Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaręczyny na moim ślubie

Polecane posty

Gość gość

Mam do was pytanie za miesiąc biorę ślub i dowiedziałam się dziś od mamy że chłopak mojej siostry planuje jej się oświadczyć na naszym weselu niepytajac się o zgodę mnie i mojego narzeczonego. Ja na to się nie zgadzam uważam że to jest nasz dzień mój i mojego narzeczonego i nie chciała bym żeby ktokolwiek robił zamieszanie wokół siebie bo to młodzi powinni być najważniejsi na swoim weselu... Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że zachowanie tego faceta jest chińskie I pasuje tak,jak zaręczyny Rutkowskiego przy ogłaszaniu śmierci żuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak i nie zalezy od charakteru. Ogolnie jakby na to patrzec po ludzku masz racje, moga wybrac inny dzien , inna okazje.Ja bym bolu d**y o to nie miala, ale to twoje wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym się wkurzyła na twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się wkurzasz?dzwonisz/idziesz do kolesia i jasno mu mówisz że jak wystartuje z czymś takim to go z wesela pogonisz i tyle.niech sie nie podpina pod czyjeś wydarzenie ,tylko urządzi swoje gdzie indziej.jakiś burak .i uważam tak pomimo tego, że śmieszą mnie te wszystkie weselne szopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wyżej ma rację z tym żeby sam zorganizował zaręczyny a nie urzadzal je na twoim weselu. To wasz dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejdź do tego na luzie. Nawet jak będziesz mieć o to ból dupy to nie rób scen bo się ośmieszysz. Skoro o tym już wiesz to masz czas żeby się przygotować. I tak wszyscy wiedzą kto jest parą młodą a jak oni się zaręczą to możesz wparadować na środek sali, uściskać siostrę i oznajmić jaka to jesteś wzruszona. Wyjdziesz na słodką kochaną istotę i tym samym skradniesz im całe show ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×