Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maluśka

wizażystka - Wa-wa

Polecane posty

Gość maluśka

Wiem że każda z nas ma ten sam problem...Znaleźć dobra wizażystke to jak szukanie igły w stogu siana. DŁUUUGO szukałam dobrej wizażystki...O pani Marii przeczytałam na forum...i postanowiłam umówić sie na próbny makijaż:) Kiedy weszłam do niej do studia byłam zszokowana ilością nagród, certyfikatów, dyplomów które ta pani otrzymała. Obejrzałam jej prace...i byłam pod ogromnym wrażeniem. Zrobiłam sobie badanie skóry i próbny makijaż. Pani Maria ma bardzo serdeczne i indywidualne podejscie do kazdego. Jest bardzo profesjonalna osoba i widac ze wizaż jest jej PASJĄ. Makijaż był cudowny:)(wczesniej mialam za soba juz dwa inne u kogo innego- i byly koszmarne:/). Pracuje na najwyższej jakości kosmetykach, które trzymaja sie bardzo długo, a makijaż nie wygląda jak tapeta.Jestem bardzo zadowolona. Poza tym współpracuje ze znakomitym fryzjerem- również byłam u niego na próbnej fryzurze- bardzo byłam zadowolona:) Dlatego jeśli poszukujecie dobrej i sprawdzonej wizażystki to zapraszam- moge podać namiary. czarna192@wp.pl Pozdrawiam i życze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze moze moze
bys jeszcze cennik podala zebysmy wiedzialy czy naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
Ja mam sparwdzoną: www.annamazurek.pl ,choć nie jest tania, widziałam ja przy pracy do sesji zdjęciowych oraz mnie malowała na imprezę. Do tego sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molinezja15
ja poprosze o namiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
www.annamazurek.com ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4r4luzka
Pani Mazurek maluje tragicznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Byłam na próbnym- i jestem zdegustowana:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
mi sie podobało, jak malowała modelkę 2 razy, oraz mnie pomalowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
Znacie jakieś sprawdzone i niedrogie wizażystki z Warszawy,które dojezdżają do klientki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluśka
Ja znam doskonałą wizażystkę. Podaj maila to Ci wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam wizażystki
TANIEJ i sprawdzonej z Warszawy,która dojeżdża do klientki.Będę wdzięczna za namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ene
Maria Lubowicka-podaj maila to Ci dam namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrewqqweerr
Pewnie autrka tematu to pani maria;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
Mam namiary na panią Marię ,ale bierze sporo za makijaż i jeszcze trzeba płacić za próbny tylko nie wiem ile.Szukam czegoś tańszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga na marie
Może kunszt p. maria ma ale z morale to dość na bakier. Nie lubię i nie popieram ludzi, którzy wożą tyłek na cudzym nieszczęściu. Tak powstała jej kariera. Nie bedę pisała jej imienia z dużej litery bo nie mam dla takich ludzi szacunku. Baba beznadziejna, droga - uwierzcie w życiu najbardziej lubi kasę, nie nabijajcie jej kieszeni. Niszczy życie innych bez zmrużenia oka. Oczywiście dla tych, którzy zostawiają u niej pieniążki jest miła, ważny jest pieniążek. Trzymajcie się i omijajcie takich ludzi z daleka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jesli chcesz moge Ci podac namiary na 2 super wizaystki z Wawy ,które dojeżdzaja do klientki i nie sa drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo Dianiusia ! Byłabym wdzięczna ! 🌻 Możesz na maila wrzucić :) A korzystałaś z którejś z nich ? P.S. Nie doszły do mnie Twoje zdjęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fokusik
