Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AGUSIA 1981

WYRY DWOREK LUB ZAJAZD

Polecane posty

Gość AGUSIA 1981

Cześć właśnie jestem na etapie wybierania sali ; mam pytanko czy ktoś robił lub był na którejś z sal w Wyrach k.Mikołowa ; - w Dworku lub w zajeździe pod kasztanami lub robił tam wesele . jeśli tak to prosze o opinie ; dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIA 1981
A MOŻE ZNACIE JAKIEŚ RESTAURACJE Z NOCLEGAMI W POBLIŻU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezkaa
znam zajad pod kasztanami ale we wroclawiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGUSIA ja byłam w wyrach w dworku na weselu i byłam zachwycona, super menu, piękne w środku i jeszcze piękniej na zewnątrz!!!!!!!! Kuzyn miał tam wesele. JA GORĄCO POLECAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIA 1981
DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZI ; A CZY O TEJ DRUGIEJ RESTAURACJI COŚ WIECIE - ZAJAZD POD KASZTANAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIA 1981
madzianietka - MAM PYTANKO ; NIE WIESZ JAKIE SA TAM CENY I CZY JEST MOZLIWOŚĆ NOCLEGÓW>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIA 1981
"PINEZKA" - NIESTETY DO WROCŁAWIA MAM TROCHE ZA DALEKO :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCUS
Znam oba dworki, osobiście wybrałbym Dworek we Wyrach z powodu jasnej sali, a jest to wazne dla filmowców i fotografów. Osobiscie też uważam ze w Dworku we Wyrach jest lepszy wystrój, obsługa i wyżywienie. Pozdro Marcus http://videobeta.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIA 1981
może i masz rację ale niestety nie ma tam możliwości noclegów i jest troszkę drogo ; a w zajeździe budują nową salę i noclegi są gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIA 1981
NO I CO NAJWAZNIEJSZE - BRAK TERMINÓW NA PRZYSZLY ROK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessia85
Witam, ja również planuję wesele w Zajeździe Pod Kasztanami. Szukam opinii na temat tego lokalu, bo nie chciałabym sugerować się tylko niska ceną. Nowa sala na 200 osób już stoi i wygląda rewelacyjnie, ale chciałabym dowiedzieć się czegoś o jedzeniu i obsłudze. Czekam na odpowiedź. Moje GG 7389117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnese09
witam, my mamy juz zaklepany termin na wrzesien na nowej sali :) o wyborze zdecydowaly glownie tanie noclegi, ale sie nie obawiamy, bo znajomi mieli tam swoje wesele. obsluga super a porcje jedzenia spore i smaczne. no i jest wybor wsrod menu i proste jedzenie i wykwintne, ale mozna tez samemu je modyfikowac. jedyny minus jak dla mnie to wystroj sali. byl dosyc ubogi, ale na tej nowej sali moze bardziej sie postaraja :) pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessia85
ja niestety zrezygnowałam z Motelu pod Kasztanami :( Pani "kierownik" okazała się bardzo nieprzyjemną osobą, robiącą mnóstwo problemów, od zaliczki począwszy (2000zł na rok przed ślubem!!!) , na wyborze menu skończywszy. Obawiam się że podczas wesela zaskoczyła by mnie kolejnymi kosztami i problemami. Zdecydowaliśmy się na Czerwoną Różę, gdzie mam 100 % pewności, że nasze wesele będzie takie jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brychaaaa
Powitać szanownych.. Czy ktoś miał już wesele na Zajeździe w Wyrach? Może ktokolwiek cokolwiek powiedzieć o tym miejscu?? Prosze o wszelkie info Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu 86
Bardzo prosze o opinie o Dworku w Wyrach/na ile miejsc jest ta sala jakie jedzonko, duzo , smacznie ? :) A czy ktos posiada juz zdjecia nowej sali w Zajezdzie pod Kasztanami w Wyrach ? dzielcie sie informacjami ^^ pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetbe
no właśnie jakie ceny??? na ile wcześniej trzeba rezerwować? pewnie w tygpdniu wesela będa bardziej realne niż w soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katif
Witam Ja osobiście mialam tam wesele i jestem bardzo zadowolona Cena rewelacyjna, jedzenie pyszne, obsluga bardzo miła. Rzeczywiście pani Kierownik nie robi dobrego wrażenia i też się obawiałam że może jeszcze z czymś wypalić, ale nic takiego się nie stało. Dodatkowo mogliśmy sobie na drugi dzień zrobić śniadanie dla gości w zasadzie bez opłat (to co zostalo z poprzedniego dnia bylo na to śniadanie) Jestem naprawde bardzo zadowolona PolecAM w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonkowa
Witam polecam wszystkim organizację wesela "pod kasztanami" w wyrach. Jestem świeżo po swoim weselu więc moja opinia jest obiektywna. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Rzeczy które wynikły w trakcie wesela np. dziwne życzenia gości, zostawały spełniane od ręki. Najlepszą organizatorką jest p. Justyna, dla niej z niczym nie ma problemu, i żadne pytanie nie jest w stanie jej zaskoczyć. My organizowaliśmy wesele z noclegami i śniadaniem, polecam wszystkim taką opcję. Dostaliśmy do domu całe jedzenie z wesela, starczyło jeszcze dla kilku rodzin. Chętnie odpowiem na pytania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonkowa Proszę o więcej informacji, ile wcześniej rezerwowałaś sale, czy jest to lokal oblegany i ciężko z terminem, jak z przystrojeniem sali, cena od os (jeśli to nie tajemnica:) ) Jak jest z noclegiem dla gości, czy jest on w cenie czy płaci sie osobno ale w promocyjnej cenie :) ? Czy w cenie jest np ciasto, napoje tort czy jest to osobno? Czy mając swój alkohol płaci sie tzw "korkowe"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonkowa
