Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

megaan

zaproszenia

Polecane posty

Szukam tanich i ładnych zaproszeń. Może macie coś godnego polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszperaj w internecie wpisujac w gogle: \'zaproszenia slube\' wyskoczy Ci multum stron- wiekszosc ladnych zaproszen jest droga, ale mozna i wypatrzec cos w rozsadnej cenie mozna tez zrobic samemu- ja tak robie i nieskromnie powiem, ze jestem bardzo zadowolona z efektu :) a koszt minimalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam tę stronę http://www.zaproszenia-slubne.com/ Ja znalazłam tu najtaniej. W niektórych firmach trzeba płacić 99 zł za nadruk, a tu jest już wszytsko razem. Miałam sama robić zaproszenia, ale jednak kupuję za 2,95 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki mniej więcej wychodzi koszt zaproszenia jeżeli chcielibyśmy robić je sami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zrobiiśmy sami:) Na grubym, kremowym papierze, przewiązane słomą. Same teksty na zaproszenia i zawiadomienia można znaleść w necie:) Wyszły naprawde super. Polecam, bo wychodzi dużo taniej:), ale trzeba mieć czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas koszt jednego zaproszenia wyniosl ok 80 groszy :) tez myslalam, ze tak duzo czasu na to potrzeba, ale nie bo nie robie ich na raz- to pewnie rzeczywiscie duzo czasu by zajelo ustalilismy tylko tekst i wydrukowalismy- to akurat robi sie raz dwa a robic zaproszenia bede sukcesywnie w miare potrzeby jak bedziemy je rozwozic :) dzieki temu w ogole tego nie odczuje, bo zrobienie jednego zajmuje jakies 5 min, nie wiecej, a specjalny do tego klej zasycha od razu :) materialy kupilam u tej Pani na allegro, polecam, bo ma naprawde duzy wybor: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2648786

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki. Jeżeli mogę zapytać to na jakim papierze drukowałaś na wizytówkowym? jeżeli tak to jaką drukarką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megaan, kupowalam ten papier: http://www.allegro.pl/item93149590_kartoniki_4_szt_zaproszenia_kartki.html on w rzeczywistoci bardzo ladnie wyglada- na zdjeciu wyglada jak bialy, a jest ecru jak chcesz, to jak wroce do domu to moge Ci wyslac zdjecie mojego zaproszenia- na nim lepiej widac kolor papieru acha, drukowalam na zwyklej drukarce atramentowej- bardzo ladnie to wyszlo, nic sie nie rozmazuje itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
mam Prośbe do NO to co proszę mi przesłać też swoje zaproszenie na maila ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, przepraszam Was, ale dopiero niedawno wrocilam do domu dzis nie dam rady, ale obiecuje jednak wyslac pozniej wybaczcie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, poprawka zmobilizowalam sie, pstryknelam zdjecie i poszlo na Wasze maile :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładne, martwie się tylko że zabraknie mi czasu ślub mamy 8 lipca, no oczywiście zaproszenia roześlę wcześniej ale na dwa tygodnie przed ślubem oboje mamy obronę licencjatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
ja nie dostałam???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki megaan, no musisz to sobie przemyslec ja tez mam obrone w tym roku magisterki, ale slub troszke pozniej tylko tak jak mowie- myslalam, ze duzo bardziej pracochlonne to bedzie, a w ogole mi to nie doskwiera sabcia, wyslalam i Tobie, ale 02 znow cos pozmienialo i teraz sie kopie mi poczta ciagle, za seksundke wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
spróbuj teraz proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabcia, znowu nie doszlo to wczoraj? wyslalam przed chwila, sprawdz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda-24
Wejdź na strone www.waszewesele.p Znajdziesz tam informacje wdziale "Zaproszenia slubne" a także wiele innych fajnych adresów firm ślubnych.Polecam,sama skorzystałaml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda-24
miało być www.waszewesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
dziękuje za maila zaproszenia śliczne i wysłałam Ci rownież maila jak możesz to zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettt
No to co -Mogłabyś jeszcze do mnie wysłać swoje zaproszenie? Też chcę robić sama zaproszenia i nie wiem jak się za to zabrać. mój mail raczki2@neostrada.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
kto ma jeszcze jakieś pomysły na samodzielne wykonanie zaproszen slubnych to proszę pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anettt, pozno, bo pozno (dopiero zauwazylam, ze chcialas tez zdjecie mojego zaproszenia), ale wyslalam Ci wlasnie maila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettt
No to co - dziękuję bardzo. Lepiej późno niż wcale :-) Bardzo ładne Ci wyszły. Są naprawdę z klasą - skromne i bez przepychu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettt
Na razie rozglądam się i szukam chociaż czasu już niewiele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×