Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PannaMłoda

Wesele tradycyjne, część gości tylko na obiedzie

Polecane posty

Witam wszystkich, 18 sierpnia mam ślub i wesele i powstał taki mały problem. Organizujemy razem z rzeczonym i naszymi rodzicami wesele na ok. 115-120 osób, tradycyjne z muzyką, tańcami, wódką i jedzeniem. Jednakże część gości ok. 5-6 osób zdeklarowała chęć zostania jedynie na obiedzie ponieważ nikogo nie znają, a pewnie głupio odmówić im całkowicie przybycia na mój ślub i wesele. Mam problem z ustawieniem tych ludzi ponieważ będę mieć okrągłe stoły na ok 8-10 osób i teraz w momencie gdy oni rzeczywiście po obiedze będą chcieli się "zwinąć" zostanie mi prawie cały stolik pusty i czy rzeczywiście zamawiać dla nich ostentacyjnie tylko obiad. Proszę o porady, jak to rozwiązać, rozważam także opcję aby zaprosić ich jedynie do kościoła, skoro nie chcą być na całym weselu, może wytłumaczyć jakoś tą sytuację. Dodam że nie jest to rodzina, a znajomi z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posadz ich razem przy ospbnym stole z boku Jak wyjda obsluga usunie stół. Nie wiem czy można zamówić sam obiad. My zgłaszaliśmy ile osób na full opjce nawet jak wiedzieliśmy, że ktoś będzie tylko chwilę, ale u nas chodziło o raptem 2osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego warto korzystać z firm, które pomagają w organizacji wesela. Ja już bym nie wiedziała co zrobić w takiej sytuacji, oni pewnie by wiedzieli co się robi w takich chwilach. Jeśli nie jest jeszcze za późno, możesz poprosić o pomoc przy organizacji firmę www.slubnapracownia.pl, słyszałam o nich same dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można tylko obiadu opłacić, skąd organizator będzie wiedział że te osoby nie zostaną dłużej?Przecież nie będzie liczył gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×