salę rezerwowaliśmy ok. 10 m-cy przed weselem, ale wolnych było już tylko kilka terminów. Sami organizowaliśmy sobie przystrojenie sali itp. Knajpa zapewnia tylko skromną dekorację. Płaciliśmy 150 zł/os. ale menu zmienialiśmy i dodawaliśmy kilka pozycji. Cena bez ciasta, owoców, słodyczy i alkoholu, ale napoje bez ograniczeń. Korkowego nie ma. Nasze menu konsultowaliśmy też z kucharką która miała naprawdę wiele ciekawych pomysłów i uwag. Noclegi mieliśmy w cenie (chyba 10 pok.) a reszta 30zł/os. Dodatkowo zamówiliśmy na drugi dzień śniadanie 20 zł/os. które było bardzo bogate. Co do cen to wszystko uzgadnialiśmy z szefem, można spokojnie negocjować ceny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -ZuZa
Witam wszystkich:) Ja też robię przyjęcie weselne w Zajeździe pod Kasztanami w Wyrach w 2011 roku. Niestety od znajomych i rodziny, którzy bawili się tam w 2010 roku słyszałam że nie było zbyt ciekawie...głównie jeśli chodzi o jedzenie (np. małe rolady, pieczeń grubości plastra szynki, bogracz to był sam sos i ogólnie bardzo mało jedzenia, a ciasto przywiezione przez młodych nie zostało wyłożone w całości na stoły i reszta zniknęła). Martwię się trochę, że zamiast ze spokojną głową się bawic będę się przejmowac, że braknie jedzenia i goście będą niezadowoleni. Wybraliśmy menu za 140 zł/os może przyjęcia o których słyszałam były rezerwowane w okresie kiedy obowiązywała promocja 90 zł/os i stąd te małe ilości jedzenia. Proszę o faktyczne relacje bo przyznam, że zaczęłam się strasznie stresowac gdy druga z kolei osoba powiedziała mi to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muaaaaaa
Hej, wczoraj byłam tam na studniówce :P Sala fajna, jedzenie swietne, + oddzielne klimatyzowane mijsce dla palaczy ;) Mi sie podobało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muaaaaaa
W sensie palarnia, nie że izolatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -ZuZa
Muaaaaaa trochę mnie pocieszyłaś:) tylko chciałabym wiedziec jak to wygląda na weselach bo to przyjęcie z obiadem i wogóle...A jeśli mogę zapytac to ile płaciłaś od osoby i co mniej więcej było w menu. Chciałabym choc trochę porównac. Z góry dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIOREE
Witam, czy ktoś może przesłać fotki dworku w wyrach na prv? Chodzi mi o to jak wygląda sala w dniu wesela bo zdjęcia na stronie są kiepskie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziolka
Ja będę mieć wesele w Zajeździe "Pod kasztanami" w 2012, byłam tam niedawno na weselu i jak na dzień dzisiejszy jestem zadowolona z wyboru. Jedzenie pyszne i jest go duuużo, kelnerki bardzo sympatyczne, cały czas wymieniały talerze,dbały, żeby niczego nie zabrakło. Sala, która bez przystrojenia wydawała mi się ogromna, okazała się klimatyczna. Jedyny minus jaki zauważyłam, to duży filar, który zasłania trochę tańczących gości. Jednak porównując cenę i to, co oferuje Zajazd, wydaje mi się, że jest na dobrym poziomie :-) Aha, jeśli chodzi o bar- był zamknięty w dniu wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienienka
madziolku, a jak wyglądał terminarz zapisów i z jakim wyprzedzeniem? My chcielibyśmy lato 2013. :) I jeszcze małe pytanko:) Nadal mają w ofercie kika wolnych pokoji w cenie wesela ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starmi86
Witam. Ja 30 kwietnia miałam wesele w Zajezdzie pod Kasztanami. Było to wesele z poprawinami i sniadaniem rano. Nie moge powiedzieć ani jednego złego zdania o sali, obsłudze, jedzeniu. Przez cały czas się martwiłam niekorzystnymi opiniami, a po weselu łezka mi się kreci w oku jak pomyśle jak cudownie było wszystko przygotowane. Jest to cudowna, przestronna, klimatyzowana sala idealna na wesela. Czysta, obsługa śmigała, wymieniała talerze, donosiła jedzenie. Wszystko po poprawinach (w poniedziałek) zabraliśmy do domu na 3 auta bo tyle tego było , do dzisiaj mamy w zamrażarce jeszcze kotlety, szynki i mięsa. Także polecam załatwiać wszystko z p. Justyną, bo dzięki niej naprawdę wszystko będzie rewelacyjnie. Z właścicielem, panem Mirosławem omawia się tylko cenę, negocjuje cenę za pokoje hotelowe ( my mieliśmy wynajęte prawie wszystkie pokoje, i płaciliśmy za cały pokój 80zł, teraz wiem, ze liczą za OSOBĘ w pokoju 45zł, więc o wiele więcej) Niestety nie ma już promocji na 10 darmowych noclegów. Nie wiem jak z terminami, ale p. Justyna mówiła, ze na chyba wrzesień i czerwiec 2013 są juz pozajmowane, ale najlepiej jest zadzwonić i popytać. Jesli ktoś chce zobaczyc zdjęcia z sali to pisać na maila : madziakl@o2.pl Jeszcze raz napisze, nie bać się, polecam !! Bo jest to jedna z najlepszych sal na śląsku. pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moesz podać jakiegoś linka do nich,nie mogę znaleźć nic o weselu,tylko pokoje noclegowe,chodzi mi o zajazd w Wyrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×