Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wesele dla szpanu..

Polecane posty

Gość gość

Odnoszę wrażenie ,że nastała moda na to kto ma lepszy ślub i wystawniejsze wesele! zauważyłam że na fb panuje taka jakby "zajadła"konkurencja na to kto lepiej ,drożej..itp!czy tylko ja to widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, tylko ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po czym wyciągasz takie wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wydaje mi się, kiedyś ludzie robili jeszcze bardziej huczne wesela niż dzisiaj i nie były dla szpanu. Niektórzy robią fajerwerki, pokaz sztucznych ogni można zrobić z firmą od pirotechniki i tak chyba lepiej, firma Click Pyro & Art, ale i tak to nie znaczy, że to jest dla szpanu. Może ktoś sobie po prostu wymarzył, że w tym dniu chce mieć fajerwerki lub coś innego i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co was obchodzi, czemu kto robi wesele? Nawet jak dla szpanu,to nie zbrodnia i nikomu nie robi krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , ależ debilny spam :/ żałosne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale że co, ludzie cenniki wstawiają? Z mojego wesela nie mam na facebooku ani jednego zdjęcia, nawet "statusu" małżeńskiego - nie jestem w podstawówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli kogoś stac to robi sobie huczne wesela, co w tym dziwnego? Tez bym chciała mieć takie huczne, ale z narzeczonym nie nalezymy do najbogatszych. Ostatnio kolezanka miala slub i zrobili pokaz fajerwerkow i było to cos fajnego. Podpytalam skad mieli materialy , wzieli je od www.fajerwerkigorzow.pl , w atrakcyjnej cenie, więc mysle ze może tez na cos takiego się zdecydujemy na naszym weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i dla szpanu, ostatnio znajoma podniecała sie w komentarzach pod własnym ślubnym zdj jaką to ona wypasioną kiecke miała za 5tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że nie ma w tym nic złego, żeby wesele było jak najlepiej zorganizowane i pełne atrakcji. Sama miałam bardzo duże wesele ze sztucznymi ogniami. :D Kupiłam je w http://www.pirofan.com.pl/ , impreza była bardzo widowiskowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo osób robi bardzo ciekawe i oryginalne pokazy sztucznych ogni albo funduje sobie pokazy pirotechniczne czy inne efekty specjalne, ale nie każda firma pirotechniczna potrafi to zrobic profesjonalnie, najgorsza jest amatorszczyzna. Cick Pyro & Art robi to super, ekipa robi wielkie pokazy pirotechniczne na największych imprezach w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×