Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rija1307

SZukam fotografa kamerzysty i dekoratora Nowy Sącz

Polecane posty

Gość rija1307

jak w temacie. Wesele 20 sierpnia 2011.Przy składaniu oferty proszę podać cenę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! raczej nie masz co liczyć na to że jakiś kamerzysta się odezwie na tym forum... też jestem z okolic Nowego Sącza więc zapytam koleżankę, która też się szykuje do wesela czy może mi dać namiary na swoich;) ja zrezygnowałam z kamerzysty (będziemy mieć tylko fotografa) a i dekoracje mamy już w cenie sali bardzo ładne... ale jak tylko będę coś wiedziała to dam znać;) a ty jesteś z Nowego czy z okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! raczej nie masz co liczyć na to że jakiś kamerzysta się odezwie na tym forum... też jestem z okolic Nowego Sącza więc zapytam koleżankę, która też się szykuje do wesela czy może mi dać namiary na swoich;) ja zrezygnowałam z kamerzysty (będziemy mieć tylko fotografa) a i dekoracje mamy już w cenie sali bardzo ładne... ale jak tylko będę coś wiedziała to dam znać;) a ty jesteś z Nowego czy z okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam-pannamloda10'
hej;) nasz ślub odbył się w sierpniu br:) I tak jeśli chodzi o fotografa - zależy jaka kasa:) Ja miałam Pana: Oscara Żak : http://www.oskarzak.pl/ dla nas idelanie bo nie aż TAK drogo, bardzo przyzwoicie i zdjęcia Piękne:) A kamera: dal nas było to wszystko jedno byle tanio a coś bylo:) stanęło na: A. Sulkowiski - powiem tyle - ujdzie:) ale za 900zł nie ma sie co cudów spodziewac;) Firma do dekoracji: NIEZAPOMNIANE CHWILE!:) http://www.niezapomnianechwile.com.pl/ Bardzo bardzo BAAAAARDZO polecam:) totalnie profesjonalna obsługa, rewelacyjne Pani i ZAWSZE znajdą kompromis w cenie;) kosmetyczka: jedynie p. ANITA WOLAK! kobieta robi cuda z uroda:) poczytaj na forum - sama sie przekonasz:) tylko uwaga- termin y na dalekie!:) ale naprawdę szczerze polecam!:) wesoła, śmieszna i bardzo baaaaaaardzo sympatyczna Pani! mnie umalowała tak, że sama byłam zaskoczona aż tak REWELACYJNYM efektem:) mama, bratowa ciocia - wszystkie umalowane pięknie:) do nas przyjechała osobiście, totalnie indywidualnie podejście:) POLECAM:) jak coś to pisz:) chetnie pomoge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rija1307
hej.dzięki za porady ja jestem z Nowego Sącza. Mam pytanie ile wcześniej trzeba się do tej Pani Agaty Wolak umówić i ile kosztuje malowanie u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rija1307
sorki Anity miałobyć;p mała pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo zdziwiona
A ja się dziwię jak można na forum internetowym szukać poleceń na usługodawców ślubnych. Dla mnie jest to całkowicie niezrozumiałe. Jak można prosić o pomoc ludzi których się nigdy nie widziało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4Fstudio, szukanie fotografa
można szukać poprzez net - przecież znalezienie kogoś nie oznacza od razu że podpisuje się z tą osobą umowę - można się spotkać - porozmawiać - zastanowić itd... Pozdrawiam 4Fstudio - fotograf www.ferkaluk.vel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto-grafek
Witam serdecznie. Jestem fotografem - podany termin mam wolny, zapraszam do sprawdzenia na stronie: www.fotofaktura.com - czy mój styl fotograficzny odpowiadałby Pani - w przypadku zainteresowania zachęcam do dalszego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcus
Witam...Jak nic nie znajdziecie zapraszam do Nas :) Jeździmy po całej Polsce wiec przyjazd do Was nie stanowi żadnego problemu.... Marcus http://videobeta.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eventio
Witam, Chętnie podejmiemy się wykonania dekoracji sali dla Państwa. Ponieważ jesteśmy nową firmą i dopiero kompletujemy nasze portfolio możemy zaproponować promocyjną cenę 1200 zł, w którą wliczone już będą materiały. A jeżeli będą mieli Państwo jakies specjalne życzenia oczywiście postaramy się je spełnić a w kwesti ceny napewno znajdziemy kompromis. Pozdrawiam serdecznie Katarzyna Sołtys "Eventio" tel: 502685458

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rija1307
Dziękuje za odpowiedzi, ale to nieaktualne już:) wszystko załatwiliśmy.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..
witam-pannamloda10'-- a czy mozesz napisac skad jest ta kosmetyczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia:)
czesc - ja polecam Fotografa p. Pawla Kalinę www.kalina-art.pl nie jest drogi, robi profesjonalne zdjecia, sesja byla wesola i tworcza POLECAM z czystym SERCEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula87
Ja też polecę fotografa Pana Marcina Niemczyka www.mniemczyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bara-art
Witam Zapraszam na www.foto-alexvolf.pl Dwóch fotografów - dwa kreatywne spojrzenia. Cena 800 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pico
Bara bara, 400 zł na twarz za kreatywną fotografie? Na czym polega ta kreacja za cztery stówki w tym koszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do www.foto-alexvolf.pl
Patrząc na propozycję cenową myślę że jest to dobry temat dla skarbówki. Co do zdjęć, no cóż większość amatorów robi lepsze foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bara-art
Człowiek człowiekowi zawsze wilkiem!? Firma jest zarejestrowana więc temat dla skarbówki słaby :) ale proszę próbować, może uda się Panu/Pani komuś zaszkodzić i poczuć chorą satysfakcję. Szkoda słów na takie komentarze. Serdecznie pozdrawiam wszelką zawistną konkurencję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.wdniuslubu.pl
Zapraszamy na www.wDniuSlubu.pl Pełne pakiety już od 1100 zł z foto księgą i plenerem w dowolnym dniu. Tel. 505 258 538 GG: 82 71 521 www.wDniuSlubu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf123
Fotografia Ślubna pracuje na terenie małopolski i śląska [url=http://www.bednarczyk.org.pl]www.bednarczyk.org.pl zapraszam do odwiedzenia mojej strony :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinwojtunik.pl
Niestety termin ten mam zajęty. Moge jednak zaoferować dekorację samochodu oraz bukiet ślubny. Mam razem z żoną kwiaciarnię w Nawojowej. Zapraszam na naszą stronę http://wiolcia-nawojowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momentis
Zapraszam na strone www.momentis.pro - wszystko zależy jaki termin. Dojedziemy wszędzie, dolny śląsk, górny śląsk, opolskie, małopolskie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja g
zgadzam się Marcin Wojtyniuk też oddał nam zdjęcia po 6,5 miesiąca po weselu .... rodzina się pytała o film a ja nie mogłam go dać ( w umowie było do 2 miesięcy że zrobi wszystko ) chętnie bym go pozwała do sądu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam fotografa www.annaczernecka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fga
polecam swoje usługi, ceny konkurencyjne www.fotogorlice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×