Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam zespolu na wesele polsko-angielskie 14.06.2014 okolice Rzeszowa

Polecane posty

Gość gość

Poszukuje zespolu na wesele polsko-angielskie, prowadzenie w dwoch jezykach i przetlumaczenie przemow etc. Termin 14.06.2014 wesele w Dubiecku kolo Rzeszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W razie zainteresowania proszę o kontakt mailowy prześlę szczegółową ofertę email: zesp7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Prowadzimy imprezy po angielsku. Zapraszam do odwiedzenia strony zespołu: pieknaibestie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam nasz zespół z Puław " Power live music" muzyka na zywo swietna wokalistka wokale męskie dobry sprzęt i wszystko na poziomie warto zapraszam! tel:609669282

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio bawiłam się przy zespole "Optymiści" z Krosna - całkiem nieźle dawali radę :) Tyle, że nie wiem jak u nich z angielskim, piosenki po angielsku śpiewali, to fakt (i to zdecydowanie lepiej niż po francusku - trafiła się taka jedna piosenka i wokalistka kompletnie nie miała pojęcia o czym śpiewa :P ), ale Ty potrzebujesz jeszcze czegoś więcej, to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Back Door
Witam. Prowadzimy wesela wielojęzyczne( graliśmy nawet dla weselników z Mauritiusa, mieszkających w Anglii, a ostatnio dla amerykanów ). Z tłumaczeniem przemów nie ma problemu- robimy to. Zespół jest czteroosobowy( męsko damski), gitara, bas, perkusja i klawisze - wszyscy śpiewają, jeździmy po całej Polsce. Zapraszam na naszą stronę- www.back-door.pl i na Facebooka, gdzie można poczytac opinie o nas i zobaczyć naszą scenę. Muzyka jest wyłącznie live, bez żadnych mp3-jek. W trakcie wesela możemy dać mały koncert przebojów rockowych( z naszych koncertów). Pozdrawiam. Marzena - 696 499 598

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Pro Koncert !!! www.prokoncert.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukaszvc5
Witam serdecznie, polecam zespół muzyczny Ars Band z Agencji Artystycznej all-music, proponujemy Państwu najwyższej jakości usługi muzyczne, ars band to 6-osobowy skład gwarantujący muzykę wykonywaną w 100% na żywo, kulturalne prowadzenie całości spotkania oraz DODATKOWO OPRAWĘ MUZYCZNĄ ŚLUBU GRATIS!!! Zapraszam do kontaktu, gdzie udzielę wszystkich informacji: Łukasz +48 606 590 325 , biuro@all-music.pl ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadeuszd
Witamy! Jesteśmy zespołem muzycznym LA' PRESSENTE z Rzeszowa. Skład 5 osobowy, 2 męskie wokale, 3 żeńskie. Nasz konferansjer ukończył poziom B2 (FCE) w nauce języka angielskiego (jest to poziom matury rozszerzonej). Gramy wiele zagranicznych utworów (szczególnie włoskie i ukraińskie). Posiadamy 330 utworów w repertuarze. Jesteśmy bardzo atrakcyjni cenowo - za samo wesele zapłacicie Państwo 2800zł. Polecam! Oto nasza strona: http://lapressente.pl oraz kontakt ze mną: 530 716 455

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadeuszd
Chcielibyśmy również dodać, że nasze instrumentarium to: syntezator, aranżer a na marsze i granie przy stołach: 2 x akordeon, tamburyn, bongos. Zawieramy umowę do godziny 3:30 i z chęcią poprowadzimi imprezę w dwóch językach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam do zapoznania sie z ofertą muzyczną na www.dream-art.pl It's Freak cover band pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponujemy oprawę muzyczną w wykonaniu Agnieszki Konarskiej z zespołem. Ma na swoim koncie wiele występów na scenach polskich i zagranicznych, zdobyła wiele nagród na Festiwalach międzynarodowych. Tworzy grupę z zawodowymi muzykami . • Prezentujemy muzykę z pogranicza soulu, popu i muzy clubowej. • Wykonujemy covery polskie i międzynarodowe hity muzyki rozrywkowej. Próbki wykonań wokalistki Agnieszki Konarskiej: http://www.youtube.com/watch?v=IWDkP3JnPgQ • www.youtube.com/watch?v=bSn4r4Ipbhc • www.youtube.com/watch?v=pKsDnkdZLto • www.youtube.com/watch?v=oYeFNzojifA Gwarantujemy dobrą zabawę , niezapomniane wrażenia, energiczne , pełne życia wykonania polskiej i międzynarodowej muzyki . • budujemymiasta.pl/agnieszka-konarska/ Wszelkie stawki, gaże dla artystów omawiane są indywidualnie i dopasowane do rozmiaru imprezy. Serdecznie zapraszamy do współpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ZESPÓŁ muzyczny "Bigfour". Czteroosobowy w tym wokalistka, posługująca się biegle j. ang.. Wysokiej klasy instrumentarium, sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy. www.bigfour.eu Pozdrawiam M.Kozera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespoły: alive, replika cover, platinum. Nie polecam zespołu Fun z DG czy Ikarband z Sosnowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Sosnowcu jest zespół który my mieliśmy- ikar band- męża rodzina jest anglojęzyczna i doskonale sobie w tym temacie poradzili! dodatkowo mają bogaty repertuar co dogodzi obu stroną rodziny ;) zarówno Marylka Rodowicz jak i Abba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w repertuarze IKAR band odnajdą się także obcokrajowcy :) naprawdę świetny zespół, warto ich zaangażować, by wesele było udane na 100% ;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie u nas też grali IKAR BAND :) mają dużo piosenek po angielsku i świetnie sobie z nimi radzą, mieliśmy przyjaciół ze Szwajcarii i świetnie się bawili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Ikar Band jest super! na scenie czują się jak ryba w wodzie. mają piękny wokal, robią krótkie przerwy w muzyce na krótki odpoczynek, na pewno każdy będzie się przy nich dobrze bawić! :) :) Zgłoś jako nieodpowiednią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam IKARBAND ze względu na profesjonalizm i naturalność. Dobry vocal i repertuar wyróżnia ten zespół na tle innych. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie! Ja polecam zespół IKARBAND które grało na weselu.To było bardzo udane wesele i jedną z przyczyn było zatrudnienie tego rewelacyjnego zespołu. Który zadbał o to, żeby goście się bawili doskonale i impreza zapadła w pamięć. Bardzo polecam! Życzę dobrego wyboru i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam przyjemność bawić się na weselu u znajomego i widziałam z bliska jak Ikar Band grają. Nie da się tego opisać słowami. To było coś niesamowitego i tak dobrze się nie bawiłam nigdy wcześniej jak przy ich muzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo chciałabym polecić zespół IKAR Band, bo miałam z nimi przyjemność się spotkać na weselu u znajomych i bardzo pięknie grali. Ich wysoka kultura osobista, przebojowość, profesjonalizm i świetny repertuar zachwycił mnie. Jak wiadomo na weselu człowiek się bawi i przy takim zespole bawi się na dwa fajerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazjhę przyjrzeć się bliżej kapeli IkarBAND i byłam pod dużym wrażeniem ich umiejętności jak i podejścia do pracy. Są to prawdziwi profesjonaliści, którzy nie tylko świetnie śpiewają, ale są też ludźmi kulturalnymi. Jak naj bardziej polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×