Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POSZUKUJĘ

Z djęcia wykonywane nocą

Polecane posty

Gość POSZUKUJĘ

Poszukuję fotografa, który podjąłby się wykonania sesji plenerowej nocą. Szukam też stron w Internecie na których są takie zdjęcia i wszystkich informacji związanych ze zdjęciami nocnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOGDAN
Chętnie wykonam sesje zdjęciową - plener nocny niestety na mojej stronie brak takich zdjeć(fotografowane pary nie wyraziły zgody na publikacje) lecz na spotkaniu z zainteresowanymi przedstawie bogatą oferte portfolio z takiego reportażu. Jestem z Warszawy www.fotosikorski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anet_aa
Witaj__ Chcialabym zaproponowac mojego przyjaciela - swietny fotografik.. Zerknij na jego stronke - www.photoexistance.com .. Napisz mu zapytanie... Goraco polecam.. Swietnie sie z nim pracuje.. Pozdrawiam Aneta.N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie znowu ta reklama!!!! Pisać wszystko można tylko potem są problemy. Panie Bogdanie czy do pana nie dociera, że to nie jest miejsce na reklamę. Więcej tą wścibską reklamą robi sobie pan krzywdy niż korzyści. Anet_aa też wszędzie wciskasz tą reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOGDAN
DO DOSIAR. pada pytanie " poszukuje fotografa" jak moge odpowiedzieć, że jestem w stanie pomóc nie pisząc, to że jestem fotografem to nie moja wina, ktoś poszukuje chce pomóc. A to czy mam z tego takie czy inne skutki pozostaw ocene mi. WYLUZUJ jeżeli masz wątpliwości i chcesz polemizować biuro@fotosikorski.pl POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! fajnie że ktoś chce zdjęcia nocą, można wiele fajnych scenek zrobić. Yhhh Chętnie bym się podjął tylko jestem fotografem że tak powiem na dorobku swych prac, które mogę przedstawiać ludziom. Posiadam zdjęcia nocą ale jedynie swojego miasta Krakowa, a dokładnie rynku. Tak wogle to prowadzę plenerowe sesje fotograficzne, ale zastrzegam jedno. Sesja ze mną to nie reportażyk z lampką błyskową na aparacie, ale sesja która odbywa się w jednym miejscu tak długo do póty nie wyjdzie oczekiwany efekt. Jeżeli więc ktoś jest gotów na sesje od 1 do 8h to zapraszam:) moje oferty są przedstawione na mojej stronie www.f-studio20.com tylko tu przelatywałem jak coś to odpisz na mój e-mail f_studio20@wp.pl. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem lub napisałem coś nie tak. Pozdrawiam dobrych chwil życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×