Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katowiczankaa

wymiana dokumentów - cennik i zdjęcia

Polecane posty

powoli przymierzam się do wymiany dokumentów, stąd moje pytanie. ile potrzeba zdjęć do dowodu i do prawa jazdy? po 2? a do paszportu? i ile kosztuje wymiana tych dokumentów? poza tym mam pytanie do mieszkańców woj. śląskiego - ile kosztuje wymiana karty nfz? z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roerkowa
wymiana karty NFZ jest darmowa-przynajmniej wtedy jak zmieniasz ubezpieczyciela i stracisz-ale jak zmieniasz nazwisko to pewnie tez:) najdrozszy w tych dokumentow bedzie paszport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katowiczanka...ostatnio wymienilam paszport i powiem ci ze wymagane sa 2 zdj przy czym fotograf i tak robi 4 (przynajmniej u mnie).za takie 4 zdj zaplacilam 25zl-choc pewnie sa drozsze lub tansze zaklady.Aha mowa o zdjeciach ekspresowych-nie mialam czasu czekac na te inne:) ale wyszly OK! co do ceny paszportu to faktycznie najdrozsza sprawa aczkolwiek ja mialam dopiero 2 lata paszport i naliczono mi tylko za te 2 lata uzytkowania wiec zaplacilam tylko 42zl:) dowodowe zdjecia sa bodajze w takiej samej cenie jak paszportowe tylko ich wiecej dostajesz w pakiecie ze tak powiem...bo ja dostalam chyba 6.niewiem czemu tak robia fotografowie ale robia.nie jestem pewna ale chyba tez 2 tylko dawalam. za dowod 30zl-wiec nie jest zle :) uzbroj sie w cierpliwosc bo lazenie po urzedach to porazka hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za calkiem nowy paszport trzeba bulnac ok 140zl :/ niewiem dokladnie bo nie mam pamieci do szczegolow ale podalam orientacyjnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuję :) wymieniać dokumenty będą dopiero we wrześniu, ale teraz muszę iść zrobić zdjęcia na uczelnię, więc przy okazji chce sobie zrobić do paszportu, dowodu i prawka :P a są jeszcze te zniżki studenckie przy wyrabianiu paszportu? kiedyś bodajże płaciło się 50% ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kazdy fotograf wie jakie zdjecie do jakiego domumentu wiec wystarczy ze powiesz do czego potrzebujesz i po klopocie. co do znizek masz racje-przy wymianie paszportu przysluguje znizka dla uczniow i dla studentow.niewiem czy to jest az 50% ale calkiem mozliwe.ja niestety nie korzystlam z tego przywileju bo paszport wymienialam juz po studiach ( w zasadzie obydwa-jeszcze w stanie panienskim i jako mezatka). co do cen zdjec-naprawde w kazdym zakladzie sa inne ceny.przypuszczam ze w zaleznosci w jakim miescie tez.ty jak sadze z Katowic:) wiec pewnie bedzie drozej.ja robilam zdj w malym miescie.no ale nie sadze aby roznica byla wieksza niz powiedzmy 10zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia dyplomowe sa natomist wieksze niz normalne do dowodu czy paszportu.tez sa drozsze z tego co pamietam ja za swoje dalam chyba 45 czy 50zl. do prawka nie robilam bo prawko mam od 10lat i nie uzywam:) wiec nie wymienilam po dzien dzisiejszy hehe. jak znam zycie wyglada tez calkiem inaczej. takie wymagania ze do kazdego dokumentu inny profil albo wielkosc:) Foto tez musi z czegos zyc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolwikkk
a da sie zrobic odbitki odpowiednich rozmiarow z takiego zdiecia ktore mam jeszcze na kliszy . 4 lata temu je robilam do prawa jazdy i do dyplomu licencjata. jest bardzo ladne. pomyslalam ze poco robic nowe jak by moze dalo by sie z tego jeszcze odpowiednia ilosc i rozmiaowo zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zolwik no coz... przy wymianie mojego paszportu z powodu zmiany nazwiska (a stary mial ok.2lata) dysponowalam niestarymi przeciez zdjeciami,ktore byly zgodne z wymogami. Niestety pani w urzedzie je odrzucila gdyz zdj nie moze byc starsze niz pol roku.wkur...sie niemilosiernie bo zdj byly przeciez i to jedne z lepszych jakie mialam ale ona stwierdzila ze skoro 2 lata temu tak wygladalam to mogly sie zmienic moje rysy twarzy (dziwne ja tego nie widze,nawet fryzury nie zmienilam od tego czasu). musialm wiec dac jej \'\'swieze\'\'. przypuszczam ze wywolac z kliszy zdj dla fotografa to zaden problem.pytanie czy i tobie ich nie odrzuca skoro masz je juz w prawku czy dowodzie.ale zapytac zawsze mozesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Skowron
Fotograf wszystko będzie wiedział i zrobi wam bez problemu zdjęcia biometryczne, w wystarczającej liczbie. Jak się w studiu znają na swoim fachu to wszystko powiedzą. Sympatyczna i bardzo obeznana obsługa jest na przykład w Studiu MTJ, a w dodatku cena taka akurat. http://www.studiomtj.pl/zdjecia-do-dokumentow/ Także powtarzam, dobry fotograf wszystko będzie wiedział;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×