Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikusia malusia

slub i miesiaczka masakra pomocy!!!

Polecane posty

Gość mikusia malusia

mam slub za 1,5 miesiaca i akurat mi wypada okres. ja to w ten dzien do nikogo bym najchetniej sie nie podzywala i nikomu nie pokazywala na oczy. co zrobic aby sie przesuną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkaaaa
idz do lek.i popros o tabletki antykoncepcyjne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleelemeel
Podobno gin moze zapisac tabsy na przsuniecie okresu, ale to grozi pozniejszym rozlegulowaniem cyklu. Ale w Twoim przypadku chyba nie bedziesz sie wahac... pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia malusia
dzieki za zrozumienie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abralolka
No tak rozumiem ze w tym nerwowym okresie wypada takze twoje PSM :( bardzo mi przykro albo sama opanujesz swoje nerwy i stres albo (tak jak pytałaś jak przesunąć miesiączkę) Bedziesz musiała poprosic o pomoc farmakologiczną Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliannnnnnna
Nie jestem jakąś dewotą, tabletki anty stosuje od 5 lat, ale na własnym ślubie jak wypadnie mi miesiączka to będę się męczyła. Raz z powodu wakacji przesuwałam sobie okres farmakologicznie i jedno wiem - nigdy więcej!!! Wiadomo - każdy organizm jest inny. Ale lepiej zacisnąć zęby na weselu, niż mieć przerąbane przez całą podróż poślubną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja wiem... mnie na przyklad tak podczas okresu wszystko boli ze chyba bym wolala wziac te tabletki i odcierpiec potem, bo bym na slubie nawet nie dala rady ustac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam dostać okres w tym wyjątkowym dniu- poprostu nie zrobiłam sobie przerwy w opakowaniu i miesiączka się przesuneła.Jeśli bierzesz tabletki to możesz tak sprubowac jak nie leć do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×