Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Gość JudkaDytka

Witam was serdecznie. Poszukuje ladnego lokalu na wesele na ok.110 osob w okolicach Chrzanowa. Jestem z Trzebini, ale bede miala sporo gosci z zagranicy, tak wiec blisko lotniska w Balicach tez bedzie mi odpowiadalo. Myslalam o Dworku Zieleniewskich, ale chyba nie spotkal sie z pochlebna opinia kilku forumowiczow - a moze jednak ktos tam byl i dobrze sie bawil. Zalezy mi na ladnym, oryginalnym miejscu. Wazna sprawa jest rozwniez mozliwosc zakwaterowania - na okolo 70 osob. Pomozecie? ;) Bede ogromnie wdzieczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JudkaDytka
A moze slyszeliscie cos o restauracji LIR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JudkaDytka
Nie ma nikogo z tych okolic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampar
Jak dla mnie to restauracje odpadaja zalezy co kto lubi ja mialam na sali w Olszynach sala jest duza na ponad 200 osob do tego catering J.Nowaka z Chrzanowa zajmuja sie jedzeniem,ciastami ktore sa przepyszne bo pieczone na sali a nie mdlistwo z cukierni..dania bardzo smaczne i syte wszysko bardzo slicznie podane oczywiscie zimna plyta na stolach itp. takze tort smak do wyboru rodzaj torta takze:) dekoracja sali materialem kolor do wyboru,dekoracja stolow pod kolor udekorowanego sufitu i scian,dekoracja kosciola nic cie nie interesuje wszystkim zajmuja sie oni tylko alkohol zostaje na twojej glowie:) Jezeli juz restauracja to moze jakis stylowy dworek Zieleniewskich to tragedia:( bardzo fajnie jest na Rudzach w dworku ale to jest za Zatorem takze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JudkaDytka
Lampar, ogromne dzieki. A czy moglbys mi przyblizyc strone finansowa cateringu? Czy oni tez licza "od osoby" i jesli tak to mnej weiecj jakie sa koszty (oczywiscie rozumiem, ze wszystko zalezy od wyboru menu, ale tak chociaz orientacyjnie). Jeszcze raz dziekuje za sugestie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampar
ja mialam wesele w zeszlym roku to wychodzilo ok.135zl od osoby naprawde sie oplaca bardzo bogate menu niewiedzialam co wybrac pan Nowak wlasciciel firmy pomogl nam w ustaleniu calego menu dania przygotowane przez panie kucharki byly prze-pyszne:)obiad i trzy dania na cieplo mozna sobie oczywiscie dobrac dodatkowe ale te byly wystarczajace w cene sa wliczone takze ciasta,ciasteczka i tort,artykuly higieniczne mydla,papier toaletowy itp.napoje,soki.Dodatkowo sa promocje jak bedziesz miec wesele na 100 gosci lub wiecej dekoracja sali gratis i stolow ja tak mialam:)kucharki piecza,gotuja na sali nie ma czegos takiego ze przywoza gotowe jak inne cateringi no bo wiadomo co moze z tego wyjsc..wszystko masz z glowy mozesz spokojnie zajac sie soba a oni przygotuja cale przyjecie weselne:)no tylko zosaje zakup wodki,wina czy piwa.A i robia tez paczki z ciastem dla gosci takze to tez z glowy wszystko ladnie zapakowane,i ciasta do domu albo w czwartek lub piatek przed weselem bo juz nie pamietam do poczestowania sasiadow,znajomych itp.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampar
a, zapomnialam ze te 135zl.to bylo za dwa dni od osoby za jeden to niewiem chyba cos 100zl.z groszami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JudkaDytka
Lampar, jestes super. Kurcze musze sie nad tym porzadnie zastanowic. Ceny wydaja sie bardzo przystepne. A moze slyszeliscie o jakims ladnym miejscu typu dworek na jakies 110 w okolicy? Za Zatorem to juz troszke zadaleko dla gosci przyjezdzajacych z Balic (lotniska) - tak mi sie wydaje. Tak sobie rozmyslam o tej Witkowej Chacie, co wy na to? Aha, i jeszcze jedno. Potrzebuje przenocowac jakies 50-60 osob. Slyszeliscie moze o tanim zakwaterowaniu w okolicy? Muslalam o Lechu w Mloszowej? ale oni maja miejsc na jakies 40 ludzi. Jeszcze raz serdeczne dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rel
Lir i Dworek w Trzebini to sobie daruj judkaDytka nie wiem czy tam jeszcze nawet ktos robi wesele bo tam jest beznadziejnie znajoma miała wesele w lirze i była bardzo niezadowolona zastanów sie nad tym co pisze lampar takie rozwiazanie zdecydowanie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rel
Dworek to może Poręba Żegoty zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JudkaDytka
Tak, rzeczywiscie, nie ma zadnych pochlebnych opini, tak wec Lir i Dwor Zieleniwskich skreslam z listy. Co do Starego Dworu (Poreba Zegoty) to wszystko pieknie ladnie, ale problemy z przenocowaniem 50 osob. Co robic??? Zaczynam sie juz troche dnerwowac bo zespol, ktory bardzo chce miec na weselu, juz naciska zebym zdecydowala sie na jeden z dwoch terminow. Potrzebuje ladny lokal z miejscami noclegowymi dla gosci - pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamper
