Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barbareya

sale weselne Ruda Śląska i okolice na 100 osób

Polecane posty

Gość barbareya

Kto mi poleci jakieś fajne sale weselne w Rudzie Śląskiej i okolicach na 100 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provent
Swietochlowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka monia
podepnę się pod temat ,też szukam czegoś w tej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lokale z Rudy Śląskiej na ok 100 osób znajdziesz na www.GdzieWesele.pl Zarówno restauracje, jak i hotele w których można zorganizować przyjęcie. Zapoznasz się z ofertami, obejrzysz zdjęcia, poznasz opinie klientów i w razie potrzeby w łatwy sposób skontaktujesz się z lokalem. Wszystkie informacje znajdziesz w jednym miejscu, oszczędzając dzięki temu mnóstwo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra restauracja jest w Gliwicach, nazywa się Portowa http://www.restauracjaportowa.pl/, robią wesela tam na kilkaset i kilkadziesiąt osób. Zobacz ich stronę, może Ci się spodoba. Gliwice w sumie czy okolice to już wielkiego znaczenia nie ma, bo u nas wszędzie blisko do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy przyjęcie weselne na ok. 130 osób i wybraliśmy na tą uroczystość hotel Biały Dom w Paniówkach. Mieli bardzo dobre opinie w internecie i na "mieście" :) Nie zawiedliśmy się. Jedzenie było przepyszne, a sala piękna. Idealne miejsce na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z kolei mieliśmy wesele w Chacie z Zalipia w Sarnowie. Spodobała nam się sala bankietowa i rożnorodne menu. Mają bardzo dobre dania i przygotowują je z dużą starannością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz na slasku to cała masa super sal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co racja to racja, teraz na Śląsku jest tyle sal... ja mega dużo przejechałam i mega dużo oglądałam i mam termin zarezerwowany w Zajeździe Kwadrat w Dąbrowie Górniczej - plusem jest to że byłam tam też na weselu i byłam bardzo zadowolona z organizacji, z jedzenia, z wystroju. Pięknie było po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×