Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziunick

szkoła tańca w Warszawie?? gdzie i za ile?? dla narzeczonych??

Polecane posty

gdzie niedrogo można zapisać sie na kurś tańca dla narzeczonych albo zwykłego towarzyskiego?? jaka szkołe mozecie polecić?? nie chodzi mi o znalezienie szkoły w googlach, tylko o szkołe tańca w której byliście albo o której słyszeliście jakieś dobre opinie?? chodzi mi o szkołe w której naprawdę nas czegoś nauczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janak
ja będę ale w sierpniu. 220 zł osoba. Akademia tańca Sulewscy. Zastanawialiśmy się też nad indywidualnymi, które godzina średnio kosztuje 70-80 zł. Ale instruktor jest tylko twój :-) Wiec 2-3 godziny by wystarczyły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżając nieco wątek, wydaje mi się, że temat tańca dla narzeczonych jest zawsze aktualny. Ja również poszukuje informacji na temat dobrych kursów w Warszawie. Jakiś czas temu słyszałam, że bardzo dobre kursy dla narzeczonych prowadzone są w Studiu Tańca RYTM http://rytmdance.pl/ Ktoś wie o nich więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam prywatne lekcje. ja trafiłam z ogłoszenia lekko niepewna bo tylko 50 zł za godz. Okazało się, że to strzał w 10!!!. Facet cierpliwy, miły, fajnie prowadzi zajęcia, dobra choreografia i muzyka. Jakby ktoś chciał to mogę podzielić się namiarem. Mnie się spodobało i kontynuuję :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Czy mogłabyś podać namiar na tego instruktora?? Bedę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RST
Taniec w RIVIERZE to zabawa i radość! Kończy się lato, nadchodzi ponura i deszczowa jesień. Nie ze SZKOŁA TAŃCA RIVIERA!!!! Wciągnij się w TANIEC - to najlepsze rozwiązanie, aby utrzymać wakacyjny nastrój. Oto nasze propozycje kursów: Gorąca salsa Jeszcze bardziej gorąca bachata Szaleńczy rock'n'roll Taniec Towarzyski najlepszy w Warszawie Taniec w parach Taniec użytkowy Dla dzieci zajęcia ze stylów nowoczesnych, hip hop-u Latino solo dla dziewczynek Równoległe zajęcia dla pań i dzieci Tu również Studenci zaliczają W-f tańcem! I wiele, wiele innych!!! Sprawdź grafik zajęć jesienno\ zimowych www.taniec.net Koniecznie przekonaj się, ile radości daje TANIEC!!! Zapraszamy! Informacje i zapisy: 605 056 056 607 955 995 lub osobiście w siedzibach Szkoły: Śródmieście\ Metro Politechnika- ul. Waryńskiego 12 Ursynów\ Metro Stokłosy- ul. Dembowskiego1 Zajęcia prowadzą utytułowani instruktorzy - wicemistrzowie Polski, finaliści Pucharu Polski, nauczyciele z długoletnim doświadczeniem nauki tańca! Zajęcia w trybie kursów kilku miesięcznych jak i cotygodniowych warsztatów. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelass
Byłam póki co 1 raz na zajęciach z tańca hawajskiego w Kokko Art w Łomiankach i spodobały mi się. Zajęcia prowadzi pani Malina, założycielka w ogóle tego centrum. Mają kompleksową ofertę kursów, warsztatów, robią też wszelakie eventy. Warto tutaj się rozejrzeć, może akurat znajdziesz coś co Cię zainteresuje. Dokładny adres to ul. Pancerz 6, a szczegóły masz podane na ich stronce www.kokkoart.pl . Brakuje takich miejsc w okolicy powiem szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatekos
Proszę tutaj - http://skalskidance.pl/ To nie jest Wawa, ale macie tam szkołę tańca, który chciałem polecić. To West Coast Swing. Niesamowicie ciekawy temat. Oczywiście na pewno nie dla każdego, ale bardzo wymagający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centrum Tańca Blanka Winiarska
Kurs Tańca Towarzyskiego w Centrum Tańca Blanka Winiarska - Łomianki to nie tylko nauka kroków tańców standardowych i latynoamerykańskich, ale doskonały pomysł na organizację wolnego czasu. Zajęcia taneczne rozwijają koordynację ruchową, kształtują sylwetkę, pozwalają pokonać nieśmiałość, a także rozwinąć talent, który drzemie w każdym. Taniec to nie tylko technika, to wielkie emocje. Zapisz się już dziś i przeżywaj je razem z Nami! Zapisy trwają! Centrum Tańca Blanka Winiarska - Łomianki ul. Staszica 2, Łomianki tel. 881 50 50 80 www.tanieclomianki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ster22
Szkoła tańca w Warszawie? To chyba najlepsza jest ta http://www.handtohand.pl / Z tego co wiem, nawet fitness i skaknie na trampolinie mają w ofercie. Wejdź na stronę i zobacz co oferują co akurat tobie się spodoba. Weź koleżankę, mamę , ciotkę idźcie w grupie! To taka mini motywacja dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie sobie Art-Margot http://artmargot.pl/nauka-pierwszego-tanca2 To przede wszystkim agencja muzyczna, ale organizują też pokazy taneczne w ramach oprawy artystycznej imprezy. To oni znaleźli nam zespół na wesele i oni prowadza także naukę tańca dla narzeczonych, my skorzystaliśmy i dużo nam to dało, zajęcia super fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zapisałam na break dance w szkółce www.esdanceacademy.pl i na Pradze nie znajdziemy lepszej. A na co myślałaś go zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szkole tańca Riviera mają super instruktorów. Można zapisać się do zajęć grupowych albo wykupić lekcje prywatne. Ja wybrałam ta drugą opcję. Za 520zł za parę przygotują indywidualną choreografię. Polecam , my bawiliśmy się super, mamy świetną pamiątkę a goście byli zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×