Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kirrra

Wesele w Warszawie - gdzie?

Polecane posty

Gość kirrra

Cześć dziewczyny. Z narzeczonym mieszkamy w Warszawie i zdecydowaliśmy, że zorganizujemy wesele tutaj. Może któreś z was również organizowały wesele w Warszawie i mają do polecenia jakieś fajne miejsce? Zależy nam by główna sala była duża oraz by lokal miał jakieś tereny "na zewnątrz" (ogródek, taras itp.), gdzie goście mogliby zaczerpnąć powietrza. Poza tym fajnie by było, żeby cena za wynajęcie była w granicach rozsądku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala olenka
polecam hotel boss w miedzeszynie. Swetne miesjce! A ceny.. my płaciliśmy 200zł od gościa//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirrra
mala olenka, a możesz napisać coś więcej o tym miejscu? Byłabym bardzo wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirrra
Dzięki :) A ile kosztowało wynajęcie sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirrra
Może jeszcze ktoś może polecić jakiś lokal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirrra, ja tez jestem z Warszawy i biore slub w tym roku wesele mamy w Markach, tam sala jest do 160 osob, placimy 130 zl od osoby z poprawinami (bez poprawin 110 zl) calkiem przyjemna sala, fajna, zaciszna okolica, duzo zieleni, ogrod moge Ci jeszcze ewentualnie polecic sale w okolicach Radzymina, nazywa sie Martynka, tez fajna, tylko jak dla mnie juz za duzo tam przepychu jak zobaczylam na zywo :) ale to kwestia gustu www.martynka.net acha, w martynce koszt od osoby to ok 150-160 zl (z poprawinami) w zaleznosci od terminu slubu i liczby gosci w samej Warszawie nie bardzo umiem polecic cos w przystepnej cenie powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirrra
Obejrzałam Martynkę na zdjęciach - wygląda zachęcająco (choć zastanawiamy się bardziej nad weselem w Warszawie - mniej problemu z dojazdem i ewentualnymi noclegami dla gości). Masz jakieś namiary na ten lokal w Markach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam adres i telefony do wlascicieli mozna tam pojechac i obejrzec sale my pojechalismy bez zapowiedzi, nie bylo problemu z obejrzeniem jak chcesz namiary, to podaj mi maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirrra
zbrodniamilosci22@poczta.onet.pl - no to co proszę prześlij mi namiary na lokal w Markach. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirrra
Dostałam emaila. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirrra
Dzięki spaceman. Przeglądałąm już linki z tego serwisu, niektóre lokale fajne... a ceny powalające. Może więc osoby udzielające się na Kafeterii mogą polecić jakąś przytulną salę do wynajęcia lub fajny, mniej rozreklamowany lokal w przystępnej cenie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja polecam miejsce mojego wesela które będzie za rok jest tam cudny ogród , prześliczna sala, cena-160 osoba , by www.hotelwiktorianski.pl/łam tam na weselu koleżanki ślub jak z bajki.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirrra
Hotel faktycznie ładnie się prezentuje :) Cena 160 zł za osobę już taka straszna nie jest (na stronie waszewesele reklamują się i takie lokale gdzie trzeba zapłacić 300 zł). Może ktoś zna lokal gdzie się płaci max 140 zł/osoba. Czy wogóle wynajęcie czegoś taniego i w miarę fajnego w Warszawie jest możliwe? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOGDAN
Polecam ''Ranczo Emów'' Józefów k/Otwocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'Ranczo Emów!!! Chyba żartujesz. Prowadziła go stara prostytutka z córką zatrudniała ukrainki wszystkie piały „pełen zakres usług” poza tym po wpłaceniu pieniędzy „szefowa” odsłaniał twarz przeobrażając się w obślizgłą poczwarę. Na samym weselu brud syf i malaria widziałam nawet zgniłe owoce, a z ubikacji śmierdziało na kilka metrów .... zresztą nie ma o czym mówić bo któryś z „usatysfakcjonowanych” klientów spalił ten interes razem z właścicielkami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wrześniu byłam w Pensjonacie na Uboczu na weselu (Wilanów). Z tego, co wiem to cena za goscia wynosi 180 zł (4 posiłki ciepłe +napoje). Tylko alkohol się dokupuje. Na stołach było mnóstwo sałatek, przystawek itd. Nad salą są pokoje do wynajęcia. 100 zł za noc. Bawiłam się świetnie. Miła obsługa (sami mężczyźni). Bardzo często zmieniali talerze, zbierali np. papierki po cukierkach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinnna
polecam ci restauracje w powsinie (pyszne jedzenie,duza sala)za osobe 150zl ,bylam tam na weselu przyjaciul i bylismy bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka74
Byłam na weselu w Sali Weselnej Wilanów Wszystko extra ,fajny wystrój(żdnych ochydnych balonów),pyszne jedzonko,scena i parkiet jak w dyskotece, i na sali konsumpcyjnej WYKŁADZINA a nie jakieś kafelki. Jak mi panna młoda mówiła to cena 140zł/os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeee
ja pewnie nie pomoge za bardzo, bo sie nie chajtalam, ale przy wale miedzeszynskim na wysokosci trasy lazienkowskiej jest sala i hotelik z tarasem - widok na Wisle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellisima-sala
ul. wybrzeze helskie (dokładnie adresu nie znam) cena za osobe od 100 do 150zł, (ale nie wiem jak ceny na przyszły rok) jest wyjście na taras i piekny widok na stare miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsgds
jakby ktoś nie zauwazył, jest to temat z zeszłego roku, a niektóre bystre szczęśliwe wklejają linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale BYSTRA się znalazła
I co z tego, że topik stary? Jedna z drugą zajrzy i znajdzie coś dla siebie. Ja znalazłam. Daruj sobie, koleżanko, te złośliwości, zanim zmarchy twarz ci oszpecą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pen
Hej, a moze ktoś z was zna fajne miejsce na zabawę weselną ale w klimacie klubowym? Cos w stylu tego: www.apsters.pl tu miejsca jest na ok. 70os a ja szukam na 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×