Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W czym na wesele

Polecane posty

Gość gość

Dawno nie byłam na weselu a mam zaproszenie na wrzesień. W czym teraz idzie się na wesele, jakie sukienki "królują"? Mam jakieś ubrania w szafie a niekoniecznie chcę wydać kasę na coś co potem spocznie na jej dnie. Poradzcie co kupić, aby dobrze wyglądać ale aby jeszcze potem wykorzystać te ubrania. Mam 40 lat, więc nie wszystkie kreacje już dla mnie ( a szkoda, bo podobają mi się te krótkie sukienki- nawet mam jedna w swojej szafie)ale nie jestem też starą ciotką- klotką, która już tylko różaniec do ręki i na siebie worek do kostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może asymetryczna sukienka? Przód krótszy,tył do łydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma jakiegos stylu. sama bylam w sukience dopasowanej w kolanko bez dekoldu pod szyje bez rekawow poszlam w klasyke i jestem bardzo zadowolona uszylam sobie tez sukienke na poprawiny prosta, wzorowana na tej ale moja jest z delikatnej koronki i tez dlugosc w kolanko :)http://www.topsecret.pl/sukienka-damska-poliesterowa-sukienka-obcisla-prosta-elegancka-na-impreze-ssu1207-top-secret,34489,165,pl-PL.html#color=KOLOR_138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz na wesele malo kto ubiera sie stosownie do okazji,kazdy ubiera sie byle jak ,czyli sukienki koktaljowe,jak idziesz do pracy czy na plaze to tak samo idziesz na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem jak ktoś ubiera się na wesele tak samo jakby szedł na plażę, to okazuje brak szacunku dla pompy tego wydarzenia. strój ma być przede wszystkim odświętny, elegancki albo chociaż niecodzienny. jakaś fajna czerwona sukienka, jakaś ciekawa kreacja, bez wiochy ale ze smakiem.... osłabia mnie jak moja znajoma poszła na wesele w szukience plazowej w wyblakłe grochy, wyglądała jak ostatnia idiotka, wszyscy w ładnych strojach, cac y sukienkach. Wesele to jest impreza, na imprezę wieczorową tez się ubierze jak do warzywniaka? moim zdaniem robią tak tylko bezguścia i to plama na 102.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to uwazasz, ze sukienka koktajlowa nie pasuje na taka uroczystosc jak wesele? przeciez teraz nie ubiera sie sukni wieczorowej do ziemi jak na bal :) chodzi o to by wygladac i czuc sie dobrze w stroju :) dla mnie obciachem jest zalozenie sanadal czy odkrytych butow nie toleruje kiedy kobieta udaje szykowna, umalowana i wypachniona stopy w lekkich rzemyczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na calonocna zabawe idzie sie w eleganckiej dlugiej sukience,na zabawe w remizie ubiera sie krotka ale miastowe wsioki ubieraja mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wsiol
bo myślą, że złapią jakiegoś pijanego bolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×