Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla_panna_mloda

Szukam fotografa na wesele Warszawa

Polecane posty

Gość przyszla_panna_mloda

Hej wszystkim! :) szukam dobrego fotografa na wesele z Warszawy na czerwiec 2016. Kogo polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer22
Ja bym proponował się skontaktować z Michałem, fotografem ze strony www.fotografia-slubna-warszawa.eu. Zrobił nam bardzo ładną sesję za małe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dołączam do pytania - chętnie cena poniżej 2500 (z plenerem)... bo już zaczęłam wątpić, że to możliwe za fotografa fajnie robiącego zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonkaSikora
Ja korzystałam z usług http://lukaszostrowski.com mając swój ślub w 2013 w warszawie. Byłam zadowolona z wykonanej pracy. Ogólnie to zalecam szukać w google po słowach fotografia Warszawa czy fotografia ślubna Warszawa, wybrać to co nas pasuje i dzwonić pytać o terminy i koszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciekawe... ślub 2 lata temu, a ty jeszcze tu zaglądasz i reklamujesz fotografa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani, polecam fotografię ślubną PIXEL WEDDING :) www.pixelwedding.pl to co na mnie zrobiło najbardziej pozytywne wrażenie, poza doskonałymi zdjęciami - to niezwykłe podejście do klienta, osobiście niespecjalnie się czuję przed obiektywem, tu ten problem zniknął, potrafią świetnie rozładować napięcie, a atmosfera na sesji była przezabawna, bardzo kreatywni ludzie, spece w swojej dziedzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Warszawa
Cześć, polecam fotografa Tomka - www.drzewostudio.pl. Robił nam zdjęcia w zeszłym roku i za cały pakiet (w tym sesja narzeczeńska) chciał tylko 1200 zł !! A ze zdjęć jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.delusionart.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i fotobudka www.myfunnybox.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie FotoZiemka! Najlepszy! Informacje o tym fotografie na wesele znajdziesz na www.foto-video.gdziewesele.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka8809
Mi strasznie podobają się prace http://arkadiuszkubiak.pl ale nie wiem jak wygląda jego oferta. Pozdrawiam Magdalenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam fotografa doskonałego! Brałam ślub niedawno i właśnie oglądam zdjęcia. I są magiczne! Bardzo gorąco polecam Pana Kurka. Jest profesjonalny i bardzo liczy się z oczekiwaniami Państwa Młodych. Na sesji ślubnej byliśmy trochę spięci, bo żadni z nas modele, a na zdjęciach wyglądamy jak gwiazdy filmowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.superfoto.eu - to są akurat okolice,a le to chyba żaden problem ;) Polecam sprawdzić portfolio, robi ogromne wrazenie ;) talent i doświadczenie jakich mało. My też byliśmy z nich ogromnie zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam fotografa z fotomigawki, pracuje w duecie z dobrym kamerzystą. Mają dobry stosunek ceny do jakości. Jego strona www.fotomigawka.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaKaa
polecam Terri z Pracownia Denerys www.pracowniadenerys.pl Ceny ma naprawde małe jeśli porównać do konkurencji,a zdjęcia: CUDOWNE! I wszystkie ceny podane w zakładce OFERTA na jej stronie www Czuliśmy się mega wyluzowani podczas sesji, bo ta dziewczyna potrafi rozśmieszyć do łez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin i Ania
Polecam fotografów z MKstudio, to profesjonaliści i mają przystępne ceny. www.mkstudio-photoart.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Www.snobista.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×