Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pora na slub

targi slubne

Polecane posty

Gość pora na slub

Czy ktos wybiera sie na targi slubne na torwarze 7-8 stycznia? Jak sadzicie warto? Nidgdy nie bylam na targach więc nie wiem czy powinnam pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety
Pewnie że warto. To tylko koszt biletów i nic więcej do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto, ale tylko jesli jesteś z Warszawy. te na Torwarze sa podobno najlepsze. Ja miałam iśc, ale nie idę, bo tylko po sukienkę to się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pora na slub
dzieki, juz zapalnowalam weekend, zeby pójsc. Bilety nie sa bardzo dorogie, bo tylko 15 zl wiec zaryzykuje i pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie warto
Nie dość,ze wciskane są stare modele sukien ślubnych czy garniturów,to jeszcze ceny są z kosmosu. Firmy foto i video to standard jaki mozna dostac i bez targów.A 5% które jest oferowane na targach,wliczone jest w cene biletu itp. No i zespoły muzyczne.Większośc jak w Płacu Kultury to chłam z Siedlec,podpierajacy sie technika.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z \"Nie warto\" po co tam isc? placic za nic a rabaty w cenie biletu. Jedna wielka sciema.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze firmy i fotograficy nie reklamuja sie na takich zjazdach dla tlumow.... lepiej ten czas poswiecic na przeszukanie w sieci dobrych i tanszych uslug slubnych!!! Na targach interes robia firmy wystawiajace sie a nie Mlodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo
zawsze warto pojsc i sie przekonac czy bylo warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjk
mam suknie do sprzedania sliczna ze zlota koronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W tamtym roku
na Torwarze to była zenada.Rozpiździaj na maxa.Brzydkie modelki,organizacja,chocby z losowaniem nagród/przez komórkę/bez komentarza. "Sprzet nagłasniajacy"sprzed 20 lat dostarczyła Wandzia Kwietniewska z "Banda i Wanda".Zespoły,jak wyzej ktos napisal,tragedia.Szkoda kasy i czasu.Lepiej iśc na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fraszkaa
Na targi warto iść, my skorzystaliśmy w różnych ofert np. suknia ślubna, zorientowalismy się jakie są ceny itd. Zaznaczam, że byliśmy krótko przed ślubem - dlatego zaoszczędzilismy dużo czasu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie warto
reklamuja sie tam tylko kiepscy fachowcy,którzy nie maja pracy bo po co ma sie wystawiac ktos,kto ma terminy pozajmowane na najblizszy rok??? Logika popowiada,ze wystawiają sie nieudacznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×