popieram dobrą radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwka80
czy i ja moge prosic o mamiary?? sliwka80@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zamieszczałam gdzieś tu namiar do p. Kasi Gruszki z salonu Beauty Secret. Robiła sesje dla dwóch magazynów ślubnych. Moim zdaniem jest rewelacyjna i tez niezbyt droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIZAŻYSTKA-Warszawa
ZAPRASZAM NA PROFESJONALNE MAKIJAŻE ŚLUBNE ( z próbą lub bez). Więcej na stronie: http://www.abram-makeup.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie :) Chciałabym Wam napisać , ze miałam podobne problemy , ale zupelnie przypadkowo jakis czas temu wpadlam na firme pogotowie kosmetyczne...na poczatku troszke watpilam w ta firme ale sprawdzilam i okazalo sie ze sa genialni...Pani makijazystka zrobila swietny makijaz na slub, a pozniej korzystlam dwa razy jeszcze z ich uslug...zrobilam sobie tipsy i uczesanie...poprostu sa swietni!! i co najlepsze dojezdzaja do Klienta!! Swietna Sprawa!! Naprawde polecam!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia78
ja mialam bardzo milą wizazystkę - Panią Magdę. Przyjechala do mnie z calym asortymentem. Bardzo milo sie nam "wspolpracowalo". Makijaz byl bardzo trwaly, nie jakas tapeta i wygladalam... hmm (skromnie?) zjawiskowo! Dostosowala sie do mnie, nie narzucala a to sie dla mnie liczy bo kiedys bylam u jednej na konsultacji i mi wmusila cienie w ktorych wygladalam jak zombie. o! i to ze moj makijaz do slubu kosztowal tylko 100zl! polecilam juz kolezanką z pracy na imprezy i byly bardzo wdzieczne. Zainteresowanym podam do niej maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia78
zapomnialam podac mojego maila! dzial.kadr@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colette_wizaz
Pragniesz wyglądać olśniewająco w tym wyjątkowym dniu? Nie zapomnij o profesjonalnym makijażu ślubnym !! Cena makijażu ślubnego: 120 zł Cena próby: 100 zł Pakiet: próba + makijaż: 200 zł Atrakcyjne ceny makijażu dla osób z otoczenia Panny młodej przy zamówieniu makijażu ślubnego - tylko 60 zł !! Pracuję na profesjonalnych kosmetykach takich firm jak Kryolan, MAC, Mehron i wielu firm selektywnych: Chanel, YSL, Guerlain, Givenchy... - dzięki temu makijaż jest wyjątkowo trwały i bardzo efektowny. Dojeżdżam na terenie Warszawy, Piaseczna i okolic. kontakt: 601-273-099 kolcia@poczta.onet.pl www.wizazystka.magabit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka45
wizaż...jest dla mnie pasją tworzenia...wyjściem poza granice wyobraźni. Kocham to co robię, w tym się w pełni realizuję. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych:) Anna Piwowarczyk 516-024-898

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja_nowak
Serdecznie zapraszam przyszłe Panny Młode do skorzystania z moich usług w zakresie profesjonalnego wizażu i stylizacji fryzur. W tym najważniejszym dniu w życiu każda z nas chce wyglądać pięknie i świeżo nie tylko na ślubie gdy łzy wzruszenia i szczęścia cisną się do oczu i spływają po policzkach, ale również przez całą weselną noc gdzie tańce nie mają końca. Profesjonalnie wykonany makijaż, utrwalony specjalnymi kosmetykami oraz trwała fryzura pozwoli Ci oddać się w pełni emocjom tego wyjątkowego dnia. Proponuję również wykonanie makijażu i fryzury osobom najbliższym Pannie Młodej, które w tym dniu również chcą wyglądać pięknie przez całą noc. Dojazd do klienta na terenie Warszawy i okolic GRATIS !!! http://alicja_nowak.iportfolio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEAUTY LOOK
