Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

loli21

Wodzirej

Polecane posty

Czy któraś z Was miała na weselu wodzireja ? Osobiście na własnym weselu bardzo chciałabym go mieć - wtedy zabawa nie może się nie udać ,a goście zapewne zapamiętają je na dłużej :-) Bo nie ma to jak udana impreza , gdzie wszyscy się bawią . Czy macie zaplanowane jakieś zabawy , konkursy ? Jeśli tak to piszcie ! Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej loli :) nasz ślub był w sierpniu (jak ten czas leci!!) i nasze wesele prowadził właśnie taki \"tandem\": Wodzirej + Pomocnik :) Według nas - a i goście licznie to potwierdzali - zabawa była super!! *Nikt Ci nie fałszuje *Możesz mieć swoje ulubione kawałki muzyczne w najlepszym mozliwym wykonaniu *Jeśli o to poprosisz nie będzie toastów wznoszonych na siłę i za często (nie wszyscy goście chcą dużo wypić a przy \"a teraz idziemy na jednego\" nie zawsze można się wykręcić tym nadgorliwie polewającym) *Nie będzie żenujących i dwuznacznych zabaw - za to MNÓSTWO (i od początku a nie tylko na oczepinach) INNYCH fajnych, nietypowych, angażujących wielu gości. Jest naprawdę wiele plusów :D Polecamy. Jeśli potrzebujesz jakichś namiarów na dobrego wodzireja - mogę podesłać na priva (adres mailowy pod nickiem) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marfuszka bredzisz
Nie każdy tandem się sprawdza. Ja się nadziałam na takowy: pani Maria i DJ Mirek. KOSZMAR! Wodzirejstwo na poziomie przedszkola a koleś w przerwach brzdąkał na gitarze (ROZSTROJONEJ!!!) i fałszował, jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry zespół ma w swoim składzie osobę prowadzącą wesele, zatem nie trzeba wówczas wodzireja. Tak, jak napisała osoba nade mną (i chyba wiem, o kogo Ci chodzi), nie każdy tandem się sprawdza, ale są wyjątki od reguły ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy co ludzie lubią ja wolę iść potańczyć, porozmawiać ze znajomymi i bawić sie po swojemu a nie w sposób mimo wszystko narzucony (zabawy itd) mnie wystarcza tyle wodzirejstwa ile proponuje zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhjhjhj
u mojej Siostry na weselu był zespół 3 osobowy, wszyscy spiewali (NIE FAłSZOWALI!!!) a jeden z nich prowadził także zabawy. Nikt ( o dziwo) nie narzekał na orkiestrę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marfuszka - jasne podaj mi namiary :-) Dzięki serdeczne , a skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ni o przedewszystkim ile kosztuje wynajęcie takiego wodzireja ? Moim zdaniem taki wodzirej to strzał w 10 -tkę :D Ja uwielbiam różne takie zabawy -ale ze smakiem . Bo byłamświadkiem kilku bardzo niesmacznych i peszących gości zabaw organizowanych przez orkiestrę :-0 Kazano się ludziom rozbierać itp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już wina państwa
młodych. Zamiast ustalić z zespołem typ zabaw i podpisać stosowną umowę, zwalili wszystko na zespół. Okazali się leniami i dostali to, o co nie zadbali. A wodzirej nie zawsze się sprawdza. Czyżby autorka topiku plus panna pod nią to jedna i ta sama osoba reklamująca swoje usługi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :-) Dlaczego każdy domyśla się podstępu ? Ślub dopiero przedemną ... Choć nie wiadomo czy kiedykolwiek się doczekam ;-) Ale pomarzyć zawsze można , a w moich marzeniach jest właśnie piękne wesele z wodzirejem :-) Zgadzam się , że nie każdy jest dobry , a więc przed zatrudnienim takiego kogoś - napewno będę chciała zobaczyć video z taka zabawa przez niego prowadzoną i sama ocenię czy to jest to czego chcę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z innej beczki ;-) Czy któraś zna fajne stronki z ciekawymi i niespotykanymi wiązankami ślubnymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :-) jakoś ... to nie to czeho szukam ... Taki bukiet musi nie tylko pasować ale musi mnie zauroczyć ;-) Coś delikatnego a zarazem przykuwającego uwagę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to wymyśl go sobie
