Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pannnna młoda

SZCZECIN FOTOGRAF??

Polecane posty

Gość pannnna młoda

Szukam profesjonalisty z okolic szczecina, który wykona PIĘKNE zdjęcia, za rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Ci jego
www.tomaszlazar.com Niezwykle utalentowany chłopak, przy czym bardzo inteligentny i miły człowiek. Nam robił slub i sesje. Absolutnie najlepszy w zachodniopomorskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, bardzo fajne, interesujące prace. takie nie przesłodzone i z klimatem. ale chyba tylko dla osób umiejących docenić bardzo dobrą fotografię i warsztat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok szok
To maja być zdjęcia pamiątkowe? Te zdjęcia to wodotryski i raczej grafiki. Czy takie zdjęcia mają przypominać te wspaniałe chwile?? To nie są zdjęcia pamiątkowe a wynaturzenie!! Panna młoda ta z kręconymi włosami występuje też i u innych fotografów. Ma kobieta zdrowie tyle razy brać ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie bardzo podobaja
jaki szok. chyba zwariowales/zwariowalas?! albo mamy inne poczucie estetyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie nie nie nie nie
i jeszcze raz nie! ja też jestem tradycjonalistką i wolę prawdziwy reportaż ślubny, a nie jakieś "artystyczne" photo-bohomazy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez sie te zdjecia
nie podobają widac ze facet ratotwal zdjecia efektami dla mnie nie mają klimatu "slubnego" a jesli jakies zdjecie jest u kilku fotografow tzn ze ktos komus ukradl zdjecie a o złodziejach wiecej tutaj http://foto.forumslubne.pl/viewforum.php?f=59 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieeeeeeeeeekawskaaa
o której pannie młodej mówicie i o którym zdjęciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisibella
Polecam wszystkim Studio na piętrze w Szczecinie. Zdjecia sa piekne a fotograf swietnie potrafi zindywidualizowac zdjecia!!! Najpiekniejsza pamiatka jaka zostanie nam na cale zycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek______
http://www.tomaszlazar.com/images/gallery/reportaz/AngelikaiJarek/03.jpg - umiecie mi powiedzieć co fotograf miał na myśli, umieszczając dwie klatki razem? Chodzi mi o te osoby odbijające się w marynarce młodego. Przy okazji - czemu na każdym zdjęciu kolorowym mamy przekłamania kolorów. Przecież balans bieli, jeśli się dysponuje białą suknią bardzo łatwo z RAW-u poprawić (ja bym nawet minmalnie, o o. 300 stopni przeniebieszczył - wygląda lepiej). http://www.tomaszlazar.com/images/gallery/reportaz/AngelikaiJarek/37.jpg - druga od lewej z tyłu - nie wiecie na co się leczy, że taką głupią minę zrobiła? Przy okazji - czy pierwsza od prawej ma w momencie robienia zdjęcia orgazm, czy zbiera ją na wymioty? C to nie jest brak szacunku dla gości wyłapywać takie ujęcia? Jak chcecie, ja na zdjęciach tego artysty (mam nadzieję) nigdy się nie znajdę, czego i wam życzę Amen ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piccard
Pseudo oryginalność, chaos, więcej photoshopa niż prawdziwej fotografii. Ludziom już całkiem odwala, fotografia ślubna to ma być pamiątka pokazująca piękno młodej pary, uczucia jej, rodziny i gości weselnych. Zamiast tego coraz wiecej popapranych fotografów ślubnych co to myślą że są tacy kreatywni, trendy, oryginalny itd. uprawiając swoja wynaturzoną formę fotografii weselnej. Feeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo_87
http://www.studio22.pl/ Profesjonaliści jakich mało, zdjęcia świetne, znajomi bardzo zadowoleni ze swoich zdjęć, gdybym miała wybierać dla siebie to bym się chyba na nich zdecydowała. http://www.studioeste.pl/ Polecam reportaż ślubny - jest ok , ale osobiście odradzam sesję w studiu - wielu moich znajomych w ostatnim czasie robiło sobie u nich zdjęcia, widziałam kilkanaście takich sesji i wszystkie pary wychodzą niemal identycznie (takie same pozy i ujęcia), wiele z nich było dosłownie swoją kopią. W grudniu widziałam zdjęcia jednej z moich kuzynek - na sali wyszyła przepięknie, zdjęcia podkreślały to co najlepsze w Młodej Parze i przyjęciu weselnym, niestety zdjęcia ze studia były już gorsze, na twarzy wyszli staro, kilka lat więcej niż mają w rzeczywistości czy na zdjęciach ze ślubu, na niektórych zdjęciach twarze są niewyraźne lub w półcieniu - według mnie zdjęcia powinny być pamiątką dla Nowożeńców, a nie ujęciem scenerii za plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo_87
I przepraszam za nagminne użycie słowa zdjęcia w poprzednim poście. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsergvregvdrfw
http://www.kamilmaciol.com/ nam robił 2,5 roku temu ten gościu, byłam bardzo zadowolona, nie było drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zdjęcia robił
do tego można obejrzeć na stronie pełny materiał z kilku ślubów, to nie zdarza się często.Jak ja go zamawiałam nie miał tego jeszcze. Tylko facet sie ceni, zależy ile chcesz wydać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordian2