BEAUTY LOOK Naszym zadaniem jest pomóc Ci wybrać krój, materiał, kolor, deseń, dodatki na każdą okazję idealne dla Twojej sylwetki, sposobu bycia. Usługi kierujemy dla Pań i Panów w każdym wieku zarówno dla młodych, jak też w wieku średnim, którzy zatrzymali się na pewnym etapie i tkwią w miejscu. Dzięki odpowiedniemu wizerunkowi życie staje się łatwiejsze, wzrastają szanse na szybki awans i możliwości osiągania sukcesów. Posiadamy doświadczenie, na co dzień pracujemy przy sesjach zdjęciowych z profesjonalnymi fotografami, jesteśmy doradcami w kreowaniu wizerunku osób prywatnych i firm, współpracujemy z firmami kosmetycznymi. Oferujemy usługi: Makijaż dzienny - 70 zł Makijaż biznesowy - 80 zł Makijaż okazjonalny (karnawał, studniówka, sesje fotograficzne) - 90 zł Makijaż wieczorowy - sylwestrowy 100 - 120 zł (w tym sztuczne rzęsy, kępki) Makijaż ślubny + makijaż próbny - 150 zł + 100 zł Makijaż ślubny (Świadkowej, mamy Panny Młodej) 90 - 100 zł Korekta Pana Młodego - 40 zł PRACUJEMY NA PROFESJONALNYCH KOSMETYKACH : Mac, Kryolan, Estee Lauder, Make-Up Forever, Dior, Isa Dora, Pupa, Chanel, Lancome, Clinique i wielu innych. Personal shopping dla kobiet i mężczyzn zakupy ze stylistką - wcześniej spotykamy się osobiście lub drogą mailową ustalamy jaka garderoba jest potrzebna, kwotę do jakiej chcemy zrobić zakupy. Pomożemy dobrać również odpowiednie kosmetyki. Posiadamy wiedzę na temat ciekawych miejsc, gdzie można nabyć „perełki za bardzo przystępną cenę, podpowiemy gdzie są ciekawe wyprzedaże, do jakich miejsc warto się wybierać na zakupy. Na zakończenie zakupów otrzymujecie Państwo konspekt ze wskazówkami i poradami. Cena: 150 zł - pierwsza godzina (każda następna - 100 zł) Przegląd szafy klientki/klienta spotkanie w domu, przeanalizujemy garderobę i dodatki, potrzeby. Zestawiamy najkorzystniejsze ubrania, tworzymy zestawy i fotografujemy. Sporządzamy listę brakujących rzeczy, na koniec uczestnik otrzymuje konspekt ze wskazówkami i radami. Cena: 4h - 450 zł Analiza szafy + zakupy na koniec klient/klientka otrzymuje konspekt ze wskazówkami, poradami, które będą niezbędne do samodzielnych zakupów. Cena: 150 zł - pierwsza godzina (każda następna - 100 zł) Analizę sylwetki określenie jaki typ sylwetki posiadasz, ustalenie proporcji w ubiorze, tuszowanie mankamentów figury. Na koniec otrzymujesz poradnik, jak się ubierać. Cena: 100 zł/h Metamorfoza - zmiana dotychczasowego wizerunku, kompleksowe doradztwo, w skład którego wchodzi: sesja zdjęciowa, wizyta u fryzjera stylisty, makijaże, przegląd szafy, analiza sylwetki ew. personal shopping. Po zakończeniu spotkania otrzymujecie Państwo poradnik ze wskazówkami i radami w formie konspektu. Cena: ustalana indywidualnie Personal shopping - double friends - zakupy dla 2 osób (kobiet lub mężczyzn). Na koniec skrypty ze wskazówkami, poradami. Cena do 5h 800 zł Personal shopping - double friends + analiza szafy zakupy i analiza garderoby dla 2 osób (kobiet lub mężczyzn). Na koniec skrypty ze wskazówkami, poradami . Cena: od 8h 1000 zł Businnes shopping - komponowanie garderoby do pracy. Gdy zaczynasz nową pracę, awansowałeś lub masz dosyć starego image i chcesz wyglądać profesjonalnie i pewnie. Ustalimy Twój osobisty profil, wybierzemy odpowiednie dodatki, fryzurę, garderobę pod kątem zawodowym. Na koniec otrzymujesz konspekt ze wskazówkami, poradami . Cena do 3 h- 450 zł (każda następna 100 zł) Stylizacje na specjalne okazje gdy wybierasz się na bal sylwestrowy, rozmowę kwalifikacyjną, jesteś świadkiem na ślubie i wiele innych. Cena: 500 zł Personal shopping bez Ciebie mówisz, jakich rzeczy potrzebujesz, weryfikujemy, udajemy się do sklepów. Osobiście dostarczamy odzież do Twego domu. Cena: w zależności od ilości 200 - 600 zł Stylizacje Ślubne Panny