Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bialostoczanka

WESELE w Bialymstoku - gdzie?

Polecane posty

Gość bialostoczanka

Poleccie lub odradzcie jaks sla. Prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaa
te najlepsze sa juz dawno zarezerwowene w białym...a kto cos wie o lechu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bstok
w Lechu jest fajnie i maja super jedzonko, a z terminami to zalezy na kiedy potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nieco
Rowniez polecam lecha, bylam tam juz na paru imprezach i jestem zadowolona. Podobno bardzo fajnie jest w dworku czarnieckiego ale tam terminy sa juz zaklepane na 2007 rok:/ Slyszalam tez bardzo przychylne opinie o promenadzie, ale tam tez pewnie juz wszystko zajete. Niestety takie sa realia, jesli planujesz slub w przyszlym roku to nie wiem czy uda cie sie jeszcze cos fajnego zarezerwowac. Ale zycze powodzenia. najlepiej jest po dzwonic i popytac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaa
a kto był na weselu w lechu,ale w tej mniejszej sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jak jedwab....
ale na której sali byłas-tej najwiekszej czy tej obok mniejszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jak jedwab
i jak tam było? grała orkiestra czy dj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedawaczka
W Lechu super jedzonko, sala ładna - warto. W Renesie - fajniutka sala na małe przyjęcie, ale jedzenie do bani :o( Mogę polecić super dobrego dja jesli ktoś jest zainteresowany. Grał na moim weselu, było suuuuper :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę namiar na DJ, właśnie szukamy. Jak możesz to wyślij namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedawaczka
Podaj mi swój e-mail, bo na Kafeterii nie bedę zamieszczać, żeby zaraz nie dostawał spamu, wyślę Ci na e-mail. Ewentualnie odezwij się do mnie na gg 5242716.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białostoczanka
ja w pażdzierniku w Lechu, zarezerwowałam sale bankietową w ubiegłą sobotę.Słyszałam same dobre informacje.Sa tam 3 sale.I warto dzwonić bo można fuksem trafić na wolny termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w kokńcu ktoś jest z Białego stoku. Tez kiedyś rzuciłam ten temat ale nikt mi nie odpowiedział. Jakie wogóle sa ceny w Białymstoku, bo 6 lat temu opuśliłam miasto i nie orientuję się wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białostoczanka
powiem szczeże że najbardziej zależało mi na Lechu...no i się udało 100 Zł/os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do białostoczank
Wreszcie znalazłam kogos kto tez ma tam wesele! Powiedz na ile osób bedzie Twoje bo ja tez mam te sale i boje sie ze jest za mała... Nie uwazasz?Ale niestety nie było innych sal juz do wynajecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białostoczanka
wiesz szczeże mówiąc widziałam ją tylko ze strony http://www.lech.bialystok.pl/sala_bankietowa.html i mam nadzieję, że jest ona większa niż na tym zdjęciu!!!A dla ilu ty osób? A ja od wczoraj nie mogę sie dodzwonić do Lecha...więc skąd mam wiedzieć kiedy mam wpłacić zaliczkę skoro nikt nie odbiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj, sale jest dużo większa niż z fotki, powiem szczeże, że warto!No i mają konkretne jedzonko :-) BIAłOSTOCZANKI WCHODźCIE CZęśCIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówicie Lech. Nigdy tam nie byłam, ale planuję pooglądać sale-restauracje w następny weekend. Na pewno chcę zobaczyć Lecha i Dwór Czarneckiego, nie wiem co jeszcze jest fajnego. Może mi coś poradzicie? Ja niestety nie wiem jak gdzie jest, jakie są ceny. A czy macie już zespół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 2007 roku - wiosna lub lato. chcemy już teraz coś zarezerwować, żeby powoli móc wziąć się za przygotowania. Może DJ byłby ok. Nasze wesele po ustaleniu wstępnej listy może liczyć ok.80-90 osób. Myślimy nad 28 kwietnia, albo może w maju/czerwcu lub wrześniu najpóźniej. Nie wiem jak jest z wolnymi terminami więc l;epiej chuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee, to macie sporo czasu, no i myśle, że bez problemu znajdziecie sale jaką chcecie.Ja właśnie robię w Lechu(uj robimy) sala jast do 90osób.Jest bardzo przyjemna i elegancka. Cena to 100zł od osoby, w to wchodzą - 4 posiłki gorące, - napoje gazowane i soki, - kawa i cherbata, - owoce - ciasta - zakąski - przystawki czyli zostaje alkochol i tort. Meni jest bardzo bogat, a co naważniejsze wszystkie wyroby garmazeryjne są z produkcji własnej Lecha Unas będzie grał DJ, dziś się z nim spotkałam...facet jest niesamowity!!!i naprawdę bierze niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! zgadzam sie z opinia wiekszosci, ze w lechu mozna sie swietnie bawic:) bylam na paru imprezach i jestem zadowolona. muzyka zawsze dobierana jest do wieku uczestnikow, rodzaju imprezy itp. dj dobrze gra:) Ale polecam rowniez \"amadeo\", gdzie bylam ostatnio i to chyba bylo najlepsze wesele na jakim bylam:) jedzonko dobre, grala orkiestra a ludzie bawili sie prawie do 6 rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się jeszcze, czy we wszystkich restauracjach oferują posiłki wegeteriańskie, bo ja jestem wegetarianką, jak i kilku moich znajomych. Dodatkowo mam pytanie czy w Lechu są jakieś noclegi dla gości, bo przynajmniej połowa będzie z daleka - więc na 40-50 osób. Może wiecie jaki to koszt. A jak jest w Amadeuszu - są gdzieś jakieś fotki, gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanie czy byłyście może na weselu w Dworku Czarneckiego? Zastanawiam się jak tam jest, gdzyż najbliżej by mi było od kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowniczka Lecha poleciła nam jakiegoś dj, ale ja sama znalazłam i jestem z niego bardzo zadowolona, gość ma gadane, świetny kontakt z ludźmi...no i niesamowicie wiele pomysłów(mam na myśli zabawy itp) Właśnie zerknełam na dania gorące oferowane w lechu...i są dania wegetariańskie.A o miejscach noclegowych nic mi nie wiadomo, ale mogę sie dowiedzieć(ale podejrzewam że nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×