Śląsku są i takie, które trzeba omijać szerokim łukiem. Zapraszamy Państwa do komentowania wpisów dotyczących poszczególnych lokali weselnych. Portal Śląski Poradnik Ślubny stworzyliśmy głównie z myślą o przyszłych Parach Młodych. Cały czas się rozwijamy, zalezy nam na tym by każda informacja zamieszczona na stronach poradnika, była wiarygodna. Każdy komentarz dotyczący danego lokalu ma dla nas znaczenie. http://www.slubny-poradnik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.wesele-bytom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o jedzenie i obsługę oraz wystrój to naprawdę super jest bażantarnia,ale według mnie to tak na malutkie wesele na 40 osób,niestety na wieksze wesele to lączy się kilka sal,szkoda ze nie maja wielkiej sali balowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu widze ludzi co w 2012 juz rezygnowali z sali ktora oplacili na2013 wiec kiedy musieli wplacac te zaliczki w2010? Ja pierdziele poltorej roku przed slubem i klops jak tu opchnac sale.po cholere te szopki piecdziesiat lat przed weselem jak potem sie rozchodza co za dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
White Horse w Jaworznie, restauracja znajduje się na terenie stadniny koni i wiem, że mają wolne terminy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuliś
Ano niektórzy to nie wiedzą jak zorganizować sobie wesele... szkoda... No cóż. Może komuś się przyda info, że bardzo fajna oferta na salę weselną jest w http://www.palacstaniszow.pl/. Nie dość, że stara budowla, to jeszcze do tego bardzo ładne widoki. W sam raz miejsce aby też ulokować rodzinkę z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano niektórzy nie mają pomyślunku aby zrobic wesele w 5 małych salach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz sali weselnej w Katowicach? Na jednej stronie znajdziesz obiekty z Katowic www.gdziewesele.pl/Katowice/ dzięki opiniom klientów znajdziesz ten idealny lokal na wesele w którym zorganizujesz cudowne i pięne przyjęcie. W naszym katalogu są jedynie te najlepsze domy weselne, które zorganizowały już niejedno wyjątkowe wesele, oraz te sale weselne które dopiero powstały bądź powstają ale dzięki swojej wyjątkowości mogą stać się miejscem godnym polecenia w przyszłości. Wesele w Katowicach nie musi być trudne do zorganizowania dzięki informacjom zawartym w prezentacjach masz pewność że na znajdziesz wszystko to co ci jest konieczne do podjęcia dobrej decyzji. Domy weselne, sale weselne w Katowicach tylko na www.gdziewesele.pl/Katowice/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo delikatna reklama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja moge dorzucic http://rcc.pl/ w Chorzowie, kolezanka robila tam wesele i musze przyznac, ze naprawde sie super bawilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej Wesele 135 zł osoba www.wesele-bytom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×