Młodej - opracowujemy ogólną koncepcję wizerunku ślubnego, wybieramy odpowiednią suknię ślubną wybieramy się do salonu ślubnego, uczestniczymy w poprawkach i przymiarkach, wybieramy dodatki, kwiaty, obuwie, odpowiedni makijaż próbny i w dniu ślubu oraz fryzurę. Nadzór nad wykonaniem makijażu i fryzury w dniu ślubu. Cena: od 600 zł Stylizacja Pana Młodego - Ustalenie i dobór odpowiedniego fasonu stroju ślubnego do sylwetki (kolor, styl, tkanina). Dobór obuwia oraz dodatków. Konsultacje i pomoc w wyborze garnituru oraz dodatków. Obecność przy przymiarce w salonie mody ślubnej męskiej. Wykonujemy makijaż korekcyjny w dniu ślubu. Cena: od 500 zł Wieczór Panieński - z wizażystką, stylistką, instruktorką fitness, dietetyczką, instruktorką tańca erotycznego, masażystką + dla każdej z Pań po lampce wina. Cena od 90 zł/os Prezenty na szczególną okazję nie masz czasu lub nie wiesz gdzie i co kupić? Twoja bliska osoba ma urodziny, imieniny? Moim zadaniem jest znaleźć wyjątkowy i odpowiedni prezent dla danej osoby i zapakować go. Cena: ustalana indywidualnie Warsztaty indywidualne wizażu i stylizacji Na zajęciach omawiamy typy sylwetek, kolorystykę, dobieramy odpowiednie wzory i fasony ubrań. Omawiamy błędy w ubieraniu się, zasady prawidłowego ubioru i tuszowania mankamentów sylwetki. Uczymy Cię wykonywania makijażu dziennego, wieczorowego, biznesowego, różnych technik, podkreślania ust i oczu. Cena: od 500 zł + sesja zdjęciowa! Analizę kolorystyczną - praca z chustami garderobianymi w celu ustalenia odpowiedniej kolorystyki dla danego typu urody. Cena: 3h- 450 zł. Powyżej 1h/-80 zł Sesje zdjęciowe dla firm jak i klientów indywidualnych. Są to zdjęcia portretowe, zdjęcia sylwetki, zdjęcia pozowane, ewentualnie zbliżenia określonych części ciała. Przy stylizacjach wykorzystuje garderobę i akcesoria odzieżowe klienta. Istnieje możliwość wypożyczenia na potrzeby sesji ubrań projektantów a także odzieży markowych firm. Sesje mogą się odbywać w studio, plenerze, wnętrzach u klienta. Klient otrzymuje 20-50 zdjęć komputerowo obrobionych .Miejsce sesji dowolne. W skład sesji wchodzi stylizacja, makijaże, fryzura, praca fotografa i obrobione zdjęcia. Cena: od 300 zł Profesjonalne zdjęcia do dowodu, CV czy innego dokumentu - MINI Sesja w studio obejmuje: makijaż, ułożenie fryzury, zdjęcia, pracę fotografa. Czas trwania ok. 2h. Cena: 250 zł Szycie, projektowanie odzieży i dodatków, przeróbki krawieckie. W skład wchodzi wybór materiału, projekt, szycie . Cena: ustalana indywidualnie KUPONY RABATOWE NA USŁUGI - http://weselnyrabat.pl/ KONTAKT : e-mail: beauty_look@wp.pl Jeśli są państwo zainteresowani usługami - proszę wysłać smsa o treści MAKIJAŻ lub STYLIZACJA pod podany niżej numer telefonu - oddzwonimy. tel. +48 0 508 684 306 strona internetowa : http://pierwszy.net/aleksandraruta/ usługi wykonywane są od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00- 22:00 Na maile odpowiadamy w przeciągu 1-3 dni . Zapraszamy do skorzystania z usług !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Olber
Zapraszam na makijaż okazjonalny.(ślubny, wieczorowy, dzienny, fotograficzny) Makijaż jest moją pasją, ciągle się uczę i szukam inspiracji. Chętnie Cię wymaluje, ceny konkurencyjne. Pisz, dzwoń jestem do dyspozycji (Warszawa dojazd gratis), otwarty grafik ślubny na 2011 rok. A w tym roku zapraszam jeszcze na makijaż andrzejkowy i szalony wieczorowy na sylwestra. Olber Agata 507160698 lub mail agataolber@op.pl zapraszam do galerii zdjęć makijaży są to makijaże w większości fotograficzne i wieczorowe. Jeżeli interesują cię inne proszę o wysłanie prośby na maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×