Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

Taka sukienka na wesele?

Polecane posty

Gość WOWWW
dla mnie jest prześliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOWWW
Tak się składa że ja również ide na wesele na początku lipca i to ja mam dylemat co do mojej sukni. Ale twoja jest odpowiednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOWWW
Nie przejmuj sie wypowiedziami innych bo nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slub biore za 2 miesiace i nie mialabym nic przeciwko gdyby jakas kobieta przyszla w tej sukience, mimo iz jest poczesci biala... jak dla mnie ladna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta jest taka biała:P chyba sie zapytam panny mlodej czy moge isc w takiej sukni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jako pannie mlodej przeszkadzałoby jak by jakas laska zalozyla długą do ziemi biała suknie jeszcze z jakimis cyrkoniami :O bo by na kasecie naprawde wyglądała jak panna mloda ale jak taka jak pokazałas jeszcze z czarną wstawką do tego dobrala bym na twoim miejscu jakos czarną bizuterię (kolczyki i bransoletkę) i bedzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z wypowiedzią powyżej :P A tam poza tym miałam ją mieć na swój ślub cywilny :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładniutka ta sukienka:) i kto powiedział,ze w białej nie można?? weź się nie przejmuj jest o, poza tym nie jest ani długa,ani znowu cała biała. jak najbardziej się nadaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula11111
deko ta sukienka jest super,ale biel jest zarezerwowana w dzien slubu tylko dla mlodej,nie obraz sie ale ja zapowiedzialam ze jezeli ktos przyjdzie do mnie na wesele w bialej to pojdzie sie przebrac:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ślub za 3 miesiące i jezeli ktoś zjawiłby sie w takiej sukience, nie mialabym nic przeciw temu, ponieważ sukienka nie jest długa, ma czarne wstawki i ogólnie jest śliczna. Tak jak ktos napisał czerne wstawki i już:) Raczej nikt Cię nie pomyli z Panną Młodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prośba do autorki
wklej jeszcze raz ten link, chciałabym zobaczyć tą sukienkę (sama się niedługo wybieram na wesele), ponieważ ten link na górze nie otwiera mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie nie tyle, że nie można, tylko raczej nie wypada zakładać białej sukienki, bo to kolor dla Panny Młodej, ale ta, którą pokazałaś jest krótka i ma dużą, czarną wstawkę także moim zdaniem jest ok. Gdyby była cała biała (sądzę, że Panny Młode się ze mną zgodzą) mogłoby być nieciekawie, ale ta wstawka będzie Cię wyraźnie odróżniać, a przecież wiadomo, że chodzi o to, żeby nikt Cię nie pomylił z Panną Młodą. Sądzę też, Ze dla Panny Młodej będzie to bardzo miłe i okażesz jej szacunek jak się spytasz czy nie będzie miała nic przeciwko tej sukience. Zapytać nigdy nie zaszkodzi, najwyżej usłyszył nie i nie będziesz miała wątpliwości czy dobrze zrobiłaś ubierając ją. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna sukienka :D ja ide w sobote na wesele będe miała czarna sukienkę przed kolano i amarantowe dodatki pasek buty i chyba kolczyki myslicie,ze nie będe głupio wyglądała w czarnej sukience??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierpcowa
myślę, że jeśli do czarnej sukienki dodasz amarantowe dodatki, to będzie ok :) Ta pierwsza biało czarna bardzo ładna jest, ja bym jednak spytała Pannę Młodą czy jej to nie przeszkadza... Mi się te dwie podobają: http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=674 http://www.gendai.pl/product_info.php?products_id=784 Ta pierwsza bardziej, ale jest trochę za droga jak dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×