Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Siostra młodej

Wesele w stylu greckiej uczty ....

Polecane posty

Gość Siostra młodej

Witam ! Moja siostra wymyśliła sobie, że chce mieć wesele w stylu greckiej uczty.... Ja mam pomóc jej trochę w organizacji. Szczerze mówiąc nie wiem czy to wypali. Siostra wybrala dla siebie taką oto sukienkę : http://forum.we-dwoje.pl/files/eugenia_4april_704.jpg , ja mam wystąpić w stroju przykladowo takim : http://www.zeberka.pl/img/el/1164_1.jpg, nasza siostra również jak i siostra Pana mlodego, ktora juz sie na to zgodzila. Dalej... jesli chodzi o muzykę mają być jacyś greccy muzycy, siostra i szwagier są w trakcie poszukiwań. Wesele ma odbyć się w tej restauracji : http://www.zorba.pl/ Siostra też chce na zaproszeniach umieścić informację, że wesele odbędzie się w stylu greckiej uczty . Jeszcze nad jednym się zastanawiamy, nad ubiorem pana mlodego ? Jaki garnitur będzie pasowal ? jak sądzicie ? I co w ogole o tym pomyślę sądzicie ? Bo ja szczerze mowiac nie jestem do końca przekonana, no ale... to wesele siostry i ona decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pomysł fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahahahahaahahahhaha!!!!!!! Ale jej dupę potem goście obrobią!!! :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra młodej
dlaczego tak twierdzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra młodej
wesele nie bedzie duze, 70 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra młodej
haha dobre, ale dla Pana mlodego ma byc jednak garnitur, nie toga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam sponsora -prawdziwa
toga by pasowała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra młodej
Hehhe niewątpliwie, ale obawiam się, że Pan Mlody zdecydowanie odmówiłby wystapienia w todze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patoonia
Niektórzy to jak nie dostaną schaboszczaka, a panna młoda nie bedzie miała bezy, diademu i welonu, to wesele do dupy. Mnie sie ten pomysł bardzo podoba, tym bardziej, ze uwielbiam greckie żarcie. Moze niech pan młody założy normalnie garnitur, a w klapę wetknie sobie lisć akantu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę nietypowe, a wiesz, jakie sa "stare ciotki" i inna "zyczliwa" część rodzinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patoonia
tylko nie zmuszajcie gości do "przebieranek". Jak ktoś chce, niech sie ubierze po grecku, jak nie - to nie. Można przy wejściu rozdawac jakies symbole - zamiast tych np. kokardek, które czasem sie przyczepia gosciopm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patoonia
obejrzyjcie sobie film moje wielkie greckie wesele ;) moze was cos zainspiruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
ojej alez ma zachcianki ta twoja siostra :P pomysl w zasadzie nie jest zly, duzo panien mlodych teraz cecyduje sie na takie suknie slubne (a la greckie), sala jak to sala zrobiona na takim czy innym stylu, ale ci greccy muzykanci? no nie wiem :P to moze niech chociaz pan mlody wyglada "normalnie" - czarny garnitur, biala koszula :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zespół zamiast kawałów niech opowiada mity greckie hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra młodej
Nie no, właśnie chcemy żeby Pan młody byl normalnie w garniturze, tylko nie wiem jaki kolor , czarny ? Co do gości, to siostra na zaproszeniu chce dać tylko sugestie w jakim stylu będzie wesele, nic nie narzucać. Charakterystyczne sukienki mamy zalozyc tylko ja, siostra i siostra Pana mlodego, no ale my się na to godzimy... Reszta gości, jak uzna to za fajny pomysł to się dostosują, a jak nie to nie. Jeśli chodzi o muzykę to Państwo młodzi są w fazie poszukiwań jakiegoś greckiego zespołu czy wykonującego muzykę grecką... też nie wiem, czy to wypali. Zachcianka , czy nie... to wesele siostry i ma prawo zrobić jej tak, jak chce i jej się marzy. Myślę, że ten jej pomysł to wynika z upodobania do Grecji, od kilku lat jeździ tam raz do roku na urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra młodej
