Odpowiedz na ten temat

wesele w górach - gdzie? warto?

• gość 2017.02.07 [14:18]
    hotel bavaria super nasi znajomi mieli tam wesele,a my wybraliśmy Siuchajsko w Zakopanem usmiech.gif
  • gość 2017.02.20 [09:38]
    Ja miałam organizowane wesele w restauracjiwww.czarnaowca.com.pl w Nowym Targu. Najbardziej podobał mi się bardzo fajny specyficzny klimat i niezwykle urokliwa lokalizacja. Standard lokalu jak i obsługi także bardzo wysoki.
  • chilliwedding 2017.02.20 [13:49]
    Witaj,
    zapraszamy do zapoznania się z ofertą Chilli Event & Wedding - pomożemy, doradzimy, zorganizujemy dla Ciebie ślub i wesele.
    Odwiedź nas na http://www.chilliwedding.pl/
    Czekamy na kontakt usmiech.gif
    Pozdrawiamy
  • gość 2017.02.24 [18:29]
    Karolowy dwor w wisle
  • gość 2017.03.19 [20:43]
    My również pobraliśmy się w górach <3 A wraz z całą rodziną mieszkamy nad morzem...Wybraliśmy uroczą kapliczkę na Płazówce niedaleko Zakopanego. Dla zainteresowanych wszystko opisałam na swoim blogu "przed (górskim)ołtarzem": urlopaktywnie.blogspot.com
  • gość 2017.04.27 [00:22]
    Myślę, że w swoim miejscu zamieszkania także można znależć super miejsca na wesele, a jednak to spora oszczędność pieniędzy. W końcu zapewnienie dojazdu i noclegów dla gości to duży koszt. oczywiście zależy od możliwości. My jesteśmy ze Śląska i znaleźliśmy tutaj w Chorzowie świetną restaurację z kuchnią staropolską. Organizacja wesela przebiegała bardzo dobrze, personel kompetentny i sympatyczny. Woleliśmy zaprosić więcej gości a wynająć jakieś miejsce które nie będzie przesadnie drogie, ale swojskie i z pyszną kuchnią
  • gość 2017.05.18 [08:35]
    jak najbardziej Zakopane usmiech.gif
    uważam, że jest to piękna góralska miejscowość
    nasze wesele zostało zorganizowane w Restauracji Siuchajsko
    kapela góralska, swojskie jadło, do tego rodzinna, ciepła atmosfera
    to było wspaniałe przyjęcie
    polecamy usmiech.gif
  • gość 2017.06.29 [15:36]
    Szczerze polecam wesele w Starej Karczmie w Jeleśniwww.starakarczma.eu Ciepły, góralski klimat, przepyszne jedzenie, cena bardzo przyzwoita i wspaniała obsługa.
    Dużym atutem jest także to, iż zaraz obok jest Hotel Vesta, należący do tej samej firmy dzięki czemu zaoferował nam apartament gratis, a dla naszych gości atrakcyjne rabaty, ponadto poprawiny mogliśmy zorganizować w hotelowym ogrodzie, co było bardzo ciekawym urozmaiceniem.
  • gość 2017.07.09 [19:10]
    warto w Wiśle - sprawdź Willa Ślązaczka http://www.willa-slazaczka.pl/
  • gość 2017.07.10 [13:43]
    Ja polecam zajrzeć tam duży wybór, opinie, sprawdzone lokale usmiech.gifwww.gdziewesele.pl/Rzeszow usmiech.gif
  • marryanna 2017.07.10 [14:09]
    a mi lepiej w domu świętować. cicho, tanio!))rodzinka blisko.
    edytowano 2017.07.10 [14:13]
  • mau5_1995 2017.07.10 [14:36]
    Kurcze to idealna scneria..
  • gość 2017.07.11 [09:29]
    kochanie usmiech.gif warto!!!
    my mieliśmy wesele w Zakopanem w Restauracji Siuchajsko
    górale to się potrafią bawić oczko.gif
    nikt nie był skrępowany oczko.gif
  • gość 2017.09.12 [10:12]
    Na pewno przy wyborze miejsca na wesele trzeba przejrzeć dostępne oferty i wszystko przemyśleć. Ja jako miejsce na weselę mogę polecić piękny dworekwww.bobrza.pl Jest to piękne i klimatyczne miejsce, które nadaje się idealnie na wesele.
  • gość 2017.09.13 [15:43]
    Super miejsca znajdziesz na www.gdziewesele.pl usmiech.gif
  • gość 2017.09.29 [11:51]
    Robiłem imprezę firmową (lekko integracyjną) z muzyką na żywo w karczmie „u Adama” w Krynicy. Bardzo sympatyczna obsługa, potrawy szybko dochodzą do stolików, gorące i dużo jedzenia na talerzu. Cenowo wychodzi naprawdę rewelacyjnie. Pochodzę z większego miasta i ceny chyba pierwszy raz w życiu pozytywnie mnie zaskoczyły. Pozdrawiam.
  • gość 2017.10.06 [16:10]
    Czy ktoś ma namiar na lokal położony w górach taki żeby to nie było w mieście przy ulicy? Chodzi mi o coś co będzie na uboczu i z pięknymi widokami na góry.
  • gość 2017.10.13 [22:39]
    Polecam Hotel&Spa Kocierz w Andrychowie , położony 884 m.n.p.m, przepiękne widoki, akurat ZWOLNIŁ SIĘ TERMIN 4.08.2018, polecam!
  • gość 2017.10.14 [12:02]
    Właśnie dowiedzieliśmy się, że chrześnica męża wybrała sobie wesele 200 kilometrów od kościoła, że ślub w kościele, a później autobus wszystkich podwiezie i odwiezie.
    Nie jedziemy. Prezent pod kościołem i koniec.
    Może gówniara ma fantazję, ale nie będzie narażać nas na takie atrakcje. Nie będę tłukła się jakimś autobusem tylko dlatego, że ona sobie ubzdurała, że tak ma wyglądać jej wesele.
    Jak się dowiedziałam, trudno jej będzie ten autobus zapełnić, bo większość gości ma identyczny pogląd na tą sprawę.
  • Słodka Paskuda 2017.10.30 [07:48]
    Wesele w górach to moim zdaniem bardzo fajny pomysł na wesele. W górach jest zawsze przyjemniej, piękne okolice, idealny plener na sesję zdjęciową, dużo atrakcji dla dużych i małych i ogólnie, niezapomniane wrażenia. Właśnie na takie przyjemności można liczyć m.in. w hotelu Złoty Groń, którego ofertę znajdziecie na http://www.wesele-w-gorach.pl/oferta i od razu zamarzycie o weselu w takiej scenerii.
  • czerwonamiśka 2017.11.07 [08:52]
    Słyszałam od koleżanki o tym miejscu. Słodka paskudo co jeszcze możesz powiedzieć o Złotym Groniu w Istebnej? Właśnie przeglądam ich ofertę http://www.wesele-w-gorach.pl/ Mają ciekawe menu i te widoki. Organizując wesele nie trzeba się niczym martwić, bo mają sporo atrakcji.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...