bosz... ale wymagania. pokrzywę se zerwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze - kulturalni ludzie nawet gdy się z kimś nie zgadzają nie używają słów typu \"bredzisz\" po czymś takim właściwie nie poczuwam się do odpowiedzi. Ponieważ jednak wypowiadały się i inne osoby wyjaśniam - Tak jak w każdym innym wypadku, w usługach znaleźć można i ŚWIETNYCH wykonawców i BEZNADZIEJNYCH. Pisząc o plusach wesela z wodzirejem - zakładałam że NIKT NIE CHCE MIEĆ TYCH DRUGICH..a więc że loli myśli o DOBRYM wodzireju :) Nikogo (i nie chodzi tu o mnie!!) nie będę reklamować na forum - to wbrew regulaminowi(!) ale jej podam w mailu adres naszego (należy do PIERWSZEGO typu) Canberra - nikt nikogo do udziału w zabawach zmusić nie może - a nie są one \"non stop\". Normalne tańczenie jest mimo wszystko w przewadze! W czasie zabaw mozna wyjść na wspomnianą przez ciebie pogawędkę. Pisząc o plusach wesela z wodzirejem - NIE NEGUJĘ plusów wesela z zespołem i absolutnie nie twierdzę że z zespołem to zawsze są żenujące zabawy albo wcale. Umawianie się z zespołem na to co się ma dziać jest rozsądne..ale różnie bywa z dotrzymywaniem tych umów. (tak ..wiem że z wodzirejem może być tak samo! ale częściej oni są jednak PROFESJONALISTAMI OD ZABAWY) A do loli raz jeszcze: nasz wodzirej jest jednym z grupy wodzirejów szkolonych na kursie wodzirejów zabaw bezalkoholowych. Naturalnie nie znaczy to, że obsługuje tylko bezalkoholowe wesela! Jednak to są ludzie z takimi zasadami, że możesz być spokojna np. o to ze obsługa wesela nie będzie podpita w połowie imprezy ;) mail do Ciebie już w drodze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wszystko kosztuje,zawodowy wodzirej też...,a czy będzie lepiej,czy będą inne/normalne/zabawy???,szczególne zabawianie gości...to zależy.Dobra kapela,d-j,musi mieć sprawnego wodzireja,tak zazwyczj jest i to chyba wystarczy na dobrą weselną zabawę.Na balach/Wysokich Lotów?/,dla znamienitych dostojeństw,potrzebny jest wodzirej,tam musi być wodzirej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wszystko kosztuje,zawodowy wodzirej też...,a czy będzie lepiej,czy będą inne/normalne/zabawy???,szczególne zabawianie gości...to zależy.Dobra kapela,d-j,musi mieć sprawnego wodzireja,tak zazwyczj jest i to chyba wystarczy na dobrą weselną zabawę.Na balach/Wysokich Lotów?/,dla znamienitych dostojeństw,potrzebny jest wodzirej,tam musi być wodzirej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bede miala wodzireja
ze znanej szkoly, kotra tu juz ktos w spomnial, nie podam szczegolow zeby nie bylo, ze reklamuje bylam na kilku weselach z wodzirejami z tej grupy i na wlasnym tez bede go miec ci ludzie sa na poziomie, i naprawde rewelayjnie organizuja zabawe, a kto nie che sie bawic to czy z oidzirejem czy bez, nie bedzie sie bawil, nikt go nie zmusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Romek z Chorzowa
Witamy Was , musimy sie podzielic z Wami wrazeniami z naszego wesela, ktore mielismy latem w Wisle w przepieknym pensjonacie. Dostalismy od lokalu namiary na pewnego DJa z ktorym lokal juz dlugo wspólpracuje. Okazalo sie ze to byl Strzal w 10tke. Ten gosciu okazal sie Prawdziwym fachowcem , organizacyjnie i technicznie Super! . Facet pracuje na Profesjonalnym i drogim sprzecie, co widac i slychac na zabawie , swiatla kolorowe itp . Potrafil nam doradzic i pomóc . Zabawa byla Wysmienita , szeroki przekrój muz. , prezentowal nawet ambitniejsze watki amerykanski- Jazz, Swing , Rock&Roll - na winylowych plytach -jako Specjalna Atrakcja , a takze wystep w stroju Elvisa na bialo....ludzie byli w Szoku!! . Potrafil zabawic nawet schorowana -pra babcie- 86 lat, wszyscy goscie byli bardzo zadowoleni i nawet kilku osobom musielismy dac namiary tel na tego pana DJa. Naprawde goraco polecamy Wam tego DJa bo jest prawdziwym Magikiem , gra pod ludzi a nie do siebie!! To jest DJ z mozliwie najwyzszej pólki . Zyczymy Wam wszystkim oby wasze wesela byly tak bardzo udane jak i nasze bylo..w przepieknej Wisle. Podajemy namiary ; DJ - Piotr Giza tel- 501 160 757. on jest z Rudy Slaskiej ale jezdzi po calej Polsce i za granice tez...z tego co nam mówil. Pozdrawiamy Kasia z Romkiem - Zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kojarzycie może wodzireja http://djskings.pl/ z Krakowa? Bo również słyszeliśmy, że to prawdziwy fachowiec i warto go zaangażować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×