Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nagusek

slub nago

Polecane posty

Gość nagusek

Ja i moja partnerka pragniemy slubu nietypowego - pragniemy wziac go w nagosci cial, gdyz w takiej wlasnie formie czujemy sie z soba najlepiej. Zawsze chodzimy po domu nago i gdy tylko to mozliwe dotykamy sie w seksualny sposob. Nagosc to nasze zycie. Chcielibysmy przypieczetowac ten zwiazek slubem, najlepiej jakims obrzadkiem religiijnym, moze byc katolickim, tylko problem bedzie prawdopodobnie polegal na stroju. Chcialbym rowniez, zeby slubna przysiega byla ukoronowana zespoleniem cielesnym i (jak sie uda) wspolnym orgazmem. Czy sa tu jeszcze jakies osoby pragnace nietypowych ceremonii slubnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jaki, powiedz, jest cel Twojego topiku, bo prowokacja juz jest chyba na tym forum celem dość mocno wyświechtanym i oklepanym. :-0 Spać nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeczko
mi to raczej nie wyglada na prowokacje, tylko na parodie topikow z tego forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudzi wam sie
Co za bzdetny pomysł i temat!Tylko syf tu robicie!!!!!!! Szkoda ze do małzenstwa niby dorosliscie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba z nudów nie macie co robić, jeszcze nie dorośliście do ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagusek
Hola hola! A kto w przeciwienstwie dojzal juz do slubu? Ten, komu w glowie tandetne orkiestry, tandetne przyjecia z potancowami, kiecki, stroje, przyspiewki, kosciolkowe formulki. To jest wg. was i wg. tytuplow topikow na tym forum o slubach wskaznik dojrzalosci. Kij wam zatem w (co tam chcecie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeczko
No wrezcie ktos wpad na pomysl :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
trzeba isc do księdza i zamówić slub nago. Dużo forsy weżmie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no pomysl....nie konwencjonalny? Chcecie ten slub we dwoje czy w wiekszym gronie....Goscie tez nago? Watpie czy wszyscy sie zgodzą...;-) haha juz wyobrazam sobie obwisle bacie...biegajace nago po parkiecie...;-). A ksiadz? hmm...Cos wypadalo by mu wlosyc? JAk odroznic pana mlodego i pania mloda od gosci?...;-). Pomysl dobry, ale nie na te czasy niestety! I koniecznie we dwoje...!!!!TYLKO WE DWOJE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam lepszy pomysl mozesz sie jej tak oswiadczyc.....a pierscionek zawiesisz sobie na...;-)... OSWIADCZYNY OK!!! PODOBA MI SIE< ALE SLUB??? .hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×