szczerze najlepiej zrob wesele w Krakowie tam nie bedzie problemu z noclegiem na tyle osob na pewno sa tam restauracje czy tez hotele ktore na dole maja sale weselna ,a na pietrze pokoje dla gosci tylko ja ci nie pomoge bo nie znam takich miejsc a tu u nas to chyba raczej tylu gosci nigdzie nie ulokujesz chyba ze podzielisz jednych np.do Trzebini-Mloszowa w hotelu Lech,a drugich gdzie indziej??? moze popatrz w google moze cos znajdziesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JudlaDytka
Masz racje Lamper, w Trzebini bedzie ciezko. Z kolei noclegi w Krakowie sa bardzo drogie. Placic za osobe w pokoju jakies 120-150 zl, to juz troche przesada. Wczoraj natknelam sie na jeszcza inny lokal - Victoria w Olkuszu. Sala wydaje sie bardzo ladna- ciekawy uklad. Ogromnym jej atutem jest motel majacy mozliwosc pomiescic nawet do 60 osob. Problem jest taki, ze nikt ze znajomych o tym lolaku nie slyszal, a wolalabym znac jakies opinie dot. jedzenia i obslugi przede wszystkim. Slyszelas moze cos na jej temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampar
oj nie slyszalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tecia
co wy gadacie z opinia trzebini??ja byłam na weselu w Lirze i Dworku tez mi sie zdarzyło nawet 2 razy i uważam że jest świetnie.Tem jedzenie jest przepyszne..sałatki śledzie przy zimnej płycie palce lizać.wszyscy moi znajomi nie mogli sobie odmowić zadnego ciepłego dania...pycha...te kucharki tam naprawde są świetne...co do wystroju uważam że dworek pierwsza klasa..ta sala lustrzana robi wrażenie..a Lir?? odnowiaona sala..bialutka...nakrycie kremowe...nio widok niezły...nie wiem czy może być gdzieś lepsze miejsce w rejonie Trzebinia , Chrzanów...osobiscie mi sie podoba i jeszcze ze złymi opiniami sie nie spotkałam..tak że jeste w szoku co tu czytam....może sprawdzcie sami..bo chyba macie jakieś przestarzałe opinie...pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaow
Ja polecam GOŚCINIEC NA ROZDROZU W LIBIĄZU miałam tam wesele i jestem zachwycona osbługą, jedzeniem Są bardzo elastyczni i potrafią uświetnić ten wyjątkowy dzień Nie ma to jak być gościem na własnym weselu !! Płaciliśmy 150zł za obiad + 3 gorące dania, owoce napoje, szampan i tort w cenie Naprawde Warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za rok
witam, planuje ślub na przyszły rok i zainteresowana jestem salą w nawojowej górze, a dokładnie http://www.weselajacek.pl/ Chciałam się dowiedzieć czy miała tam któraś z Was ślub, bądź była gościem na weselu,bądź innej uroczystości.. Zależy mi by wiedzieć jakie jest tam jedzenie, czy dobre, czy goście sobie pojedzą, i czy obługa jest sprawna, miła. Z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra-głowa
Polecam zespół Smooth z Muzycznego Centrum www.kusza.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralape
hej. jesli chodzi o sale w nawojowej górze to osobiście sama tam nie byłam, ale kolezanka miała tam wesele i sama mi polecała. Mówiła, że jedzenie przepyszne, obsługa rewelacyjna i w dodatku cena przystepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szukać sali weselnej w okoilach krakowa to tylko poprzez www.GdzieWesele.pl/Krakow największa baza obiektów weselnych z małopolski szybko i wygodnie znajdziesz sale weselną z twojego regionu. www.GdzieWesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Siersza
W Chrzanowie polecam Dom Weselny Stella www.domweselnystella.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pan Nowak juz wcale nie
jest taki rewelacyjny niestety. Kiedys z dwa lata temu to tak, przewaznie obsługiwał jedno wesele w sobote. Teraz jest to już masówka, moja kuzynka ostatnio korzystała z jego usług to w tym samym zcasie miał 4 wesela i nic nie robił tylko gary przewoził z jednej sali na druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienkaaa16
Witam serdecznie czy macie jakąś stronę albo zdjęcia sali w olszynach proszę o kontakt. jeżeli ktos ma jakies pytania na temat JACKÓW i Lira to chętnie pomogę pracowałam tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m1f
Do basienkaaa16 Podaj maila to wysle ci pare fotek z sali w Olszynach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienkaaa16
aglaglus@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
Wiktoria w Olkuszu może być,fajny też lokal w Woli Filipowskiej przy drodze z Krakowa do Trzebini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenix..
A co myślicie o Zajeżdzie Flamingo ?? mam tam niedługo wesele a nie wiem nic o tej sali. Co przypilnować ?? jakie jedzienie?? obsługa ?? jaka sala z wygladu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×