Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sabinka1987

wesele IRYS tychy

Polecane posty

witam. chciałam sie dowiedziec czy był ktos tam na weselu ?? czy sam moze organizował wesele w Irysie w Tychach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
ja byłam tam na komunii,wiec moge powiedziec ze jedzenie i obsluga w porzadku a teraz w sierpniu bede miec tam dwudniowe wesele :) sala bardzo nam sie spodobala, wlascicielka (bo o nia pytasz na innym topiku) wydala sie fajna - oprowadzila nas po calym obiekcie, przedstawila dokladny kosztorys, zaproponowala mi i moim rodzicom kawe, odbyla z nami dosc dluga rozmowe i odpowiadala na nasze pytania (np. pozostawia wolna reke w ustawieniu stolow i ich dekoracjach) :) ogolnie w nam sie spodobal caloksztalt dlatego sie zdecydowalismy, czy sie nie zawiedlismy napisze za ponad pol roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dziekuje bardzo za informacje ;) tez tam chcemy rezerwowac sale na 2011 rok.tylko wlasnie nie wiedziałam nic na temat tej restauracji. na pierwszy rzut oka wydaje sie ze powinno tam byc wszystko ok. dziekuje i czekam na jakies inne informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
jestes(cie) z Tychow? a jakie jeszcze sale bierzecie pod uwage? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, najberdziej w tychach podobała nam sie własnie sala w IRYSIE . a Wy ogladaliscie jeszcze cos innego w tychach?? my jestesmy z tychow i najlepiej jak by byla sala w Tychach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydojona
Mam nadzieję, że inni chcący bawić się w tym lokalu będą ostrożniejsi, bo ogólnie cena na osobę to 210 zł, nie czuję się zniżki dla dzieci do trzech lat!!! Owszem sala ładna, niby "miła" obsługa , ale... no właśnie jak zwykle jest ale!!! Umowę podpisujesz załóżmy na 190 zł od osoby, dodatkowo biorą 1000 zaliczki na poczet owoców, słodyczy, soków itp. Niby "miła" właścicielka obiecuje, że jeszcze będzie zwrot z zaliczki ale po weselu okazuje się, że jeszcze drugie tyle trzeba dopłacić, w moim przypadku trochę więcej!! UWAŻAJCIE na ozorki, twarde, w miejscu gdzie galaretka nie zalała aż czarne, zresztą wszystko co w galarecie w niedzielę jest już nie do konsompcji!!! Jeżeli na kolację zamawiacie płonącą pieczeń PAMIĘTAJCIE, że kucharz tak kroi porcje że tłuste kawałki dostajecie Wy a reszta (samo mięso) zostaje w lokalu!!!! Liczcie butelki (z własnego alkoholu też) zanim kelnerki zabiorą bo zapłacicie jak za zboże!!! Musicie pamiętać, że obsługa też ma własną rodzinę dlatego Wy jesteście tylko po to, żeby za wszystko zapłacić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona juz
zgadzam sie z przedmowczynia,niestety.Sala piekna ale reszta daje duzo do zyczenia a szkoda :/po weselu juz nie bylo tak kolorowo jak przed podpisaniem umowy a ile kasy musialam dorzucic i to bez potierdzen z kasy fiskalnej to wiem tylko ja:/ ale Polak madry po szkodzie,teraz bym to inaczej zalatwil.A wlascicielka tylko wyglada na sympatyczna... Nie pisze tego by oczerniac ale skoro ktos pyta niech wie jaka jest prawda i niech uwaza-wszytsko na pismie z podpisem wlascicielki!!! Ja bralam slub w 2009 ale widze ze wpis jest ostatni z 2011 i nic sie nie zmienilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaobrączkowany
