Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żółta aksamitka

Wszystko o dekoracji Kościoła ;)

Polecane posty

Gość żółta aksamitka

Jak dekorujecie Kościół na ślub? W jakich kolorach, czy tylko żywe kwiaty czy też sztuczne? Kto dekoruje Wam Kościół, a może robicie to same? Ile płacicie za dekorację? Ile kosztowały bukiety z żywych kwiatów na ołtarz? Z jakich kwiatów miałyście bukiety? Może macie jakieś fajne fotki z takimi bukietami:) Piszcie wszystko co z tym związane bo pewnie o czymś zapomniałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że nie lubię sztucznych dekoracji w kościele miałam ubrane tylko klęcznik i krzesła. Był to materiał który jest u nas standardowo;-) W sumie trochę żałuję że nie zamówiłam dekoracji klęcznika u florystki koszt wynosił ok 150 zł. Żywe kwiaty na ołtarzach są u nas zawsze. Moje szczęście polegało na tym że ślub miałam tuż przed świętem wiece kwiatów było dwa razy więcej niż zwykle;-) A tak wyglądał mój bukiet;-) http://yfrog.com/hqbukietmj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka, prześliczny miałaś ten bukiecik.... Naprawdę, taki delikatny i piękny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta aksamitka
Miarka bukiet bardzo ładny, ale chodziło mi o jakieś propozycje bukietów na ołtarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Ja płacę 500 zł robi mi kwiaciarnia http://zapodaj.net/4965714bc948.jpg.html http://zapodaj.net/2cf7b8b6ccab.jpg.html http://zapodaj.net/cc2c94faa237.jpg.html http://zapodaj.net/24ba0f34dba0.jpg.html Tak będzie wyglądał mój ustrojony kościół tylko na podłodze będą rozsypane płatki róż i w bukietach wszystkich w kościele będą róże biało różowo fioletowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 osob bedzie na moim
jak dla mnie przesadzona ta dekoracja, wszędzie tyle tego białego materiału , ale to rzecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Lepiej mieć gołe ławki i 3 róże w wazonie mi się taka podoba i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 osob bedzie na moim
Tak wole miec gole ławki, niz wszystko obciągnięte bialym materialem, cos w tym zlego. tylko wyrazilam swoje zdanie i napisalam wyraźnie, ze to rzecz gustu , wiec nie musisz byc zlosliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Wiesz nie jestem złośliwa ale skoro tak to odebrałaś to współczuję a co do dekoracji to wolę mieć bogatą anie później oglądam płyty z wesela i co trzecia to dekoracji praktycznie brak wygląda to wieśniacko. Ale wiesz o gustach się nie dyskutuje ty przecież nie zrozumiesz gustu mojego bo jesteś ze wsi a tam inna moda a koszt mojej dekoracji równa sie z twoja suknia ślubna. syty głodnego nigdy nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 osob bedzie na moim
Nie wcale nie jestes zlosliwa, wiesz co to ja Tobie wspolczuje światopoglądu. Bede miala dekoracje, tak sie sklada, golych ławek miec nie bede. Uwazam ze deokaracja to rzecz gustu i nie bede sie spierac z nikim, a szczegolnie zkims kto jest chamski jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 osob bedzie na moim
No i co z tego że moja suknia ślubna rowna sie koszt Twojej dekoracji ??? To jeszcze moja droga o niczym nie świadczy. Kupilam suknie za 500 zł i wcale sie tego nie wstydze, bo bardzo mi się podoba i to tylko moja sprawa. Ja przynajmniej się niczym nie chełpię, tak jak Ty. Dla mnie liczy się tego dnia coś więcej od płatków róż na posadzce, wiec masz racje - nie zrozumiemy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
i dodam tylko ,że u nas na plycie najlepiej będzie wyglądac kwartet pierdziochów pod salą ale ty tego nie zrozumiesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Nikim to jesteś ty wioskowy głupku do roboty ogródek kopać a nie na forum się udzielać nie mając gustu ani wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 osob bedzie na moim
Hahahaha no comments Pani Miastowa :D Jak ktoś nic nie osiągnął w życiu, to się chwali tym, że jest z miasta, tak to juz jest heheh :) Pzdr 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
i na huj sie podszywasz nie masz odwagi wpisać się własnym nikiem idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Chyba ty nic nie osiągnęłaś dlatego wychodzisz za mąż żeby mężulek cie utrzymywał no i żebyś mogła pobierać zasiłek z MOPru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
podszywam się pod ni000 bo mi się nudzi a imię me Ladaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
chyba ladacznica masz nik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ędyta ędyta
dobra panny kłótliwe temat jest nie o waszej zajebistości więc wybaczcie :D bukieciki na ławkach (kremowe róże i gipsówki ) do tego lekko tiul opadający wzdłuż ław w pionowo zwykłe białe pokrowce na nasze krzesła :) i klęczniki ozdobione krmowymi różami. Do tego kwiaty przed ołtarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konunnun
te stroiki nooooooi wyglądają jakby w kościele był remont i nie chcieli zachlapać ławek i krzeseł :D mi sie nie podoba W ogóle robienie szopki ze ślubu jest chore Ozdoby i inne pierdoły przysłaniają prawdziwe znaczenie sakramentu Ale nie będę wam przeszkadzać kłóćcie się czyja suknia droższa, kto miał 2345 płatków róż na ziemi, a kto 2346 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Wiesz jeśli lubisz wioskowe style to ci sie może nie podobać bo nie wiesz co akurat jest w trendach ślubnych a to że chcę zrobić wesele na poziome to moja sprawa chcę aby było ładnie widzisz ja na detale zwracam uwagę w życiu codziennym także. A ty pewnie do eleganckiej sukni zakladasz adidasy bo przecież nie ważne jak wyglądasz tylko jaką jestes osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konunno
hahahahahahahahahah oby to było tylko jakieś podminowane okresem babsko, bo inaczej zwątpię w kobiety i ich poziom intelektualno kulturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
Ty jesteś za to opóźnionym w rozwoju babskiem i żal mi Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niOOO mam nadzieje,ze jestes
facetem robiacym sobie jaja na forum, bo nie chce mi sie wierzyc, ze ktos serio mógłby wypisywac takie głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
A ja mam nadzieję że jesteś obiektem bliżej nie zidentyfikowanym bo zacznę wątpić w gatunek ludzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konunno
też mam nadzieje, ze to facet żartowniś :D bo jeśli to na serio .......... to może zrobimy składkę na 1. jej ponowne wychowanie 2. jeśli na to za późno to pobyt w psychiatryku 3. a jeśli i na to za późno to na odstrzał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni00000
żartem to były twoje narodziny a na odstrzał to ciebie i twoja rodzinkę do czwartego pokolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze niooo chlop rzucił
może menopauza, pewnie kobitka musi swoje odreagowac, spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×