Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek83

Zaproszenia, zawieszki, winietki, akcesoria ślubne....

Polecane posty

Wtam wszystkich. Zakładam topik, w którym będziemy mogły sobie powklejać linki, gdy znajdziemy cos ładnego, oryginalnego i w przystepnej cenie :) Powymieniamy sie linkami, troszke sobie pomozemy w dokonaniu wyborów... To ja pierwsza. Zdecydowaliśmy z moim przyszłym mężem, że wystro ju sali weselnej będą dominować kolory: biały (ecri, krem) i pomarańczowy. Mój bukiet ślubny to będzie wiązanka z róz w kolorze herbacianym albo pomarańczowym. Zamówiłam sobie już zawieszki na alkohol (wzór nr 2) ; Szukam jasnych, delikatny zaproszeń. Proszę o pomoc. Cena do 2,50 zł za sztuke. http://www.allegro.pl/item162503171_zawieszki_na_wodke_weselna_exclusive_nowe_.html I naklejki na pudełka z ciastem, z podziekowaniami dla gości: http://www.dekoratka.com.pl/sklep/product_info.php?products_id=12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak poproszę o pomoc. Znalazlam w intrnecie cudne zaproszenia, w kolorze czerwonym i granatowym, na przodzie były powycinane konwalijki - no i nie zapisałam sobie adresu strony. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej dziękuję bardzo :). Tak się bałam, że ich już nie odnajdę. Dzięki 😘 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipka z Konopii
a teks z podziękowaniem dla gości na karteczkach moze być? nie bedę żadnych słodkości im szykowac, myslałam o karteczce z zyczeniami miłej zabwy, podziekowaniem za przybycie itp....ale macie pomysły?chodzi o tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolina222
ciasta weselnego nie będziesz dawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipka z Konopii
ciasta nie daję, nie bede miała czasu na pakowanie ich a pozatym goście nie będą 700 km jechac z ciastem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciatolina222
wydaje mi się, że same karteczki z podziękowaniami nie bardzo pasują - mozliwe, że ktoś coś takiego praktykuje, tylko ja o tym nie słyszałam. Nie skusisz, się chociaż na takie małe słodkie podarunku w postaci kilku jakichś cukierków i do tego ta karteczka z podziękowaniami??? Pełno tego na Allegro - ale przecież można zrobić samemu, wtedy wyjdzie dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipka z Konopii
ale na stole i tak juz będzie dużo słodkości a taki jeden cukierek na talerzu będzie nieco śmiesznie wygladał. A karteczka śmiesznie nie smiesznie, a niech będzie co mi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale no wlasnie---> jak kto i gdzie pakuje to ciasto dla gosci?? jak to wygląda bo ja sie z tym szczerze mowiac nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze napisz, czy segregujesz śmieci i twoje winietki i zaproszenia wylądują w kartonach, czy wyrzucisz je nieposegregowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Drewniane akcesoria ślubne :) https://pinus-shop.com.pl/44-akcesoria-slubne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×