Witam, ślub w Irysie brałem z żoną w zeszłym roku tj. 2011. Plusy: *piękna sala *smaczne jedzenie, i całkiem dużo go było *możliwość wynajęcia 3 pokoi dla gości np. babci, czy z dziećmi Minusy: *Cwana właścicielka - rezerwowaliśmy salę w 2009, wszystko cacy dogadane. Przed ślubem zaczęły się cyrki, że jednak nie da nam tego co chcieliśmy na stół np. tataru (bo jak to? w sierpniu? mowy nie ma..) Wino do obiadu tylko takie i takie, nie jakie my chcemy bo to jej popsuje renomę. I inne podobne bzdury. * MASA NERWÓW - przez właścicielkę oraz obsługę. Szefowa kelnerek (taka czarna) to też wredna baba. Zamiast w tym dniu pomóc by o nic się nie martwić to co chwilę moja teściowa musiała latać do kuchni, bo to z tortem coś nie tak (bo zamawialiśmy go z innej cukierni, a nie od nich), to z orkiestrą problemy etc. * Jedzenia dużo i pyszne, ale następnego dnia dostaliśmy głównie kluski i kapustę. Mięsa było tak mało, że nie starczyło następnego dnia dla wszystkich gości co zostali. I to nie dlatego, że wszystko było zjedzone w dniu wesela. Po prostu obsługa sobie pozbierała.. * Jak ktoś wspominał - klima jest, ale do dupy bo gorąco. Balkon jest ale otwierać nie wolno bo włączona klima a w nocy to by zaś kopruchy etc. do światła zleciały, więc często trzeba było wychodzić się przewietrzyć na zewnątrz. * Lodówkę z wódką sam musiałem podkręcić by chłodziła bo pierwsza partia wódki poszła ciepła. * Za przystrojenie balonami dodatkowa kasa, ale zrobione na odwal się, dwie wiązanki balonów tylko. Podsumowując: Nie pamiętam ich wszystkich grzechów, a piszą dopiero dziś bo tak wspominaliśmy akurat w rodzinie. Szczerze to odradzam bo szkoda nie tyle pieniędzy co nerwów w tym jednym wyjątkowym dniu. Ale dobrze wiem, że część osób zrobi tam wesele bo będzie chciała w Tychach i sala będzie im się podobać - zupełnie jak nam. Tylko dobrze radzę, SPISAĆ WSZYSTKO W UMOWIE - CHOĆBY I NA 10 STRON. My tego nie zrobiliśmy, a szkoda. Ps. Ponadto na 1 osobę jest 1litr napojów, także trzeba będzie dokupić u właścicielki. Znajoma nam radziła spisywać wszystko co dobieraliśmy z kuchni dla gości, oraz pilnować wódki co też zrobiliśmy bo na tym też podobno oszukują. Także na początku wszystko cacy, a parę miesięcy przed samym ślubem zaczynają się cyrki jeśli czegoś wcześniej nie ustaliło się na piśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz555
A swoje grzechy Pan Pamięta.A wie Pan że nie można na nikogo szkalować! I że to jest brzydko, bez względu czy ma Pan rację czy jej nie ma. Więc jeśli mówi Pan o grzechach no to już jesteś Pan potępiony. Idzie się do właścicieli i rozmawia,a nie opluwa na wszystkich forach. Dla Pana wiadomości-nigdy nie byłem w Irysie ale pracuję jako kucharz 20 lat.Wiem jaki to trudny zawód i serdecznie współczuję Właścicielom że się im trafił TAKI SUPER KLIJENT.Pana też kiedyś za coś tam opiszą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia6567
Też bym chciała żeby powstało forum, w którym by się wypowiedziała na temat polskich wesel - obsługa.Pracuję w gastronomii 5 lat, i bardzo bym życzyła sobie żeby w nas dostrzeżono ludzi. Tylko ludzi nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćala
Oj jakbym chciała żeby tak ktoś popatrzył z boku na te wspaniałe wesela.Może by zrozumiał tam ludzi pracujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
JAK MOŻNA OPISYWAĆ O SWOIM WESELU W INTERNECIE.BYŁAM NA TAKIM WESELU ŻE PANI MŁODA BYŁA TAK ZŁA ŻE DOSTAŁA MAŁE PREZENTY ŻE PRZY WSZYSTKICH GOŚCIACH POWIEDZIAŁA ŻE MUSI CYTUJĘ-PRZY ZAPŁACIE WYRWAĆ DUŻO Z LOKALU. pOWIEM ŻE BYŁO WSZYSTKO ŻŁE I MUSZĄ SPUŚCIĆ Z CENY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia6567
Z tego wynika że wszyscy Polacy to są bardzo porządni ludzie .Tylko w gastronomii pracują złodzieje,nieroby.Dlatego jest tak mało chętnych do tej wspaniałej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Maja B
Jesteśmy świezo po imprezie weselnej w lokkalu Irys nasza opinia na temat całego przyjęcia jest pozytywna. Pani właścicielka stanęła na wysokości zadania personel obsłuzył gości bardzo fachowo z pełną kulturą ,na nic nie czekaliśmy wszystko bylo dograne. Panowie kucharze spisali sie na medal .oklaski - wszystko było bardzo smaczne zadnych wpadek jesteśmy pod wrażeniem goście także . pokoje noclegowe standard wysoki, widać bardzo dobre podejście do klienta.Jako rodzice najwazniejszych w tym dniu osób uwazamy że młodzi wybrali wspanialy lokal który mozna polecic kazdemu. Nasze przyjęcie mamy uwiecznione na zdjęciach goście byli bardzo zadowoleni odbieramy informacje z podziekowaniami za wspanialą zabawe i tak mille przyjęcie z tak wspaniałą kuchnią . Nasza impraza była pod kazdym względem super. chcielibyśmy zorganizować ponownie w Irysie nastepną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