cux - to na weselu zespoly kawaly opowiadaja ?? Nie przesadzaj, moze Ci sie nie podobać ale nie musisz się nabijać. Poza tym zdjędzie w todze juz ktos wkleil wiec spoznilas sie... Ja myslę, że zespol powinien grac od czasu do czasu jakies greckie kawalki, a tak to grać taką muzyke ktora podoba sie ze tak powiem ogółowi... ale chyba cięzko jest taki znaleźc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niech dalej jeździ tam na wakacje a gościom da spokój;-) Myślę że po prostu większość ludzi nie zaakceptuje takiego podejścia do zabawy weselnej. Co innego suknia inspirowana Grecją a co innego grecka kapela itp. Wg mnie można jakieś greckie melodie wplatać ale nie większość. Duża część osób nie będzie wiedziała jak się do tego dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra młodej
Typowego wesela moja siostra nigdy nie chciala mieć ... Czemu mowisz żeby "gościom dala spokoj" ? Będzie informacja na zaproszeniu, jak ktoś nie będzie chcial przyjśc, bo się zawiodl że nie będzie schabowego i przytupajki w rytmie disco polo, to przecież nie musi przyjśc ;) Ja jestem zdania, że jeżeli moja siostra tak chce, to powinna tak zrobic, w końcu to ich dzień... Też nie jestem do końca przekonana ale postaram się, żeby zrobic to wszystko jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wesele wbrew pozorom to nie jest impreza robiona przede wszystkim dla siebie ale dla gości. Dla nich robi się to wszystko. Przynajmniej dla mnie to jest naturalne. Ja mogę realizować swoje pomysły, ale nie zapominajmy że nie jesteśmy tam sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
mnie sie pomysl podoba zeby nie bylo ;) jedynie co to tylko ta grecka muza do mnie nie przemawia :P hm co do standardowego pana mlodego to ja myslalm o czyms takim: http://all4men.pl/gfx-art/c7b49acb02c2daccb5a071c122427c40 http://zalaczniki.nobleconcierge.pl/userfiles/image/Paradise%20Group/1_%2014%20MIL%20MIL%2014new.jpg http://www.galeriehandlowe.pl/images/garnitur-prochnik-1.jpg i np. jakies zielone dodatki? krawat albo na klape marynarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie pan młody nowoczesny i stylizowana panna młoda razem będą wyglądać komicznie. Jakby się im światy pomyliły. Ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się pomysł podoba, z chęcią poszłabym na takie wesele:) Jeśli faktycznie Para młoda nie bedzie ingerować w ubiory itp gości to super!przeciez nie zmuszaja gosci do zakładania wianków i togi;) Co do Pana Młodego to może faktycznie kasyczny czarny garnitur najlepiej by się prawdził na wesele w stylu greckim.Przyszedł mi do głowy jeszcze niebieski garnitur ale to raczej nie zbyt się prezentuje moim zdaniem ale może być ciemnogranatowy jeszcze;) A grecka muzyka może w przerwach?może nie koniecznie potrzebny by był zespół ale kilka dobrych greckich płyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diadem to szczyt kiczu
Ale z tego co zrozumiałam to Panna Młoda nie ma być stylizowana na greczynkę tylko wybrała sobie suknie w stylu greckim i na moje, wesele w stylu greckim to tak jakby ktoś miał np. motyw przewodni w jakimś tam kolorze, czy stylu a oni wybrali styl grecki wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra młodej
Do Miarki -- czyli wszystkie Pary gdzie Panna Mloda ma suknię w stylu greckim a Pan Mlody elegancki garnitur wygladaja komicznie ?? Wlasnie tez myslalam, zeby zespol gral muzyke powiedzmy "normalna" :D a od czsu do czasu cos greckiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mówię żeby nie przesadzić. Sama sukienka ok. Ale do tego fryzura i antyczne kolumny w tle;-) a młody w garniaku. I już będzie dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra młodej
diadem to szczyt kiczu ---> śliczne te sukienki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×