Panno Młoda musisz wybrać czy chcesz mieć piękne zdjęcia czy rozsądną cenę... znam osobiście fotografów podanych w tym wątku Marcin robi dość ciekawe zdjęcia, ale jest młody w branży... Przemek ma pewnie największe doświadczenie, poza tym to fotograf z Polskiej czołówki, na pewno może mocno zaskoczyć. jest w Szczecinie jeszcze Rafał Ogłaza i MIchał Niedzielski, cenowo podobnie do Przemka - poziomem prac również, jak celujesz w wysoką jakość to polecam kogoś z tej wymienionej trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzalonaNastka30
Zobaczyłam zdjęcia plenerowe na stronie http://www.studio22.pl/ i aż mnie zatkało. Przynajmniej zdjęcia dwóch par już gdzieś widziałam i było to na zagranicznych portalach. Dam sobie uciąć rękę że autorem tych zdjęć jest ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo_87
SzalonaNastka30 >> rzucając oskarżeniami o kradzież zdjęć powinnaś mieć na to dowody - inaczej jest to bezpodstawne pomówienie. W galerii plener ślubny, fotografie każdej pary pojawiają się wielokrotnie, w różnych ujęciach i miejscach - to które zdjęcia widziałaś konkretnie na zagranicznym portalu? Podaj numery fotografii i najlepiej linki do porównania. Jak dla mnie, Twój post jest żenujący- wygląda jak wpis zazdrosnej, nieuczciwej konkurencji - zero konkretów tylko pomówienia bez dowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karo_87
Karo_87 a ty, kim jesteś ze tak wybuchłeś. Czy aby nie jesteś fotografem lub właścicielem studio22 i to jest przyczyna takiego wzburzenia? Nie lepiej było wprost się zareklamować? Wiadomo, że jest tu mnóstwo fotografów pod czarnymi i różowymi nickami i należy się ich tutaj wystrzegać. Jeśli tu się poszywają pod innych to tym bardziej trudno, aby byli uczciwi w świadczeniu przez siebie usług. Wiele razy przeglądając zagraniczne strony jakieś pary utkwiły mi w pamięci, aby po jakimś czasie te same zdjęcia zobaczyć u innych naszych krajowych fotografów. Kto myszkując w necie po zagranicznych stronach zapisuje adres strony. No chyba, że zobaczył coś, co, go bardzo zainteresowało. UCZCIWOŚCI PANOWIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo_87
To że bronię znane w Szczecinie studio nie znaczy, że jestem jego właścicielką. Autorka tematu pytała o poradę, to podałam dwie propozycje, które polecili mi moi znajomi. A stwierdzenie, że zdjęcia są kradzione/kupione to poważny zarzut i uważam, że pochopnie nie należy go wysnuwać bez dowodów. A prywatnie jestem studentką i pochodzę ze Szczecina, a "wybuch" był spowodowany lokalnym patriotyzmem, który nie pozwala mi przejść obojętnie, gdy ktoś obraża znane mi i szanowane instytucje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek______
Jedno mi się bardzo podoba w zdjęciach z ESTE. Facet umie uniknąć na zdjęciach głupich min, a jednocześnie pokazać, że wszyscy się śmieją, bawią. Nie fotografuje tak, by za parę lat ktoś komuś wypominał, jak to się na weselu spił. Szanuje ludzi, umie pokazać ich radość, a to dla mnie duży plus. No i technika niezła. Ciekawe, czy tylko na potrzeby strony, ale nie sądzę. Jest ziarno na zdjęciach cz-b (a ma być!), widać, że gość fotoszopa umie wykorzystać. Studia22 ocenić nie umiem, bo gościu się uparł na pływające zdjęcia, a więc co można o kompozycji powiedzieć, jeśli się nie widzi zdjęcia. Owszem, są dobre technicznie, podobne pomysły (obiektyw rybie oko), choć do niektórych ujęć bym się przyczepił. Moim zdaniem zdjęcia studia są przeostrzone w trakcie wywoływania z RAW, ale to kwestia gustu. Z reguły ludzie takie właśnie i do tego kontrastowe lubią. Ale Karo_87 ma rację, naprawdę niezłe rzemiosło, w porównaniu z niektórymi pracami, jakie na niektórych linkach z tego forum można znaleźć. I o to chyba chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia24
faktycznie zdjęcia maja ciekawe i oryginalne ale tani tez nie są, mogę polecić www.moniquephotography.pl dobre i ciekawe zdjęcia i niedrogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafik do Julci
Julcia wszędzie reklamujesz te gnioty bo inaczej nie można nazwać zamieszczonych na stronie zdjęć. Wstyd i nic więcej. Najpierw nauka i kupno odpowiedniego sprzętu a nie praca Canonem 500D. Ciekawe czy dajecie rachunki za wykonaną usług? ZDJĘCIA MAŁO POWIEDZIANE ŻE SĄ OKROPNE SĄ WRĘCZ WSTRĘTNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbdxghdghdhdh
oglądałam zdjęcia ze studio22 jak dla mnie tam nie ma nic ciekawego....no ale ja się nie znam, bo przecież nie jestem profesjonalistką :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dbdxghdghdhdh
Czasami lepiej ukryć IP zanim się coś napisze. Pozdrowienia dla pani fotograf z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dbdxghdghdhdh
Czyżby uaktywniła się AG?? Ostatnio ma słabe recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dbdxghdghdhdh
Przepraszam nie AG a AB. Nie znam osobiście i to jest przyczyną pomyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×