co wy byście chcieli ,wy buraki cukrowe za 200zł,idz jeden z drugim na obiad i ile ćwoku zapłacisz,a wy kartofle chcecie mieć 5 gorących dań i jeszcze do domu zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia6567
Brawa dla worka kartofli Gość zapłaci parę groszy w knajpie a jeszcze chce zorganizować 5 dniowe poprawiny z tego co mu zostało z tych stołów.Cociażby już nawet zaśmiardło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselny
Ty jesteś naprawdę rakieta.Jak tak można o kimś pisać.Mam nadzieję że wylecisz w kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselny
Droga rakieto ! Czy jesteś już gdzieś w kosmosie? Jeśli tak to dobrze bo już nie dokuczasz ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelner tego lokalu
Ludzie ,ja tam pracuję,mam żonę i 5 dzieci na utrzymaniu,jak nie będzie imprez to włąścicilka zamknie ten lokal z ja strace prace a moje dzieci nie będą miały co jeść i oddam je do domu dziecka a potem one mnie oddadzą do domu starców ,tego chcecie żebym ja wylądował w domu starców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina.los
Byłam w tym lokalu i jak najbardziej go polecam!! Jedzenie pyszne!! Właścicielka również bardzo sympatyczna i miła. Widać, że stara się żeby wszystko było zorganizowane na jak najwyższym poziomie. Następnego dnia po zabawie dostaliśmy jedzenie WRAZ Z MIĘSEM (tyle ile zostało go po pierwszym dniu!!!). Jeśli ktoś robi zakupy w sklepach to powinien wiedzieć jakie są ceny produktów, w tym słodyczy czy napojów. Ceny liczone są po cenie sklepowej(sklep znajduje się pod restauracją) i właścicielka informuje o wszystkim. CHYBA ŻE KTOŚ CHCE ZROBIĆ IMPREZĘ I NAJLEPIEJ JAKBY WSZYSTKO PRZYWIÓZŁ Z BIEDRONKI BO PRZECIEŻ TAM JEST NAJTANIEJ PRAWDA?? Jeśli tak tak to niech zrobi imprezę w domu a nie w restauracji, która się nie podoba!! Kelnerki rzucają talerzami ?? Pierwsze słyszę. Wielu moich znajomych organizowało tam zabawę i wszyscy są bardzo zadowoleni. Gorąco polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość normalny
Goście chcą traktować restaurację jako sponsora swojego wesela. Wszystko przywiozą właśnie z biedronki-bo najtaniej a lokal da kelnerów,kucharzy,osoby sprzątające ,prąd gaz ,pralnię i wszystko inne za darmo. Właściciel jak powie że to kosztuje to już jest złodziej,niesympatyczny i wróg całego narodu.Ludzie zróbcie sobie w domu ,lub na działkach i nie psujcie innym nerwów.A wogóle wiecie ile kosztuje wybudowanie lokalu. Ja mama nadzieję że to się wszystko zmieni i to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowy
Ludzie traktują ciężko pracujących ludzi w gastronomii jak głupków A niech zasuwają za darmo.A jak zjedzą trochę zupy to co nie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 25.05.2013
bylam gosciem weselnym w dniu 25.05.2013 jak dla nas wszystko super, jedzenie, obsluga,sala. jedzenia duzo,smaczne, goracy obiad i kolacje, zimna plyta tez bogata i smaczna,lokal ladny,sala bardzo gustowna a lokal umieszczony w spokojnym miejscu z duzym ogrodem tak wiec mozna spokojnie wyjsc na zewnatrz odetchnac,rozporostowac kosci :) wiadomo ze zawsze sie trafi ktos nie zadowolony bo najbardziej jest ten niezadwolony ktory musi zaplacic, najlepiej zaplacic jak w barze szybkiej obslugi a zadac jak w hotelu marriot, tacy juz jestesmy my polay. podsumowujac my jako goscie (ja i maz) jestesmy zadowoleni a i para mlody z tego co rozmawialismy tez jest zadowolona tak wiec POLECAMy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E (:
Byłam na weselu dnia 8.06.2013. i złego słowa nie moge powiedzieć byłam gośćiem na wesele dwu dniowym bardzo smaczne jedzenie i przede wszystkim dużo jedzenia nie żałowali , ładnie udekorowane (: jak i w pierwszy dzień i drugi wszystko było dobrze zorganizowane, Zero opóznienia z ich strony. A Obsługa też bardzo miła sympatyczna profesjonalna, w zasadzie nie mam zastrzeżeń. Wszystkie oczekiwania spełnione. Spislai się dobrze rzekła bym znakomicietaka moja opinia Ja osobiśćie polecam. (:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kelnerka
Witam, czytam niektóre komentarze na temat kelnerek. Sama jestem kelnerka od 15 lat. Niektórzy goście myślą ze jesteśmy tam od wiecznego uśmiechania się, dawania klepać po tyłkach jak i ciągłego słuchania "Ale Ty jesteś śliczna ". Najlepiej by było jeszcze jak z szerokim uśmiechem pozbierać wymiociny od niektórych klientów, bo przecież do tego należą nasze obowiązki jak kiedyś usłyszałam od klienta. Moi drodzy do naszych obowiązków należy podawanie Wam posiłków oraz rzeczy które macie na stołach. Uczepiliście się jakiejś kelnerki Czarnej bo tak jest opisywana na forum, moim zdaniem pisze to jedna i ta sama osoba widocznie się zakochała a ta tzw Czarna dała mu jasno do zrozumienia ze nie ma szans dlatego teraz się w ten sposób odpłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowni klienci Kelnerka nie jest do poklepywania,sprzątania waszych brudów. A to co zostawiacie w toaletach to pomsta do nieba.Jak tak można Po weselu cały obiekt jest do gruntownej dezynfekcji Demolują zakład,niszczą ,wulgarnie się zachowują i jeszcze ciągle narzekają.Polskie wesele to jedna wielka pijatyka .Coraz mniej ludzi chce pracować przy tak zwanej wielkiej uroczystości. Zastanówcie się chociaż trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamunia
Nie wiem dlaczego tyle ludzi tak narzeka na Irysa. Miałam tam wesele w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolona. Miła obsługa, bardzo dobre jedzenie (prawie jak u mamy) i było go dużo, ładnie ustrojona sala, świeże i pyszne ciasta - podobno właścicielka piecze je sama, posiłki wydawane na czas i wszystko gorące. Osobiście nie miałam większych problemów z tym lokalem i mogę śmiało polecić wystawiając ocenę bardzo dobrą. Oczywiście trzeba zaznaczyć, że nie wydzielałam gościom mięsa na sztuki tylko zamówiłam odpowiednio więcej w razie gdyby ktoś miał ochotę na więcej niż jeden kawałek. Tak samo z napojami - wiadomo że latem goście wypiją ich więcej. Po imprezie zapakowano mi wszystko co zostało i co chciałam zabrać do domu. Miła właścicielka, ze wszystkim da się dogadać. Mogę śmiało z osobistego doświadczenia w 100% polecić ten lokal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań już bo to się robi śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Para
Mieliśmy parę tygodni temu wesele w tym lokalu. Wszytko było tak jak ustaliliśmy z szefową. Wszystko było na czas, jedzenie bardzo dobre ładnie przystrojone i duże porcje, obsługa bardzo miła, niczego nam nie brakowało, wszystko o co poprosiliśmy było od razu podane. A jedzenie które zostało dostaliśmy do domu wiec nic się nie zmarnowło. NIE MAMY ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ!!! Szczerze polecamy ten lokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikulaT
Też polecam tą restaurację. Miła obsługa, bardzo dobre jedzenie i wzorowa organizacja. Uprzejma właścicielka, wszystko było tak jak się umawialiśmy. Sala ładnie przystrojona, w łazienkach czysto, tak samo w wynajętych pokojach - wygodnie i czysto. Okolica spokojna i cicha. Wystawiam ocenę bardzo dobrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×